İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

ADONİS, 32 dakika önce yazdı:

Merhaba 25 ve 40. Sayfaları bende bulamadım 2 karar var resmi gazetede biri 17 diğeri 27 sayfa hangi kararları ekleyeceğiz acaba

Merhaba. resmi gazeteyi pdf olarak indirin. 25 ve 40 dahil. Nasıl bulunamıyor anlamıyorum. Değilmemesi lazım. 

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
derebom, 22 dakika önce yazdı:

Merhaba. resmi gazeteyi pdf olarak indirin. 25 ve 40 dahil. Nasıl bulunamıyor anlamıyorum. Değilmemesi lazım. 

Tamam hocam resmi gazetenin tamamını indirince anladım teşekkürler. 

Peki anayasa mahkemesinin bu kararı beraat ve takipsizlik alanlar için ilerleyen süreçte genel bir karar alınması şeklinde bir zemin oluşturabilir mi acaba ? 

701 khk adalet bakanlığı kyok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
derebom, 22 dakika önce yazdı:

Hocam syn @ADONİS in dediği gibi 27 yada 40 sayfa değil. Toplam 18 sayfa. Bende onun için anlayamadım ve sizi rahatsız ettim. Acaba yanlış karara mi bakıyorum dedim. O sırada syn @vergici672 link verdi orada da 18 sayfa var. Bana mail attınız ama ben outlook tarafından engel yemisim  nedenini bilmiyorum, açamadım o yüzden sürekli sordum. Memleket meselesi oldu bu durum. ??

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, 14 dakika önce yazdı:

Hocam syn @ADONİS in dediği gibi 27 yada 40 sayfa değil. Toplam 18 sayfa. Bende onun için anlayamadım ve sizi rahatsız ettim. Acaba yanlış karara mi bakıyorum dedim. O sırada syn @vergici672 link verdi orada da 18 sayfa var. Bana mail attınız ama ben outlook tarafından engel yemisim  nedenini bilmiyorum, açamadım o yüzden sürekli sordum. Memleket meselesi oldu bu durum. ??

https://www.resmigazete.gov.tr/fihrist?tarih=2020-10-20

Bu linkteki üst kısımda pdf görüntüle diyin anlayacaksınız hocam ☺️ o belgenin ilgili sayfa aralıkları

701 khk adalet bakanlığı kyok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ADONİS, 25 dakika önce yazdı:

Tamam hocam resmi gazetenin tamamını indirince anladım teşekkürler. 

Peki anayasa mahkemesinin bu kararı beraat ve takipsizlik alanlar için ilerleyen süreçte genel bir karar alınması şeklinde bir zemin oluşturabilir mi acaba ? 

Rica ederim. Uygulansa bu bile genel karar sayılır aslında 

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

701 KHK EGM İncelemeye Devam. Tanımadığım bir sürü kaderdaşıma dua ediyorum. İnşallah vatanını milletini seven tüm masumlar en kısa zamanda özgürlüklerine ve eski mesleklerine kavuşurlar. Hayırlı akşamlar.

EGM - 701 KHK ADLİ-İDARİ SORUŞTURMA,İFADE  YOK. 12 EYLÜL 2022 RET. 12 MAYIS 2023 İDARE MAH. İPTAL.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ne kadar zor şu bekleyişler ..... Dört yıl geçti kırın da kaleminizi verin hükmünüzü çok bunaldim 

672 incelemeye devam kriter sendika ankara 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın. Bugün hav yağmurlu. Rahmetle beraber beklenilen tüm isteklerde gökten iner inşallah.

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Dostlar bir sorum olacak. Ben eş durumundan ihracım. Döner miyim dönmez miyim bilmiyorum. Dönersem kültür ve turizm bakanlığına bağlı birimlerde çalışmak istiyorum. Bu mümkün olur mu, olursa nasıl mümkün kılınabilir?açıkçası  tekrar EGM ye dönmek istemiyorum. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
    • Merhaba polis memuru olarak çalışırken hakkımda soruşturma açıldı ve kanser oldum. SGK Malülen emekli hakkı ve gih memuru olarak çalışma hakkı sundu. Şu anda gih memuru olarak çalışıyorum. Soruşturma devam ediyor eğer ihraç olursam Malülen emekli olabilirmiyim. Bu hakkım saklı kalıyor mu.
    • Sayın The Oracle; 2017- 2023 arasında KHK' lı ve sigortalı olarak özel hastanelerde çalıştım. Kasım 2023' de memuriyete döndüm. SGK' dan çakışmalı hizmet nedeniyle adıma yatan sigorta primlerini geri istedim. ( Foruma genel not: Üniversite geriye dönük maaşlarımı verdi. Döner sermaye, ek ders ve promosyonları, nöbet ücretlerini vermedi. Bunlar için dava açtım. SGK almış olduğum emekli maaşlarımın üniversitece geri alınarak SGK' na iadesini istedi. Üniversite emekli ikramiyemi geri almak için beni  icraya verdi. Tüm arkadaşlarımın bu tatlı dertlerle uğraşacağı günleri en kısa zamanda görmelerini dilerim.)
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...