İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk

Komisyon pert telefonu da açmıyolar. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Edep, 1 saat önce yazdı:

Bu sabah itibarı ile göreve başladık. Karar sayısı 2020/12625 . 02.11.2020 de karar verilmiş. Eşiminki de aynı tarih ve 12624 sayılı karar. Merak ettiğiniz başka birleyen varsa seve seve cevaplarım.

Öğretmenler günü göreve başlamak mı? Çok kral hareket hocam. Açık okulları söyleyip tercih mi yaptırdılar?

672 MEB. Takipsizlik alalı çok oldu. Sendikazede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

tüm öğretmen kaderdaşlarımın gününü kutluyor. En kötü günlerinin böyle olması diliyorum.

• Beğeni 7
  • Teşekkür 2

670 KHK inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mizan-27, 23 dakika önce yazdı:

Öğretmenler günü göreve başlamak mı? Çok kral hareket hocam. Açık okulları söyleyip tercih mi yaptırdılar?

Öğretmenler gününde başlamak hoş oldu. 15 gün içinde norm güncelleme ile görevlendirme yapacaklarmış. Yıl sonu  tayin hakkımız olacakmış.

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
elaf, 11 saat önce yazdı:

öğretmenlerimin öğretmenler gününü kutluyorum.

Videoyu bile izleyemedim daha kötü olurum diye? Okulların açıldığı hafta ile öğretmenler günü daha acı ve dayanılmaz oluyor benim için. Bu yıl son olsun diyelim...

• Beğeni 3
  • Üzülme 6

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ömer Avcu, 22 saat önce yazdı:

İstinaf edilir, ben geçen sene eylülde 1500 kazanmıştım halen BAM’da.

İstinaftan bozulur. 500 alırsınız. Arkadaş aynı durumu yaşadı. 1 ay cezaevi 3500 tazminat. Bam 2500 e düşürdü. Maalesef hukuk bize böyle. 

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aysegul Oz, Bir saat önce yazdı:

Videoyu bile izleyemedim daha kötü olurum diye? Okulların açıldığı hafta ile öğretmenler günü daha acı ve dayanılmaz oluyor benim için. Bu yıl son olsun diyelim...

Üzülmeyin ne olur geçecek elbet...

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
    • Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...