İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Arkadaşlar es durumu ihraclari için ne düşünüyorsunuz 

Kurum maliye

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Selamlar iyi akşamlar herkese. Forumu pek aktif kullanamıyorum, arada sırada girip okuyorum. Bugün bir video izledim YouTube'dan. Avrasya araştırma sirketi başkanı Kemal özkiraz'ın videosuydu. Bir soru soruldu 'eytliler hakkında anket yapmayı düşünüyor musunuz' şeklinde. O da "düşünüyorum ama bunu söylediğim halde ne eytlilerden ne de Khklı gruplardan benimle iletişime geçen olmadı" diye cevap verdi.(izlemek isteyenler için yayın linki ve ilgili kısım: 

(Dakika 55:25)

"Kamuoyunun gözünde nasıl bir durumdayız, haklılığımızı nasıl daha geniş gruplara düzgün bir şekilde anlatabiliriz" sorularına güzel bir çözüm olabilir anket maddelerinde bulunmak dusuncesindeyim. Tvlerde ve havuz medyasında anlatildigi gibi (KHK'lı=terörist!) değil de, sokakta nötr bir ortamda daha fazla konusulmak ve göz önünde bulunmak bizim açımızdan olumlu bir gelişme olmaz mı acaba? 

Bu konuyla ilgili anket soruları hazırlayıp kemal bey ile iletişime geçilse nasıl olur sizce? (Forumu uzun süredir takip edenlerin ve ozellikle @MSA beyin öncülüğünde bunu yapabiliriz diye düşünüyorum ?)

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 1

701-EGM-kyok-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Merve Merve, 57 dakika önce yazdı:

Kurum maliye

Eş durumundan ihraç edilen kişi maliyede ise, çalıştığı birime bağlı olarak, olumlu dönüşler oluyor. Birkaç ay önce forumdan eş durumu nedeniyle maliyeden ihraç bir üyemiz iade edilmişti. Eğer iki eş de maliye de ise henüz dönüş duymadım. Eğer maliyeden ihraç edilen VDK B'de ya da Masak'ta ise yine olumlu dönüş duymadım.

Alone Angel, Bir saat önce yazdı:

@vergici672 hocam Haliç yada Doğuş için fikriniz nedir? 

Onları pek bilmiyorum hocam. Bana pek de sıcak gelen okullar değiller. Yeditepe, Bilgi, Kadir Has bunlara göre biraz daha iyi olabilir.

kaderine_razi, 11 dakika önce yazdı:

Selamlar iyi akşamlar herkese. Forumu pek aktif kullanamıyorum, arada sırada girip okuyorum. Bugün bir video izledim YouTube'dan. Avrasya araştırma sirketi başkanı Kemal özkiraz'ın videosuydu. Bir soru soruldu 'eytliler hakkında anket yapmayı düşünüyor musunuz' şeklinde. O da "düşünüyorum ama bunu söylediğim halde ne eytlilerden ne de Khklı gruplardan benimle iletişime geçen olmadı" diye cevap verdi.(izlemek isteyenler için yayın linki ve ilgili kısım: 

"Kamuoyunun gözünde nasıl bir durumdayız, haklılığımızı nasıl daha geniş gruplara düzgün bir şekilde anlatabiliriz" sorularına güzel bir çözüm olabilir anket maddelerinde bulunmak dusuncesindeyim. Tvlerde ve havuz medyasında anlatildigi gibi (KHK'lı=terörist!) değil de, sokakta nötr bir ortamda daha fazla konusulmak ve göz önünde bulunmak bizim açımızdan olumlu bir gelişme olmaz mı acaba? 

Bu konuyla ilgili anket soruları hazırlayıp kemal bey ile iletişime geçilse nasıl olur sizce? (Forumu uzun süredir takip edenlerin ve ozellikle @MSA beyin öncülüğünde bunu yapabiliriz diye düşünüyorum ?)

Kemal bey objektif bir adamdır. Peşine düşülebilir.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

eslerden biri maliyede avukatsa ...

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Merve Merve, 27 dakika önce yazdı:

eslerden biri maliyede avukatsa ...

Diğeri başka bir kurumdaysa ve avukat eşin eş hariç bir kriteri yoksa iade ihtimali var. Bu forumdan iade edilen arkadaş da aynen bu şekildeydi.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Merve Merve, 2 saat önce yazdı:

Kurum maliye

Siz maliye muhtemelen dönersiniz de biz EGM de noluruz onu bilmiyorum hocam bende eş durumu ihracım?

@Eylül hocam bu arada sizle konuştuğumuzdan beri yememe dikkat ettim çerez yemedim meyveyi eser miktarda yedim alnımdaki kırmızılık gitti ahh bu benim camış gibi yemem başıma bela olacak ?

Güncelleme • • ozelharekat61
  • Beğeni 3
  • Kahkaha 2

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 30 dakika önce yazdı:

Siz maliye muhtemelen dönersiniz de biz EGM de noluruz onu bilmiyorum hocam bende eş durumu ihracım?

@Eylül hocam bu arada sizle konuştuğumuzdan beri yememe dikkat ettim çerez yemedim meyveyi eser miktarda yedim alnımdaki kırmızılık gitti ahh bu benim camış gibi yemem başıma bela olacak ?

İyi olmanıza çok sevindim. Bazen ciddiye almadığımız şeylerin ummadığımız etkileri olabiliyor. 

Tekrardan geçmiŞ olsun

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kaderine_razi, 2 saat önce yazdı:

Açıkçası bu tip anketlere kesinlikle ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden, kışın böyle bir anketi khk forum olarak kendimizin yapmasını teklif etmiştim. Destekleyen olmuştu, nedendir hala anlamadım alınan da olmuştu. Ancak profesyonel bir şirket yaparsa bizim için daha iyi olabilir.

Size paylaşımınız için teşekkür ederim. İsterseniz Twitter'da bir tag belirleyip Kemal bey'i etiketleyelim. Veya doğrudan da iletişime geçebiliriz.

Devletlülerin halkta bir uyanış olmadıkça bize birşey yapacakları yok. Durumdan memnunlar. Bu sebeple, nerede durdugumuzu bilmek işimize gelecektir. Ona göre hareket etmek adına.

• Beğeni 5
  • Onaylama 2

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...