İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Biraz tebessüm ?

Biz hala bekliyoruz. O gemi kesin gelecek bir gün
#leylailemecnun10yasında

TDOh5y.jpg

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün icislerine iadeli taahhütlü verdim. Rabbim tüm masumların dilekçelerini hayırlı sonuçlandırsın İnşallah.

Dilekçeyi hazırlamamda, avukatlardan daha çok faydası olan Forum üyelerine çok teşekkür ederim.

Sayın Aklima, hoşgeldiniz. Bu güne kadar verdiğiniz çok kıymetli bilgiler kadar, emeklilik için sormuş olduğunuz soruları ben de çok merak ediyorum. Umarım faydalı cevaplar gelir.

679 KYOK 14.10.2020 RED Hsbnllhuvnğmlvkl

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Ümit1818 İçişleri açık adres olarak ne yazdınız acaba

677 KHK EGM ihrac adlı İdari işlem yok es durumu komisyon red. 28. İdare beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Cengiz Yildiz, 5 saat önce yazdı:

Cumhurbaşkanı yarın müjde verecekmiş herkes izlesin dedi anayasa mahkemesi başkanıylada görüştü hazır müjde derken bzimle ilgili de birşeyler dermi acaba

Çok ilginç ya hala siyasetten medet umuyorsunuz gülüyorum

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 30 dakika önce yazdı:

Çok ilginç ya hala siyasetten medet umuyorsunuz gülüyorum

Nerden umacaz sence mahkemeler belli ret veriyor bu işi bigun siyaset çözecek kanaatindeyim. Başka yolu yok 

• Onaylama 1
  • Katılmama 3

701 khk adalet  bakanligi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Aklima şimdi peki bizim gibi bakan onayıyla ihraç olanlar başvuramayacak mı? Sonuç olarak bizde KHK ya eklenen madde ile ihraç olduk ve KHK ile atılan kişilere uygulanan tedbirler bizede uygulanmıyor mu?

Dzkk Asb ohal sonrası ihraç tanık ankesör adli süreç istinaf

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı 

06580 Çankaya Ankara

İnternet te açık adres olarak öyle yazmış

679 KYOK 14.10.2020 RED Hsbnllhuvnğmlvkl

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Ümit1818, 21 dakika önce yazdı:

Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı 

06580 Çankaya Ankara

İnternet te açık adres olarak öyle yazmış

Her kamu kurumunun kendine göre iç dinamikleri elbetteki farklı olabilir ama bence dilekçeler öncelikle kurumun personel/insan kaynakları birimine gitmeli/muhatap olmalı diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yengeç, 8 saat önce yazdı:

G2cmis omsun ret gerekcesinde ne belirtilmis?

Vahit Aksay, 7 saat önce yazdı:

Kaç yıl surdu ? ohal komisyonunda ki RET kriteri neydi avukat tutmusmuydunuz acaba

Hocam biz 2018de basvurmustuk ocak gibi belli oldu ama soyle esimin ceza davasi devam ettigi icin biz bekletme dilekcesi verdik beraat alirsa ise yarar sandik tabiki yanildik sureci uzattık. Biraz karısk gibi bizim ceza davasi esimin istinaftan dondu avukat sebebiyle 2ye1 almisti yardimdan ama cok sukur tekrar 0dan baslamistik ama beraat aldik. 21. Idare bunu takmayip ilk mahkemeye atifta bulunup bankayi ve sendikayi gerekce gostermis. Avukatsız basvurmustuk fakat istinaf icin dilekce yazdirdik ki bilirkisi lehimize rapor sunmus onlari hic bakma geregi duymamislar bile. Zaten ben pek istemiyordum genellikle bamdan bozuluyor malesef bakalim hayirlisi

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hepsiyah, 2 saat önce yazdı:

Hocam biz 2018de basvurmustuk ocak gibi belli oldu ama soyle esimin ceza davasi devam ettigi icin biz bekletme dilekcesi verdik beraat alirsa ise yarar sandik tabiki yanildik sureci uzattık. Biraz karısk gibi bizim ceza davasi esimin istinaftan dondu avukat sebebiyle 2ye1 almisti yardimdan ama cok sukur tekrar 0dan baslamistik ama beraat aldik. 21. Idare bunu takmayip ilk mahkemeye atifta bulunup bankayi ve sendikayi gerekce gostermis. Avukatsız basvurmustuk fakat istinaf icin dilekce yazdirdik ki bilirkisi lehimize rapor sunmus onlari hic bakma geregi duymamislar bile. Zaten ben pek istemiyordum genellikle bamdan bozuluyor malesef bakalim hayirlisi

Hayırlısı demekten başka bişey gelmiyor elden 

701 khk adalet bakanlığı inceleme devam ediyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...