İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Rabbim şifa versin

679 KYOK 14.10.2020 RED Hsbnllhuvnğmlvkl

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

https://www.star.com.tr/guncel/feto-teror-orgutune-ait-bir-bir-programin-sifresi-daha-cozuldu-haber-1613177/

Jandarma personeline hayırlı olsun orda da 5 yıl sonra çözülebilen bir sd kart çıkmış aynı bizim garson gibi sistem aynı yeni çözmüşler öyle diyor haberi yapanlar ne sd kartmış bee 

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

ARKADAŞLAR GÜNCEL İSTİNAF DİLEKÇESİ OLAN VAR MI. VARSA GÖNDEREBİLİRMİSİNİZ

679 KHK KOMİSYON RED 25. İDARE MAHKEMESİ 01.03.2021 TARİHİ İTİBARİYLE RED

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
679 KHK, 5 saat önce yazdı:

ARKADAŞLAR GÜNCEL İSTİNAF DİLEKÇESİ OLAN VAR MI. VARSA GÖNDEREBİLİRMİSİNİZ

Kurum neydi kriterler neler mah. Ret için ne demis

701 khk adalet bakanlığı inceleme devam ediyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kamu kurumlarında esnek mesai uygulaması kalktı komisyon hızla bitirir artık ????

677-İnceleme Devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
rifkirifki0606, 12 saat önce yazdı:

Kıymetli arkadaşlarım eşim su anda ameliyata girdi dualarınızı eksik etmeyin. Önce Allah'tan yardım sonrasinda sizlerden dua diliyorum. Allah nerede çaresiz kalan kullar varsa muradlarini versin. Amin.

Iyi aksamlar eşinizin ameliyatı nasil gecti acaba umarım iyi haberler verirsiniz

677 egm kriter yok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyon esnek çalışıyormuydu ki hızlanın talimat gelirse belki hızlanır...

701 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
korkmaz244, 33 dakika önce yazdı:

Komisyon esnek çalışıyormuydu ki hızlanın talimat gelirse belki hızlanır...

Komisyon, seçime kadar "oyalama"talimatı aldıgı İçin hızlanamaz seçimde en erken 2022 yazı olur zati komisyon da mevcut hızı ile bu tarihe ancak bitiriyor 

672 KHK öğretmen 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ilhami bulut, 27 dakika önce yazdı:

Komisyon, seçime kadar "oyalama"talimatı aldıgı İçin hızlanamaz seçimde en erken 2022 yazı olur zati komisyon da mevcut hızı ile bu tarihe ancak bitiriyor 

Ben katılmıyorum buna. Komisyonun görev süresinin bir kez daha uzatmazlar. Seçim için risk teşkil eder. Reis hayatta girmez o topa. Koltuk bı yana diğer şeyler bı yana

689 KHK, takipsizlik kararı, inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...