İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Hayati, 25 dakika önce yazdı:

giriş veya yükselme sınavları olabilir

Ben kpss ile pol memuru oldum . bir kere kom yr sınavına girdim onunda yazılı sınavından düşük aldım barajı gcemedım kazanamadım.

Güncelleme • • Kemik111

677-EGM-SGK kaydi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kemik111, Bir saat önce yazdı:

Ben kpss ile pol memuru oldum . bir kere kom yr sınavına girdim onunda yazılı sınavından düşük aldım barajı gcemedım kazanamadım.

ifadeye giderken yanınızda bulabiliyorsanız kazananamadığınıza dair belgeyi sunun , sizin açınızdan olumlu delil olur

679  adalet bak. ; yıktılar bütün ütopyamı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
GamerTeacher63, Bir saat önce yazdı:

ben dilekçe vermemiştim kendiliğiden kalkmış pasaport tahdidi 

Dilekçe vermeden kalktığını ilk defa sizden duyuyorum.Benim tahdit duruyor ama dilekçe vermedim.E devleten protokolden batığınızda ne yazıyor? İl/İlçe Nüfus Müdürlüklerine başvurmanız gerekmektedir. yazıyorsa tahdit kalkmamıştır.

Güncelleme • • Ali Haydar

KHK Forum Editörü | 686 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Ali Haydar, 1 saat önce yazdı:

Hayırlısıyla iade de olursunuz umarım.

Teşekkür ederim, tüm masumlarla birlikte inşallah ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Virginia Woolf, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar E devlet'ten pasaport tahdidi kalkmış mı diye baktım. Önceden 'il/ilçe nüfus müdürlüklerine başvurun' yazıyordu, şu an 'Girilen bilgilere ait pasaport kaydı bulunamamıştır' yazıyor. Tahdit kalkmış o zaman, değil mi? Gidecek yerimiz yok şimdilik ama engel olmaması psikolojik olarak iyi ?

O yazıyla alakası yok hocam o dediğiniz protokol kısmında yazıyor o yazı bende var ama nüfusa gittim hakkınızda tahdit yok dedi 3 yıl önce takipsizlik almıstım dosyamı aldım savcılıktan savcı takipsizlik verdiği gün emniyete hakkımdaki tahditlerin kaldırılması için yazı yazmış emniyet de 2 ay sonra hudutlar müdürlüğü tahditler kaldırıldı diye cevap yazmıs gecen nüfusa gittim tahdit var mı diye bakan memur yok dedi ama bende de o yazı yazıypr yani o yazıyla tahditin bi alakası olduğunu düşünmüyorum

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
ozelharekat61, 44 dakika önce yazdı:

O yazıyla alakası yok hocam o dediğiniz protokol kısmında yazıyor o yazı bende var ama nüfusa gittim hakkınızda tahdit yok dedi 3 yıl önce takipsizlik almıstım dosyamı aldım savcılıktan savcı takipsizlik verdiği gün emniyete hakkımdaki tahditlerin kaldırılması için yazı yazmış emniyet de 2 ay sonra hudutlar müdürlüğü tahditler kaldırıldı diye cevap yazmıs gecen nüfusa gittim tahdit var mı diye bakan memur yok dedi ama bende de o yazı yazıypr yani o yazıyla tahditin bi alakası olduğunu düşünmüyorum

Peki ibare niye değişmiş olabilir hocam? Sanki böyle okumuştum daha önce buradan. Tahdidin durumunu e devletten öğrenebilir miyiz? 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Tahdit ve pasaport yasağı farklı. Tahdit mahkeme tarafından konuluyor. Yurtdışı çıkış yasağı oluyor. Pasaport yasağı kalkması normalde dilekçe ile oluyor. Kurumunuz başlangıçta pasaportu iptal etmediyse çok nadiren de olsa pasaport iptali atlananlar oldu. 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
vergici672, 24 dakika önce yazdı:

Tahdit ve pasaport yasağı farklı. Tahdit mahkeme tarafından konuluyor. Yurtdışı çıkış yasağı oluyor. Pasaport yasağı kalkması normalde dilekçe ile oluyor. Kurumunuz başlangıçta pasaportu iptal etmediyse çok nadiren de olsa pasaport iptali atlananlar oldu

Hocam bende mahkeme kararı yok. Takipsizlik var. Tahdit, şerh vs varsa kaldırın tarzı bir dilekçe verdim il nüfusa. İbare değişti. İhraçtan beri aynıydı. Bu ne anlama geliyor peki? 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kemik111, 2 saat önce yazdı:

Ben daha önce soruşturma ihracım ile ilgili yaklaşık 2 ay önce ifade vermıstım. bugun tem subeden aradılar Ankara Cum.Baş savcılığınca hakkımda soruşturma varmış. daha önce Ankara ilinde bulunmadım , eski pol memuruyum. sebebi ne olabilir acaba.

Merhaba..

Öncelikle geçmiş olsun..

Çok yüksek ihtimal KPSS (eğer girdiyseniz 2010 KPSS) ile ilgilidir.

701 KHK MEB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Virginia Woolf, 1 saat önce yazdı:

Peki ibare niye değişmiş olabilir hocam? Sanki böyle okumuştum daha önce buradan. Tahdidin durumunu e devletten öğrenebilir miyiz? 

Ali Haydar, 2 saat önce yazdı:

Dilekçe vermeden kalktığını ilk defa sizden duyuyorum.Benim tahdit duruyor ama dilekçe vermedim.E devleten protokolden batığınızda ne yazıyor? İl/İlçe Nüfus Müdürlüklerine başvurmanız gerekmektedir. yazıyorsa tahdit kalkmamıştır.

Ben ve benim gibi birkaç kişi nüfusa başvurup tahditi kaldırdığımız halde hala e devlette o yazı çıkmakta. Tahminimce sistemsel bir şey. Nüfusa gidip sormuştum ve kontrol etmişlerdi. Tahditiniz kalktı hemen yeni pasaport çıkarıp gidebilirsiniz demişlerdi. Orada yazana takılmayın sorun yok dediler. Çimerden sorayım dedim niye hala öyle yazıyor diye, hala yapmadım. 

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...