İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

MSA, 38 dakika önce yazdı:

Merhaba Dostlar...

20 Kasım 2019 tarihinden beri atama bekliyorduk. Bugün itibariyle Ankara Valiliğinden arandım. Yarın atama evrağımı tebellüğ etmeye gidiyorum. Darısı tüm arkadaşların başına.

Kardeşim öncelikle tüm emeklerin için Allah razı olsun siz öncü olmasanız bu sayfa olmazdı bizimde dertleşecek içimizi dökecek bi yerimiz olmazdı.Allah hayırlı uğurlu etsin inşallah gözün aydın.Eminim ki silahın olmayacağı için içinde bi burukluk vardır ama bence 8-5 çalışıp ctesi pazar tatil yapmak sürekli tayin olmaması ve istediğin yerde çalışmak polislikten çok daha güzel 12-12 veya 12-24 çalışmaktan çok çok daha güzel zaten polisken tüm polisler bunu hayal ederdi hep demez miydik 1000 TL az olsa da kendi memleketimizde veya istediğimiz bi yerde ctesi pazar tatil 8-5 calıssak diye? seninki kötü bi vesileyle de olsa yerini bulmuş oldu?Özlük haklarını toplu paranın faizini ve fazla çalışma tazminatını almak icin mutlaka davanı aç.Allah daim etsin kardeşim tekrardan bizleri de unutmayın ?

Güncelleme • • ozelharekat61
  • Beğeni 7
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 44 dakika önce yazdı:

Merhaba Dostlar...

20 Kasım 2019 tarihinden beri atama bekliyorduk. Bugün itibariyle Ankara Valiliğinden arandım. Yarın atama evrağımı tebellüğ etmeye gidiyorum. Darısı tüm arkadaşların başına.

Ne güzel bir haber yolunuz da bahtiniz da açık olsun inşaallah..

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 49 dakika önce yazdı:

Merhaba Dostlar...

Hayırlı olsun hocam. Adım adım çözülüyor inşallah. 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
MSA, 53 dakika önce yazdı:

Merhaba Dostlar...

Hayırlı olsun çok sevindim sizin adiniza  gelişmelerden bizi de haberdar eder misiniz tazminat, atama tercih vs

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 17 dakika önce yazdı:

Teşekkürler dostlar... Dostum silahı da kadroyu da alacağım. Hiç kuşkum yok. Bir hukuksuzluk başka bir hukuksuzlukla örtülemez. Tandığımız yada referansımız yok diye EGMye verilmemeyi reddediyorum. Bu iade değil...

Hukuk mücadelem sadece yeni bir yola girdi. Bu ay davamızı açarız...

Kesinlikle peşini bırakma kardeşim.Silahımız bizim herşeyimiz.Geçen sene iade olan devrem 2 ay önce 2. silahını anca alabildi ve iade alırken silahı almak için gittiği yerde araştırma merkezine verilenlerinde silahının geldiğini söylemişler ama onlarınkini vermeyeceğiz demişler.Sen bir memura silahını vermeme lüksü sizin tasarrufunuzda olan birşey mi?Hayır tabiki değil ama işte onu da mahkemeye sürmek istiyorlar.Devlet memuru her türlü silah alabilir sen iade oluyorsun seni memurluğa veriyorlar ama araştırma merkezine gittin diye silah vermek istemiyorlar işgüzarlığa bak ne hallere düştük Allah ım

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
MSA, 56 dakika önce yazdı:

Merhaba Dostlar...

Sizin için hayırlısı neyse o olsun.

Ben ne zaman bir şeylerimi kaybetsem ve çok istediğim aynı zamanda önem verdiğim şeyler için “helal ise bana geri gelsin” derim ve gerçekleşir. Bunu ihraç olduğum işim için de her zaman söylerim ve halen komisyon sonucunu beklemekteyim.

Sizin için de “helalse silahınız ve üniformanız size geri gelir” diyorum.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Herkese selam olsun. 17.07 de kabul kararımı görmüştüm. Bugün komisyon kararını aldım, kısaca;senin hakkında bişey bulamadık, sende görevini geri istiyormuşsun kabul ettik şeklinde 2 sayfalık bir karardı. 07.07 tarihinde alınmış karar, sayı olarak 97XX. Cuma günü göreve başlayacağım. Darısı tüm masumlara...

Güncelleme • • Konuk
Düzenleme

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, Bir saat önce yazdı:

Merhaba Dostlar...

Sn @MSA ne güzel bir haber verdiniz çok ama çok mutlu oldum ? aranıza geç katıldığim için üzgün olsamda sizleri tanimaktan dolayı çok mutluyum hakkınızı helâl edin emeğiniz çok bundan sonraki hayatınızda hep iyi insanlara çıksın yolunuz?? 

Yolunuz da şansınız da bahtınız da açık olsun Allah umduklarınıza kaybettiğiniz tüm haklarınıza kavuştursun inşaallah darısı tüm masum ve mağdurlara olsun

mmm, 14 dakika önce yazdı:

Herkese selam olsun. 17.07 de kabul kararımı görmüştüm. Bugün komisyon kararını aldım, kısaca;senin hakkında bişey bulamadık, sende görevini geri istiyormuşsun kabul ettik şeklinde 2 sayfalık bir karardı. 07.07 tarihinde alınmış karar, sayı olarak 97XX. Cuma günü göreve başlayacağım. Darısı tüm masumlara...

Hayırlı olsun böyle haberleri duyunca sizler kadar mutlu oluyoruz bundan sonraki yaşayacaklarınız yaşadığinız tüm sıkıntıları unutturacak kadar güzel olsun inşaallah darısı tüm masum ve mağdurlara olsun

• Beğeni 5
  • Teşekkür 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
    • Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
    • Merhaba polis memuru olarak çalışırken hakkımda soruşturma açıldı ve kanser oldum. SGK Malülen emekli hakkı ve gih memuru olarak çalışma hakkı sundu. Şu anda gih memuru olarak çalışıyorum. Soruşturma devam ediyor eğer ihraç olursam Malülen emekli olabilirmiyim. Bu hakkım saklı kalıyor mu.
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...