İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

ozelharekat61, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba hayırlı cumalar yeri değil ama hastanede cildiyeye 20 gün sonraya ancak randevu alabildim sizlere danışmak istiyorum.1 haftadır falan alnımda kızarıklık oluyor ama sadece alnımda oluyor al kırmızı renginde nedenini çözemedim sıcaktan mı başka birlerden mi anlamadım çok terlediğimde özellikle aynaya baktığımda alnım yüzümün diğer taraflarından daha pembe.Nedeni ne olabilir fikri olan var mı?

Aynı problem bende de yaklaşık 10 yildır var. Birkaç defa cildiyeye gittim tedavisinin olmadığını söylediler. Verdikleri Losyon ve kremler geçici çözüm sağladı. Hala devam ediyor maalesef.

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
SgpKjmr, 2 saat önce yazdı:

Karaciğer ile ilgili olması kuvvetle muhtemel enzim bozukluğu, yağlanma, toksit atamaması karaciğerin vücuddan dışarıya atma yollarıdır sedef egzama mantar döküntü kaşıntı zona gibi rahatsızlıklar genelde karaciğer kaynaklıdır enginar devedikeni hindiba karışım ekstrakt ile içip temizleme yapabilirsiniz dışardan da katran sabunu ile sabah akşam yıkayıp yatmadan önce aynısafa kremi ile cildi rahatlatabilirsiniz...

KONU DIŞI.

@ozelharekat61

Sorununuz büyük ihtimalle mantar (yani seboreik dermatit-Google'dan detaylı bilgi bulabilirsiniz.). Seboreik dermatit bende de var ve çinko zengini kabak çekirdeği bana çok iyi geliyor. Ayrıca, deniz suyunun da iyi geldiğini düşünüyorum. Kükürtlü özel sabunlar dışındaki sabunlar cildinize iyi gelmeyecektir, tersine cildinizi daha da kurutacaktir. Çeşitli nedenleri olabiliyor (sıkıntı, stres dahil). Tedavisi yok, sadece semptomları kontrol edebilirsiniz. Saçınıza sıçrarsa şampuan olarak Türkiye'de ketoral vardı, ABD'deyken therapeutic t plus adlı bir şampuanın çok faydasını görmüştüm. Seboreik dermatit kesinlikle ciddi bir sorun degil, endişelenmeyin, geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yeliz Coşkun Aslanalp, 11 saat önce yazdı:

Sayın @Edep sizden önce “bir günaydın bir Hayırlı Cumalar bir bol iadeli gün olsun yüzümüz gülsün” bırakıyorum buraya...??? Ha birde keşke çalıştığımız zamanlarda dost (!!!) yerine çeyrek altın biriktirseymişiz iyimiş...?‍♀️?‍♀️

Dost biriktirebilmis iseniz ne güzel biz dost sanmışız ama degillermiş... gerçi çeyrek de yok...olsun ve sağlık olsun...???

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Dostum dostum güzel dostum. Bu ne yaman çizgidir bu, bir yanımız yaprak döker bir yanımız bahar bahçe. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar şimdi toplam ihraç sayılarına baktım.En fazla ihraç EGM :41.077,ardından MEB geliyor:33.716 kişi. Kafamı kurcalayan kısım ise forumda yapılan anketlerde MEB açık ara önde.En son yapılan ankette karar bekleyen kişi sayısı bakımından MEB  %38,93 iken,EGM %12,8 gibi bir oran çıktı.Bana bu makas çok fazla geldi.Normali tam tersi olmasa bile birbirine yakın oranların çıkması gerekiyor.Forumu ziyaret etmeyen çok fazla EGM mensubu var.Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

Güncelleme • • bkartli
cümle çıkarıldı

672 KHK - MEB - Temmuz 2018 takipsizlik- Sendika İstifa (Şubat 2016)-Kurum kanaati olumsuz- Komisyon Ret 28 Ekim 2021-25.İdare Mahkemesi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
bkartli, 14 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar şimdi toplam ihraç sayılarına baktım.En fazla ihraç EGM :41.077,ardından MEB geliyor:33.716 kişi. Kafamı kurcalayan kısım ise forumda yapılan anketlerde MEB açık ara önde.En son yapılan ankette karar bekleyen kişi sayısı bakımından MEB  %38,93 iken,EGM %12,8 gibi bir oran çıktı.Bana bu makas çok fazla geldi.Normali tam tersi olmasa bile birbirine yakın oranların çıkması gerekiyor.Forumu ziyaret etmeyen çok fazla EGM mensubu var.Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

İhraç olanların çok azı bu anketlere katılıyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
elaf, 2 saat önce yazdı:

Dost biriktirebilmis iseniz ne güzel biz dost sanmışız ama degillermiş... gerçi çeyrek de yok...olsun ve sağlık olsun...???

Dost’un yanındaki (!!!) ler bizimde dost sandığımızın simgesi sayın @elaf ?‍♀️?‍♀️

679 KHK adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
bkartli, 14 saat önce yazdı:

EGM'ye karşı olan tutum, MEB'e karşı olandan çok daha katı. Kolaylıkla ve öncelikle basit sebeplerle, fişleme vs. ile ret verildi zaten EGM'den ihraç edilenlerin pek çoğuna. MEB'de önceleri ihraç kriteri olarak görülen sendika vs. sonradan ihraç kriteri olmaktan çıkarken, EGM'ye fişleme gibi kriterler sonradan eklendi. Kimseyi suçlamak için söylemiyorum, olan bu.

Durumun böyle olmasının sebepleri tartışılır ama gerçek olan MEB'de komisyon kabul oranı çok daha fazla olacaktır. Bir anda çok kişinin iadesi belirli kesimlerde hoşnutsuzluk yaratacağı için zamana yayılıyor.

• Beğeni 5
  • Onaylama 1

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...