İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

@Krispi geçmiş olsun Allahım şifa versin.....

• Beğeni 5
  • Teşekkür 1

670 KHK inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Krispi, 38 dakika önce yazdı:

Merhaba kaderdaşlarım. 

İade olmayı bekleye bekleye hasta oldum.  Bgn kanser teşhisi konuldu. Perşembe günü ameliyat var.

Siz güzel insanların dualarına muhtacim. ?

Çok geçmiş olsun, dualarım sizinle

• Beğeni 5
  • Teşekkür 1

677, üni, adli işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Krispi, 57 dakika önce yazdı:

Merhaba kaderdaşlarım. 

İade olmayı bekleye bekleye hasta oldum.  Bgn kanser teşhisi konuldu. Perşembe günü ameliyat var.

Allah şifa versin. Dualarımız sizinle. 

• Beğeni 4
  • Teşekkür 1

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Krispi hocam Allah şifa versin. İnşallah tez zamanda atlatırsınız ? 

@Harun13 hocam, sakin lütfen. Gerginliğe gerek yok. 

@Leviathan hocam ben Almanlar ile hem okudum hem çalıştım. Ben iş ahlaklarına hayran kalmıştım. İnsanlık olarak da bir yamukluklarını görmedim. Dümdüz, olanı olduğu gibi söyleyen insanlardı. İtalyan ve Yunan'lar ise aynen bizim gibi, samimi gözüküp her türlü pisliği yapabilen tembel insanlardı ? ABD'de yaşadım, çok da sevdim ama sanırım Almanya, ABD'den çok daha güzel bir yer yaşamak için.

• Beğeni 4
  • Teşekkür 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Krispi, 1 saat önce yazdı:

Merhaba kaderdaşlarım. 

Hep duamda olacaksiniz guzel haberler alana kadar, iciniz rahat olsun, her sey guzel olacak.

• Beğeni 4
  • Teşekkür 1

672 KHK-MEB, sendika 26 ay, kurum gorusu 3 Ekim de alindi- olumlu görüş bildirildi- komisyon inceleme durumunda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
vergici672, 38 dakika önce yazdı:

@Krispi hocam Allah şifa versin. İnşallah tez zamanda atlatırsınız ? 

@Harun13 hocam, sakin lütfen. Gerginliğe gerek yok. 

@Leviathan hocam ben Almanlar ile hem okudum hem çalıştım. Ben iş ahlaklarına hayran kalmıştım. İnsanlık olarak da bir yamukluklarını görmedim. Dümdüz, olanı olduğu gibi söyleyen insanlardı. İtalyan ve Yunan'lar ise aynen bizim gibi, samimi gözüküp her türlü pisliği yapabilen tembel insanlardı ? ABD'de yaşadım, çok da sevdim ama sanırım Almanya, ABD'den çok daha güzel bir yer yaşamak için.

ABD çok büyük bir ülke, buyuk bir kısmını gormemis olabilirsiniz.

Diğer taraftan, yaşamak için güney batı sahillerimiz kadar güzel bir yer görmedim dunyada bugüne kadar (her ne kadar biraz yol vb. altyapı eksiklikleri olsa da).

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Leviathan, 14 dakika önce yazdı:

ABD çok büyük bir ülke, buyuk bir kısmını gormemis olabilirsiniz.

Diğer taraftan, yaşamak için güney batı sahillerimiz kadar güzel bir yer görmedim dunyada bugüne kadar (her ne kadar biraz yol vb. altyapı eksiklikleri olsa da).

Hocam sadece doğal güzellik olarak bakmadım. Maalesef sosyal güvenlik ve sağlık açısından sıkıntılı bir ülke. Yoksa akademik yaşamı olsun, iş dünyası olsun, hayat konforu olsun çok iyi. Alt dilimde kalmadığınız sürece oldukça huzurlu, kafa sağlığını bozmayan bir yer. Ama Almanya her vatandaşına, süründürmeyecek seviyede, bir yaşam vaadetmesi bakımından ABD'ye göre önde. 

Bizim Güneybatı sahillerimiz şahane, inşallah o yol, altyapı eksikleri devam eder de, daha da kötüye gitmez ? 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğal güzellik olarak Norveç fiyortları ve kuzey ışıkları da muhteşem değil mi dostlar sizce? Yapı olarak soğuk seven de bir insanım, ki ülkede herşey buna göre ayarlanmış diye duydum. Ayrıca Avrupa'nın en zengin 2. ülkesi (Lüksemburgdan sonra) yanılmıyorsam. Hiç gitmedim, bu konuda da tecrübe ve bilgi paylaşımlarınızı rica edeceğim.

Ama Norveçe gitme konusu biraz daha meşakkatli maalesef. Gerçi Schengen'i aldık mı gitmek için yasal bir engel de yok.

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...