İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Bugün komisyonu 7 kez aradım kimse açmadı muhtemel komisyon bir süreliğine kapandi

701 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
korkmaz244, 12 dakika önce yazdı:

Bugün komisyonu 7 kez aradım kimse açmadı muhtemel komisyon bir süreliğine kapandi

Ben de gün içinde 2 kez aradım açan olmadı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Ömer Avcu @korkmaz244 burda bir iki hafta önce size komisyonda çalışan bi katipten aldığım duyumu paylaşmıştım ve demiştim ki komisyondakilere virüs bulaştığını ve komisyondan uzun bir süre karar çıkmayacağını söylemişti fakat bundan birkaç gün sonra benim cok yakınımda bir arkadaşım iade oldu ama sonuçta komisyon iadeyi yayınlamadan 15 gün önce karar veriyor sisteme 15 güne falan düşüyor onun kararı da öyle oldu muhtemelen 

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
  • altirana hocam Yalnız değilsiniz  aynı durumdayız
Güncelleme • • Sefahat

672 MEB istifa edilmiş sendika kyok 2019 şubat kurum görüşü alındı olumlu görüş beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sefahat, 14 dakika önce yazdı:
  • altirana hocam Yalnız değilsiniz  aynı durumdayız

2019 şubatta kurum görüşüm alındı hala bekliyorum. 

672 MEB istifa edilmiş sendika kyok 2019 şubat kurum görüşü alındı olumlu görüş beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@ozelharekat61 demedin mi benim dosya ne zaman açıklanacak 

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
akademili, 5 saat önce yazdı:

Arkadaslar daha once bu bilgiyi paylaşmıştım. Bugun cikan cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle yasal bosluk kapatıldı ve ek ders sorunu çözüldü. Çalışan öğretmen kardeşlerimize hayırlı olsun. Karar tarihi 02.09.2020 karar no: 2347

Yanı  ek derslerini alabilecekler mi  

672 khk sendika 23 ay  berat inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
ozelharekat61, Bir saat önce yazdı:

@Ömer Avcu @korkmaz244 burda bir iki hafta önce size komisyonda çalışan bi katipten aldığım duyumu paylaşmıştım ve demiştim ki komisyondakilere virüs bulaştığını ve komisyondan uzun bir süre karar çıkmayacağını söylemişti fakat bundan birkaç gün sonra benim cok yakınımda bir arkadaşım iade oldu ama sonuçta komisyon iadeyi yayınlamadan 15 gün önce karar veriyor sisteme 15 güne falan düşüyor onun kararı da öyle oldu muhtemelen 

Kararı onaylamak için kurumdaki bilgisayarın başında olmak lazım, ne kadar karar çıktığını bu ay sonuna kadar öğreniriz.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Santos689, 46 dakika önce yazdı:

@ozelharekat61 demedin mi benim dosya ne zaman açıklanacak 

Hocam sormadığım kişi bulmadığım insan kalmadı üst düzey ama adam senin birebir yakının 1. Yada 2. Derece yakının olmayınca iplemiyor önemsemiyor yav he he der gibi bıyık altından uğraşıcam diyor ama sen anlıyorsun ki o sana yav he he diyor.Zaten ben bulduğum kişilere bunların icinde ak parti milletvekili de vardı dedim ki

Allah da şahit bu söylediklerime “Ben sizden torpil ekstra birşey istemiyorum dedim Yani olmayan birşeyi bana oldurtmayın dedim hepsine aynı şeyi söyledim dedim ki sadece dosyamı açtırın kararım verilsin cünkü dedim ben Türkiye’de komisyona ilk başvuranlardanım ilk 10 bindeyim KHK sıram ortalarda ama ne hikmetse ne KHK sırası ne başvuru sırası gözetiliyor dedim kafalarına göre karar veriliyor atmışlar bizi bi torbaya canının istediklerini ordan çekiyorlar dedim sizden tek isteğim benim dosyam açılsın ve kararım verilsin dedim” hepsine bunu söyledim

öyle hocam kimse de işe elini atmadı dosyama baktılar dosya bomboş tertemiz dediler dedikleri bu kadar yaptıkları en fazla bu

Güncelleme • • ozelharekat61
  • Beğeni 2
  • Üzülme 2

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Face de bu güne ait red kararı paylaşılmış.

695 KHK TSK uzman çavuş banada ret geldi mahkeme ifade falan yok en son geçen cuma baktım birde bugün cumadan cumaya bakıyordum

679 - YÖK 18.06.2018 KYOK, 14.10.2020 tarihinde Komisyon ret kararını gördü. 28.11.2020'de idare mahkemesine başvurdu. 31.03.2023 tarihinde 26. idare mahkemesi 2/3 oy çokluğu ile red verdi. 21.06.2023 tarihinde İstinaf'ta dosya açıldı. Kriterler; 26. İdarenin red kararındaki gerekçeler: 2001 yılı öncesi SGK kaydı, 2009 yılında büyük kızımın dershaneye gitmesi, Türkiye geneli denemeleri için gazete aidatı ödemek, 2014 yılında kızımın dershaneye gitmesi, dershaneye ödenen ücret terörizmin finansmanı, 2015 yılında büyük kızımın yurtta kalması ve yurt için ödenen ücret, 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...