İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Yeni yılımız umut olsun,sevdiklerinizle ve sevenlerimizle sağlıklı nice mutlu yıllara..

Ohal sonrası ihraç-Tanık-KYOK-idari mahkeme red,istinaf beklemede.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
686 Sınıfcı, 2 saat önce yazdı:

Çok şükür bugün kabul kararımı gördüm. Rabbim herkese bu mutluluğu yaşatsın

Kriteriniz  nedir acaba  birde kurum gorusunuz alınmış mıydı 

Ömer Yalçın, 58 dakika önce yazdı:

bir iade haberi benden tam bilet ikramiye çıksa bu kadar sevinmezdim 686 KHK bugün iade oldum ? darısı bekleyen tüm masumlara ?

Kriteriniz ve kurumunuz nedir acaba berrat takipsizlik varmiydi birde son kurum gorusu alinmismiydi

Ayrica hayirli ugurlu olsun Rabbim bi daha yasatmasin

Güncelleme • • Dmt87159051
Yanlış

686 red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dmt87159051, 26 dakika önce yazdı:

Kriteriniz  nedir acaba  birde kurum gorusunuz alınmış mıydı 

Kriteriniz ve kurumunuz nedir acaba berrat takipsizlik varmiydi birde son kurum gorusu alinmismiydi

Ayrica hayirli ugurlu olsun Rabbim bi daha yasatmasin

Kriter  ismini cismini bilmediğim dernek üyeliği. Görev yaptığım okul aranmamis

686KHK Beraat İnceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaslar yeni yila yeni bir sarap deneyerek girdim. Icenlere tavsiye ederim. 

ZGZvgM.jpg

• Beğeni 7
  • Teşekkür 2
  • Katılmama 2

YOK, 675 KHK, Superonline ADSL Magduru, KYOK. KABUL karari 07.05.2021 tarihinde alindi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
686 Sınıfcı, 3 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun. Allah bir daha böyle bir şey yasatmasin. Sizin adiniza  çok sevindim. Bir an ben miyim acaba dedim : ). Ben de 686 sınıfçıyim.... Darısı benim ve benim gibi bekleyen mazlumlarin başına inşallah..

• Beğeni 4
  • Onaylama 1

686 KHK - inceleme devam - 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yeni bir yıla girdik be ben sadece üzgünüm. 

Gece gece sarhoş sürücü polis muhabbetine güldüm, Fikri Sağların türban-başörtüsü yorumuna söyleyecek bir şey bulamadım. Ne gariptir ki bu zihniyet adı ister islamcı ister sağcı ister solcu işyeri Kemalist kendini adlandırsın herkes kesimde var ve hepsi kendine kendi gibi düşünene hareket edene demokrat. Tersi de zaten vatan haini  

Yeni yıl İçin en büyük temennim bu ülkeden bu zihniyetten uzak bir mutlu huzurlu sağlıklı hayat sürmek. 

Piyon olmaktan çıkıp, Bir yere vardığımızı umarım görürüm. 

• Beğeni 7
  • Onaylama 1

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
686 Sınıfcı, 4 saat önce yazdı:

Yeni yıla yeni heyecanlarla başlıyacaksınız siz de çok güzel?hayırlı olsun Allah başka sıkıntı yaşatmasin?bekleyen herkese de bu sevinci yaşatsın inşaallah?

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ömer Yalçın, 2 saat önce yazdı:

bir iade haberi benden tam bilet ikramiye çıksa bu kadar sevinmezdim 686 KHK bugün iade oldum ? darısı bekleyen tüm masumlara ?

Hayırlı olsun Allah başka sıkıntı yaşatmasın darısı tüm bekleyenlere olsun inşaallah

• Beğeni 6
  • Teşekkür 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
    • Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...