İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Herkese günaydınlar.

İl emrinde beklemedeyim biryere başlamadım.norm güncellemeleri bittiğinde okul şeçtirip atama yapacaklarmış..benim sürecim de bu şekilde.

Herkese en kısa zamanda iade haberini almayı Rabbim nasip etsin..

672.MEB..sendika..inceleme devam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mizan-27, 52 dakika önce yazdı:

Ayni kisi mi acaba? Küçük farklar var. Sadece sendika ve kurum görüşü de olumlu olduğu halde sonuç ret.

Bu arkadaşın dosyasına 2019 kasım ile 2020 mart arasinda bakılsaydı kesinlikle iade olurdu 

Komisyon mart ayında yeni bir talimat yada emir alarak iadeleri düşürdü kimse bunun aksini iddia edemez zira tablo ortada bahsettiğim döneme ait kararlara bir göz atan bu gerçeği rahatlıkla görür 

• Beğeni 4
  • Onaylama 1

672 KHK öğretmen 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Anamurlu, 1 saat önce yazdı:
  • Hayirli günler forum sakinleri bugün 22 idare banka ve 15 aylık sendika adlı durum beraat ama dosya istinafta durum ret. Ama durusmali istememe rağmen duruşma tarihi verilmeden eylül ayında ret verilmiş bugün UYAP da gördüm ?

Çok geçmiş olsun ?

Yakışır.., 8 saat önce yazdı:

Önümüzdeki seçimlerde durum çözülür tüm khklar iptal edilir..memuriyete engel durumu olmayanlar başlama yapar..  fetö soruşturmaları idari olarak devam eder yani birazda yeni hükümet oyalar ama çözülür inşallah..  zaten Başkanlığı kim eline alırsa hukukun üstünlüğüne yargı bağımsızlığına dönüşü hızlıca sağlamak zorunda çünkü ekonomik gidişat kötü gibi.. sonrasındada zaten kimsenin hakkı kimsede kalmaz hukukun üstünlüğüne Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı olmayan kamu görevlileri tespit edilir onlar da idari adli soruşturmalardan geçirilir savunmaları alınır daha sonrada idari ve adli olarak yaptırım neyse uygulanır ve tüm halkları toplumun doğusu batısı tüm sosyo kültürel ideolojik bütün kesimleri için kabus biter ekonomik manevi psikolojik tüm dertler biter.. bitecekte inşallah umut var.. VE GERİYE SADECE KORKAKLAR KALIR..

Allah vatanımızı milletimizi ve iyi insanları korusun..

Ne güzel hala olumlu düşünebiliyorsunuz?

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aysegul Oz, 19 dakika önce yazdı:

Çok geçmiş olsun ?

Ne güzel hala olumlu düşünebiliyorsunuz?

Çok sağolun ?

679 mgk ret banka sendika ankara 22 idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Babam cezası bitmesine ragmen Yargitay bir senedir dosyayi isleme sokmadigi, "arsiv"de beklettigi icin cezaevinde kalmaya devam ediyor. Yargıtay'ın yayınladığı sırası gelen dosyalar listesinde de haftalardir bir değişiklik yok habire ayni dosyanin sirasi geliyor ? Bu konuda bir bilgisi olan veya benzer seyler yasayanlar var midir?

• Beğeni 1
  • Üzülme 1

@als

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 5 saat önce yazdı:

iadeniz hayırlı olsun...ret kararı için geçmiş olsun...

sizin ve eşinizin komisyonda ki kurum ya da kriter vb. genel bilgileri neler acaba...?

Benim berat tanık eşim sendika hepimiz döneceğiz bunda subhem yok ama hep birlikte olsaydı çok güzel olurdu .

672 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Anamurlu, 3 saat önce yazdı:
  • Hayirli günler forum sakinleri bugün 22 idare banka ve 15 aylık sendika adlı durum beraat ama dosya istinafta durum ret. Ama durusmali istememe rağmen duruşma tarihi verilmeden eylül ayında ret verilmiş bugün UYAP da gördüm ?

Öncelikle çk geçmiş olsun. İdare mah duruşmalı talep edildiyse mutlaka duruşma yapılır aslında. Neden bu şekilde bir şey yaptılar acaba? Bende başvuralı 25 ay oldu ve duruşma günü verilecek bekliyorum. Hey Allah'ım... 

672-Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
aylin yağmur, 40 dakika önce yazdı:

Öncelikle çk geçmiş olsun. İdare mah duruşmalı talep edildiyse mutlaka duruşma yapılır aslında. Neden bu şekilde bir şey yaptılar acaba? Bende başvuralı 25 ay oldu ve duruşma günü verilecek bekliyorum. Hey Allah'ım... 

Çok sağolun . Bende anlamadım karar eylül 10 da verilmiş  bugün sisteme düşmüş ama evraklar yok hala benimde 24 ay olmuştu belki sizin de belli olmuştur.

679 mgk ret banka sendika ankara 22 idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
yibo, 1 saat önce yazdı:

Benim berat tanık eşim sendika hepimiz döneceğiz bunda subhem yok ama hep birlikte olsaydı çok güzel olurdu .

Kusura bakmayın tam anlayamadım.sizinki tanık Beraat mi,eşiniz sendika mi

Komisyon devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Anamurlu, Bir saat önce yazdı:

Çok sağolun . Bende anlamadım karar eylül 10 da verilmiş  bugün sisteme düşmüş ama evraklar yok hala benimde 24 ay olmuştu belki sizin de belli olmuştur.

Siz deyince UYAP a baktım bir şey yok ama bu şekilde karar verilmesi hiç normal değil. Pandemi nedeniyle davacı kendisi isterse duruşmalı talebini geri çekebiliyor ama sizde öyle bir durumda olmamış.Ne yaptıklarını anlamak çk zor?

672-Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...