İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk

Ben azönce cimerden yolladım. Ama bakanlığa direk iadeli taahhütlü göndermeyide düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar bu ilave tedbir dilekçesini el yazımızla yazsak olur mu?

Dzkk Asb ohal sonrası ihraç tanık ankesör adli süreç istinaf

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Mgdrdnzci, 31 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar bu ilave tedbir dilekçesini el yazımızla yazsak olur mu?

Tabiki de olur. Yazı metnini siyah kalem ile yazın, imzanızı mavi kalem ile atın.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MsK., 35 dakika önce yazdı:

Tabiki de olur. Yazı metnini siyah kalem ile yazın, imzanızı mavi kalem ile atın.

Çok teşekkür ederim.Bide hangi adrese gönderecegiz?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Mgdrdnzci, 22 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim.Bide hangi adrese gönderecegiz?

Millî Savunma Bakanlığı

Adres:Millî Savunma Bakanlığı Devlet Mahallesi, Yahya Galip Caddesi, Bakanlıklar / ANKARA 06100

Santral Telefon:0312 402 61 00

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Slm arkadaşlar yokmu bankadan iade iyice sessizliğe büründü banka konusu... Neden bu kadar beklıyoruz 1 yıl oldu olumlu kurum goruşü alınalı hesap hareketi de ortada gerçekten düşündükçe kafayı yicem. Dilekçe konusunda da napacagımı bilmiyorum.. Fıkır beyan ederseniz sevinirim.. MEB 686 KHK. Bu arada lisanslarımızın iptalinin söz konusu olduğunuda düşünmüyorum ama yinede her turlu ihtimale karşı yapaıcaz sanırım. Guzel haberlerimizi vermek ümidiyle saglıcakla kalın. 

686 KHK. MEB. Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MsK., 32 dakika önce yazdı:

Millî Savunma Bakanlığı

Adres:Millî Savunma Bakanlığı Devlet Mahallesi, Yahya Galip Caddesi, Bakanlıklar / ANKARA 06100

Santral Telefon:0312 402 61 00

İlginiz ve cevaplarınız için çok teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Nazzsn, 26 dakika önce yazdı:

Dilekçe konusunda da napacagımı bilmiyorum.. Fıkır beyan ederseniz sevinirim..

Hukukta usul esastan önce gelir. Hukuki hamle olarak bu dilekçe konusunu dikkate almanızı öneririm, ileride olumsuz bir durumla karşılaşırsanız dava açma hakkınız olur. Yoksa siz kuruma başvuruda bulunmamışsınız diye reddedilebilir. (Mevcut durumu hepimiz yaşayıp görüyoruz, böyle bir durumla karşılaşma ihtimalimiz yüksek.)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nazzsn, 1 saat önce yazdı:

Slm arkadaşlar yokmu bankadan iade iyice sessizliğe büründü banka konusu... Neden bu kadar beklıyoruz 1 yıl oldu olumlu kurum goruşü alınalı hesap hareketi de ortada gerçekten düşündükçe kafayı yicem. Dilekçe konusunda da napacagımı bilmiyorum.. Fıkır beyan ederseniz sevinirim.. MEB 686 KHK. Bu arada lisanslarımızın iptalinin söz konusu olduğunuda düşünmüyorum ama yinede her turlu ihtimale karşı yapaıcaz sanırım. Guzel haberlerimizi vermek ümidiyle saglıcakla kalın. 

Ben de bankadan bekliyorum iade olan da çok red alan da gerekçeli karardaki noktaya da bakıyorlar sanırım bankayla alakalı hayırlısı olsun hepimiz adına 

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Kadir01 adli idari hiçbir şey yaşamadım. Kurbanlık koyun gibi beklıyorum bugun tam 4 yıl oldu. Bakalım sonu guzel olsun insallah. Sizde beraat almışsınız inşallah güzel haberler almamız yakındır.. 

686 KHK. MEB. Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
    • Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
    • Merhaba polis memuru olarak çalışırken hakkımda soruşturma açıldı ve kanser oldum. SGK Malülen emekli hakkı ve gih memuru olarak çalışma hakkı sundu. Şu anda gih memuru olarak çalışıyorum. Soruşturma devam ediyor eğer ihraç olursam Malülen emekli olabilirmiyim. Bu hakkım saklı kalıyor mu.
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...