İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Virginia Woolf, 1 saat önce yazdı:

Konu dışı, genel gündem içi ?

İyi akşamlar değerli arkadaşlar. WhatsApp konusunu biliyorsunuzdur. Ben kabul ettim, galiba 8 Şubat'a kadar verilerimizi yasal olarak kullanamayacak. Ondan sonra ne yapalım, kalalım mı, başka uygulamaya mı geçelim? Hangi uygulamalara güven olur? Bilgisi olan arkadaşlar bizi aydınlatabilir mi? Gerisi çok sorun değil de, çocukların sınıf grupları var. Ne olacak bakalım ?

Ben bu sözleşme ile ilgili bir bildirim almadım. Tam olarak nasıl olacak bu aralar çalıştığım için takip edemedim gündemi.

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu hafta kilit nokta 300 karar çıkmak zorunda en az bu hafta

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Geçenlerde benim (eski) yazıişleri müdürünü gördüm. Ayaküstü sordum beni sormadılar mı hala diye; bize sormadılar kimseyi komisyon toplanıp görüş bildiriyormuş dedi. Benim kalemden bir bayan arkadaş benden çok sonra ihraç olmasına rağmen 1-2 ay önce döndü.

Anlam veremiyorum bu adalet bak. nın kimi kurumunda çalıştığı birime soruyorlardı hani neye göre değişiyor?

679 KHK - Beraat - İnceleme devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mutaf, Bir saat önce yazdı:

Geçenlerde benim (eski) yazıişleri müdürünü gördüm. Ayaküstü sordum beni sormadılar mı hala diye; bize sormadılar kimseyi komisyon toplanıp görüş bildiriyormuş dedi. Benim kalemden bir bayan arkadaş benden çok sonra ihraç olmasına rağmen 1-2 ay önce döndü.

Anlam veremiyorum bu adalet bak. nın kimi kurumunda çalıştığı birime soruyorlardı hani neye göre değişiyor?

Komisyon başkanı ve basavcinin ortak personel Bilgi formunda iki satır yazı yazıyorlar unsaflarina kalmış ancak kimseye söylemiyorlar yazmadık diye ancak mutlaka yazıyorlar

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın bol iadeli, bereketli bir hafta olmasını diliyorum.. 

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
okan3336, 21 saat önce yazdı:

Ben yirmi defa yazdım gorseydi bir şeyler değişirdi sanki ama kimsenin umurunda degiliz 

Çok teşekkür ederim yanıtınız için. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 19 dakika önce yazdı:

Maalesef red ? Cuma akşam bir şey yoktu ? 

Geçmiş olsun 

672 KHK 2018 Mayıs takipsizlik komisyon sonuç bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 45 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun

679 - YÖK 18.06.2018 KYOK, 14.10.2020 tarihinde Komisyon ret kararını gördü. 28.11.2020'de idare mahkemesine başvurdu. 31.03.2023 tarihinde 26. idare mahkemesi 2/3 oy çokluğu ile red verdi. 21.06.2023 tarihinde İstinaf'ta dosya açıldı. Kriterler; 26. İdarenin red kararındaki gerekçeler: 2001 yılı öncesi SGK kaydı, 2009 yılında büyük kızımın dershaneye gitmesi, Türkiye geneli denemeleri için gazete aidatı ödemek, 2014 yılında kızımın dershaneye gitmesi, dershaneye ödenen ücret terörizmin finansmanı, 2015 yılında büyük kızımın yurtta kalması ve yurt için ödenen ücret, 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 48 dakika önce yazdı:

Çok üzüldüm.

Geçmiş olsun değerli meslektaşım. İnşaallah bundan sonrası güzel olur sizin için. 

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...