İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk

Ben azönce cimerden yolladım. Ama bakanlığa direk iadeli taahhütlü göndermeyide düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar bu ilave tedbir dilekçesini el yazımızla yazsak olur mu?

Dzkk Asb ohal sonrası ihraç tanık ankesör adli süreç istinaf

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Mgdrdnzci, 31 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar bu ilave tedbir dilekçesini el yazımızla yazsak olur mu?

Tabiki de olur. Yazı metnini siyah kalem ile yazın, imzanızı mavi kalem ile atın.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MsK., 35 dakika önce yazdı:

Tabiki de olur. Yazı metnini siyah kalem ile yazın, imzanızı mavi kalem ile atın.

Çok teşekkür ederim.Bide hangi adrese gönderecegiz?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Mgdrdnzci, 22 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim.Bide hangi adrese gönderecegiz?

Millî Savunma Bakanlığı

Adres:Millî Savunma Bakanlığı Devlet Mahallesi, Yahya Galip Caddesi, Bakanlıklar / ANKARA 06100

Santral Telefon:0312 402 61 00

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Slm arkadaşlar yokmu bankadan iade iyice sessizliğe büründü banka konusu... Neden bu kadar beklıyoruz 1 yıl oldu olumlu kurum goruşü alınalı hesap hareketi de ortada gerçekten düşündükçe kafayı yicem. Dilekçe konusunda da napacagımı bilmiyorum.. Fıkır beyan ederseniz sevinirim.. MEB 686 KHK. Bu arada lisanslarımızın iptalinin söz konusu olduğunuda düşünmüyorum ama yinede her turlu ihtimale karşı yapaıcaz sanırım. Guzel haberlerimizi vermek ümidiyle saglıcakla kalın. 

686 KHK. MEB. Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MsK., 32 dakika önce yazdı:

Millî Savunma Bakanlığı

Adres:Millî Savunma Bakanlığı Devlet Mahallesi, Yahya Galip Caddesi, Bakanlıklar / ANKARA 06100

Santral Telefon:0312 402 61 00

İlginiz ve cevaplarınız için çok teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Nazzsn, 26 dakika önce yazdı:

Dilekçe konusunda da napacagımı bilmiyorum.. Fıkır beyan ederseniz sevinirim..

Hukukta usul esastan önce gelir. Hukuki hamle olarak bu dilekçe konusunu dikkate almanızı öneririm, ileride olumsuz bir durumla karşılaşırsanız dava açma hakkınız olur. Yoksa siz kuruma başvuruda bulunmamışsınız diye reddedilebilir. (Mevcut durumu hepimiz yaşayıp görüyoruz, böyle bir durumla karşılaşma ihtimalimiz yüksek.)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nazzsn, 1 saat önce yazdı:

Slm arkadaşlar yokmu bankadan iade iyice sessizliğe büründü banka konusu... Neden bu kadar beklıyoruz 1 yıl oldu olumlu kurum goruşü alınalı hesap hareketi de ortada gerçekten düşündükçe kafayı yicem. Dilekçe konusunda da napacagımı bilmiyorum.. Fıkır beyan ederseniz sevinirim.. MEB 686 KHK. Bu arada lisanslarımızın iptalinin söz konusu olduğunuda düşünmüyorum ama yinede her turlu ihtimale karşı yapaıcaz sanırım. Guzel haberlerimizi vermek ümidiyle saglıcakla kalın. 

Ben de bankadan bekliyorum iade olan da çok red alan da gerekçeli karardaki noktaya da bakıyorlar sanırım bankayla alakalı hayırlısı olsun hepimiz adına 

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Kadir01 adli idari hiçbir şey yaşamadım. Kurbanlık koyun gibi beklıyorum bugun tam 4 yıl oldu. Bakalım sonu guzel olsun insallah. Sizde beraat almışsınız inşallah güzel haberler almamız yakındır.. 

686 KHK. MEB. Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...