İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Neticede kurum kanaati denen yasa ve anayasa üstü bir olgu var. 

• Beğeni 3
  • Üzülme 2

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 34 dakika önce yazdı:

Sağ olun dostlar. İhraç olduğum gün kadar acıttı. Daha hala toparlayamadım. Bekliyordum bu kararı, ama bu kadar zor geleceğini bilmiyordum... Hayırlısı hakkımızda.

Çok geçmiş olsun, maliyeden de olumlu kurum görüşü almak imkansıza yakın,benim de bir maliyeci olarak kalp atışlarım hızlandı, açıp bir bakayım hala inceliyorlar mı

• Beğeni 1
  • Üzülme 2

672 khk-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sayın @vergici672 hocam geçmiş olsun üzüldüm gerçekten umarım idareden en kısa zamanda işe dönüşünüz gerçekleşir

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 40 dakika önce yazdı:

Sağ olun dostlar. İhraç olduğum gün kadar acıttı. Daha hala toparlayamadım. Bekliyordum bu kararı, ama bu kadar zor geleceğini bilmiyordum... Hayırlısı hakkımızda.

Bu kadar bekledikten sonra red almak çok zor. Rabbim yardımcınız olsun. 

701- MEB- Beraat- Komisyon karar bekliyor..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu kadar bekletip ret vermeleri vicdanlarının olmadığının kanıtı. Yazıklar olsun ... yazıklar olsun

• Beğeni 3
  • Onaylama 3

672- sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Çok geçmiş olsun vergıcık 672

Ay klavyenin azizliğine uğradım vergici olacaktı

677 KHK - Sağlık Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

vergici672 çok geçmiş olsun lütfen kendinizi çok uzmeyin sağlığınıza dikkat edin bu herseyden önemli.  birgün hepimiz dönecegiz inşallah bu zulüm sonsuza kadar surmeyecektir elbet buna inanin 

677 KHK EGM ihrac adlı İdari işlem yok es durumu komisyon red. 28. İdare beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, Bir saat önce yazdı:

Geçmiş olsun hocam, gerekçeli karar elinize geçincede çok üzülüyor insan.. görüldüğü üzere, dandik kurum kanaati ile devam edecek kararlar.. 

679-YÖK Komisyon İncelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 2 saat önce yazdı:

Maalesef red ? Cuma akşam bir şey yoktu ? 

Gecmıs olsun ıns ıdare mahkenesınden donersınız

701 KHK - KOMİSYON KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...