İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

tehditler işe yaramış?

• Şaşırma 1
  • Üzülme 1

672-sendika-KYOK 2018 Temmuz 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Zaza 2121, 27.09.2020 - 14:03 yazdı:

• Sendika ve banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Vefa1071, 10 dakika önce yazdı:

Merhabalar çok sevinçliyim az önce iade kararımı gördüm.Rabbim herkese nasip etsin.Kızımın mutluluğu gözyaşlarına karıştı.Yavrularımız mutlu olsun...

Hayirli olsun gözünüz aydin

BusnrYilmaz, 2 saat önce yazdı:

Bugun ret kararımı gördüm sasirdım desem yalan olur sn @Aklima simdiki süreç nasıl işleyecek birdr TSK icin dilekce nerden bulabilirim forumda var mı

Geçmiş olsun.

672khk-inceleme devam- sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
BusnrYilmaz, 3 saat önce yazdı:

Bugun ret kararımı gördüm sasirdım desem yalan olur sn @Aklima simdiki süreç nasıl işleyecek birdr TSK icin dilekce nerden bulabilirim forumda var mı

Geçmiş olsun . Hak aramaya hukuki yollardan devam ediniz.

TSK ' dan iade olmak en az çölde su aramak kadar zor.

Vefa1071, 37 dakika önce yazdı:

Merhabalar çok sevinçliyim az önce iade kararımı gördüm.Rabbim herkese nasip etsin.Kızımın mutluluğu gözyaşlarına karıştı.Yavrularımız mutlu olsun...

Size de hayırlı olsun hocam. Allha bir daha göstermesin

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kadir01, 4 saat önce yazdı:

Rabbime şükürler olsun beraat kararım bugün istinafça onandı Allahın izniyle en kısa zamanda iade kararımın açıklanacağına inanıyorum Rabbim mağdur ve mazlum  olan herkesin yardımcısı olacaktır inşaallah...

Hayırlı olsun hocam. Acaba hangi istinaf'ti, ne kadar sürede onandı(ne zaman basvurulmustu) bilgi verebilirsiniz. 

677 KHK beraat , Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Vefa1071, 38 dakika önce yazdı:

Hocam hayırlı olsun. Banka kriteniz hakkinda bilgi verebilir misiniz 

Telefon hatti mağduru -TMSF Döneminde 1 Adet Banka Islemi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Berkan, Bir saat önce yazdı:

tehditler işe yaramış?

Bir de şu tarafından bakalım, isteyince bu yaz çıkan bir kanun için bile anında onama kararı verebiliyorlar. Khkları yıllardır görüşmemeleri bu işte başka birşeylerin döndüğünü göstermez mi?

Her ne olursa olsun bu karar yanlış. Baroların bölünmesine hayır. Umarım AYM yetkilileri yanlış kararlar vermeyi bırakıp, artık kendilerine yakışan vicdani kararlar vermeye başlarlar.

• Beğeni 4
  • Onaylama 3

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Minister, 20 dakika önce yazdı:

Hayırlı olsun hocam. Acaba hangi istinaf'ti, ne kadar sürede onandı(ne zaman basvurulmustu) bilgi verebilirsiniz. 

Teşekkür ederim van bölge adliye mahkemesi

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

arkadaslar mazlum ve magdurun jemen iade olmasi dileklerimle oncelikle.ohal konisyonu elden evrak teslim aliyormu yoksa valilik ohal burosuna mi teslim etmemiz gerekiyor

670khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
    • Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
    • Merhaba polis memuru olarak çalışırken hakkımda soruşturma açıldı ve kanser oldum. SGK Malülen emekli hakkı ve gih memuru olarak çalışma hakkı sundu. Şu anda gih memuru olarak çalışıyorum. Soruşturma devam ediyor eğer ihraç olursam Malülen emekli olabilirmiyim. Bu hakkım saklı kalıyor mu.
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...