İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Basitçe hakkımdaki pasaport ve yurtdışı yasağının kaldırılması ibaresinin bulunduğu basit birşey yazın valilik bünyesinde pasaport birimine verin yeterli

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Virginia Woolf, 25 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar bataklığa düşmüş gibiyim. İki satır dilekçe yazmayı beceremedim tıkandım. Forumda da bulamadım. Lütfen yardım edin, pasaport tahdidi kaldırılsın diye il nüfus müdürlüğüne nasıl bir dilekçe yazdınız? Acil örnek lazım, işin içinden çıkamadım ?

Başvuranlar orda hazır dilekçeler var onlardan doldurdum demişti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Virginia Woolf, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar bataklığa düşmüş gibiyim. İki satır dilekçe yazmayı beceremedim tıkandım. Forumda da bulamadım. Lütfen yardım edin, pasaport tahdidi kaldırılsın diye il nüfus müdürlüğüne nasıl bir dilekçe yazdınız? Acil örnek lazım, işin içinden çıkamadım ?

Ben sadece il nüfus müdürlüğüne gittim. Pasaport için. Oradakiler nasıl bir dilekçe yazacagimi tarif ettiler o kadar. Tarife göre iki satır yazdım verdim. Talihsizliğin olduğu halde onu bile ilave etmedim.

701 kek inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
lepus, 22 dakika önce yazdı:

Başvuranlar orda hazır dilekçeler var onlardan doldurdum demişti.

Öyle mi hocam? Öyleyse çok iyi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Buyrunuz hocam. Bu vesileyle Sayın @MSA ya teşekkürler...

677 KHK - MEB - Banka - 2018 Beraat - 2020 Şubat Kurum Görüşü alınmış...Torpilim, referansım yok. Cemaat, tarikat, örgüt, siyasi parti ilgim, alakam, sempatim, irtibatım, iltisakım, dirsek temasım yok, olmadı, olamaz, olmayacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Leviathan, Bir saat önce yazdı:

Tabiki verebilir ama ihtiyaten cimerden başvurmanız da iyi olur.

Cimerden de başvuru yapacagım zaten 

Dzkk Asb ohal sonrası ihraç tanık ankesör adli süreç istinaf

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün babamın bir arkadaşının damadının iade edildiğini öğrendim. Kurumu EGM imiş. Hiçbir ayrıntı bilmiyorum. Sadece iade edildiği bilgisini aldım sizinle de paylaşmak istedim umut olması açısından. 

672 sendika inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Müdürlükte matbu dilekçe var. Boşlukları doldurup altına tahdidin kaldırılmasını... şeklinde yazıp varsa takipsizlik veya beraat kararınızı da ekleyerek görevliye teslim edeceksiniz. Sonucu ev adresine postalıyorlar. 

672-Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Mrb..dilekceyi valilik evrak kabul burosuna bakanliga gonderilmek uzere veriyoruz degil mi? 

tşk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Daha önce Cimer başvurusu hakkında bir paylasimim olmustu. Bir forumdasin sorusu üzerine tekrar paylaşma gereği hissettim:

Cimerde başvuru ekine ayrı bir dilekçe eklenirse dilekçe kabul edilmiyormus (yani metin kısmına kısaca dilekcem ektedir gibi bir şey yazıp, esas uzun dilekçeyi eke koyarsak dilekçe kabul edilmiyormus sanırım, ben böyle anladim). 

39- Başvuruya doküman eklerken nelere dikkat etmeliyim?
Başvuruya eklenen dokümanlar başvuru metninde yazılan konuları 
destekleyici nitelikte belgeler olmalıdır.
Aşağıdaki durumlarda dilekçeleriniz işleme alınmayacaktır:
• Başvuru eklerine ayrı bir dilekçe (başvuru metni) konulması,

Kaynak: https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.cimer.gov.tr/50sorudacimer.pdf&ved=2ahUKEwiRhr3x87buAhURrxoKHfu7BX8QFjAAegQIBBAC&usg=AOvVaw3mSDn8e4btrkQkAR5ex_2w

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...