İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

An itibariyle incelemeye devam arkadaşlar...

672 KHK - MEB - Sendika - KYOK - Komisyon İnceliyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

an itibarıyla inceleme devam ya sabır.....

670 KHK inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 8 saat önce yazdı:

@Karagöz bu da her gece benim ruh halim? tüm khklıların dinlemesini tavsiye ediyorum iyi geliyor ?

Bunların düzenine... 

Hakikaten bizi anlatıyor...

672 MEB, beraat (2-b) (okul,banka kredi kartı) komisyon incelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
varex, 14 saat önce yazdı:

kış geliyor...

turşuluk salçalık vs. için bekletiyorlar bizi desem bu kaçıncı kış...

numunelik bazılarımız bekliyor desem otobüste ayakta bile yer yok....

şerbetlimi bunlar fani mi diye deniyorlar desem öyle olmadığımızda aşikar....

rokfor peyniri misali zamanı gelince bizi de soracaklar desem  küflendi her yerimiz...

şaka bir yana bizi bekletenler yine bizleriz...

bizim gibi olan içimizden insanlar...

bizden bir farkı olmayan aynı döngüde aynı hayat tarzında hatta aynı düşüncede olan çekimser, çekingen insanlar....

işin en acı tarafı ise birileri ölürken birileri sadece izliyor...

bizi bizden iyi bilenler korkarak çekinerek sadece uzaktan izliyor....

geriye acıları içimizde yaşamak kalıyor becerebilirsek....

İlahi @varex hocam. "Rokfor peyniri"...???

Ağlanacak halimize guluyoruz. Sen beni güldürdün Allah ta seni güldürsün... ????

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
communication, 13 saat önce yazdı:

Vakif universitelerinde kismi zamanli-ucretli calisabiliniyor sorun yok. Kadrolu calisan henuz gormedim.

hocam istanbulda üç farklı üni bliyorum tam kadro çalıştıran. istanbul dışında bir üni ile bizzat ben görüştüm. hatta ilana başvurdum ve başvururken aradım. durumumu söyledim. adli sicil kaydı temiz ise sorun yok dedi genel sekreter. dosyamı yolladım. ancak yönetim aradı çoğu kadroyu iptal ettik dediler. sebebi yerleştirmeler açıklanınca öğrenci gelmemesi. malum vakıf üni gelen öğrenci parası ise ayakta duruyor. durum bu

679 Yök İD

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

675 sağlık bakanlığı inceleme devam ediyor, ??

675 khk sağlık bakanlığı, beraat, komisyon kararı sonuçlanmadı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
varex, 16 saat önce yazdı:

şaka bir yana bizi bekletenler yine bizleriz...

bizim gibi olan içimizden insanlar...

bizden bir farkı olmayan aynı döngüde aynı hayat tarzında hatta aynı düşüncede olan çekimser, çekingen insanlar....

işin en acı tarafı ise birileri ölürken birileri sadece izliyor...

bizi bizden iyi bilenler korkarak çekinerek sadece uzaktan izliyor....

geriye acıları içimizde yaşamak kalıyor becerebilirsek....

Kızılderili Cherokeeler derki ; “Kartalı vuran oktaki tüy kartala aittir.”

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
fdem, Bir saat önce yazdı:

675 sağlık bakanlığı inceleme devam ediyor, ??

Hocam ben de senin gibi 675 liyim. Bu sozde OHAL komisyonu bizimle ilgili karari sanki hic vermeyecek gibi geliyor. Bu vicdan ve adalet duygusu olamayan sozde insan kirintilarini daha ne kadar bekleyecegiz. Sorsan hepsi BES vakit namaz kilar ama cikarlari isin icine girdimi din tanri dinlemez bunlar. Gerci caresizlik icinde her gun tanridan da yardim istiyoruz ama o taraf da sessizligini koruyor. Biz bize kaldik burda.  

• Beğeni 5
  • Onaylama 1

YOK, 675 KHK, Superonline ADSL Magduru, KYOK. KABUL karari 07.05.2021 tarihinde alindi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
    • Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...