İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Guardiann, Bir saat önce yazdı:

Ne önerirsiniz hocam bölüm olarak?

Hocam benim naçizane fikrim, eğer yaşayacak ömrümüz varsa 4-5 yılı yeni bir şeyler öğrenmek için geçirmenin zararı değil yararı olacaktır. Daha sonra geriye dönüp baktığımızda o 4-5 yıl hiç de çok görünmeyecektir gözümüze.
Ama kaderde uzun bir ömür yazmıyorsa bu durumda da ilim öğrenme yolculuğunda geçirilecek yıllar yine dolu dolu yaşanmış bir ömrü simgeler.
Ben de bu düşünceyle eğitime tam gaz devam ediyorum. Şu an yapabileceğim daha iyi bir şey yok ayrıca. Yani okumasaydım bunun yerine yapabileceğim daha anlamlı bir şey yoktu.
Tabi burada önemli bir konu, bitirmek için maddi anlamda acelenizin olup olmadığı. Bunun dışında bence süreye çok da takılmaksızın okumak, öğrenmek, gelişmek her zaman iyidir...

• Beğeni 2
  • Onaylama 3

672 dosya inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba

Cok takip edemiyorum.

2018 takipsizligim var. Suresi bitmis pasaportumun tahdidini mi kaldırıyoruz yoksa yeni pasaporta mı basvuruyoruz. Dikkate alıp cevap verene simdiden tesekkür ediyorum

Sendika ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, 2 saat önce yazdı:

Ne önerirsiniz hocam bölüm olarak?

Yine de okuyun. Zor tabi ama faydası > zahmeti

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Konu dışı:Arkadaşlar Konya Meram Ahmet Keleşoğlu eğitim fakültesi resim öğretmenliğini kazandı eşim.

Okulun eğitim kalitesi atanma durumu v.s

Hiç bilmediğimiz bir il civardaki kiralık ya da satilik daireler fiyatları civarında 1.sınıfa başlayacak kızım için okul tavsiyesi oturulabilecek mahalleler v.s bilgi verebilecek olan akademisyen ya da Konyalı arkadaşlardan bilgi rica ediyorum sayfayı meşgul etmemek adına özelden de yazabilirler arkadaşlara peşinen çok teşekkür ederim.

677 EGM SGK kaydı 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Başvurunuzun incelemesi devam etmektedir.

672 sayılı khk incelemeye devam ediyorlar

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Santos689, 26.08.2020 - 15:03 yazdı:

Adamlar zaten çalışmamak için bahane arıyordu üstüne birde esnek çalışma geldi 

Bunlarda insani vicdani ve ahlâkî hiçbir değer yok sadece ceplerine girecek yüksek meblaya bakarlar

Ne diyeceksin ki küfür bunları görse utanır 

Varsa pulun, kadı kulun; yoksa pulun, dardır yolun...

Kadıların hüküm verdiği zamanlarda dahi hukuk sistemimizde yolsuzluk varmış ki bu sözü söylemişler.

677 KHK - MEB - Banka - 2018 Beraat - 2020 Şubat Kurum Görüşü alınmış...Torpilim, referansım yok. Cemaat, tarikat, örgüt, siyasi parti ilgim, alakam, sempatim, irtibatım, iltisakım, dirsek temasım yok, olmadı, olamaz, olmayacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaşlar benim dosyam 22. İdarede idi bana 30 eylüle duruşma günü verdiler daha önce duruşmaya katılan varmı bı kaç sorum olacakti

Adalet bakanlığı 22idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kim, 3 saat önce yazdı:

Merhaba

Cok takip edemiyorum.

2018 takipsizligim var. Suresi bitmis pasaportumun tahdidini mi kaldırıyoruz yoksa yeni pasaporta mı basvuruyoruz. Dikkate alıp cevap verene simdiden tesekkür ediyorum

Pasaportunuzun eski yeni olması farketmiyor, yurt dışına tahdit olduğu sürece çıkamazsınız. 

Bulunduğunuz ilim nüfus müdürlüğüne gidin be hakkınızda taksit olup olmadığını öğrenin. Nadir de olsa bazı kişilere tahdit konmamış veya bir şekilde kalkmış olabiliyor. Eğer tahdit var ise tahditin kalkması için kısa bir dilekçe veriyorsunuz be varsa hakkınızdaki takipsizlik beraat kararlarını da ekleyin. 

Kalkması halinde eski pasaportunuz süresi geçmiş ise yeni pasaport çıkartabilirsiniz. Veya süresi geçerli bir pasaportunuz var ise büyük ihtimal onu kullanabilirsiniz. 

Tahdit olduğu sürece süresi geçerli pasaportunuz bile olsa yurtdışına çıkamazsınız. 

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...