İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

chosenOne675, 6 saat önce yazdı:

OHAL komisyonu cogunlugu ilk KHK lardan ihraç olan kişileri neden en sona bıraktı ? Buna bir cevapiniz var mı ? Çünkü benim aklım almıyor. 

İstihbarat olumsuz kabul veremiyor, kriter yok ret veremiyor.

675,Banka,okul,cihan,yalancı tanık,beraat,istinaf,22.idare,ara karar.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
Adem A., 41 dakika önce yazdı:

Bu da, hani diyorlar ya bazı arkadaşlar "sol cenah hakkını arıyor, birbirini savunuyor" diye, bizimkilerdeki şerefsizlik, şöyle söyleyeyim aynı yürüyüşe bilfiil gelip naralar, sloganlar atıp yine de açığa bile alınmayan arkadaşlar (?) oldu. Her yerde ye kürküm ye yani. Arkası sağlam olan yırttı, açığa bile alınmadı, ceza işlemedi, hala görevde. Thomas Hobbes'un da altını çizerek söylediği gibi "insan, insanın kurdudur" 

Arkadaşlar 29 aralığa katılanların hepsini ihraç edemezlerdi. Bir kısmı kurban seçildi ve ihraç edildi.Diğerleri adam buldukları için iade olmadılar sadece sayı çok fazlaydı bu ilerde sorun yaratacaktı onun için açığa alındıktan sonra tekrar iade edilediler. Bence eleştireceğiniz birileri varsa arkadaşlarınız değil bu hukuksuz işlere imza atanlar.

KHK Forum Editörü | 686 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ali Haydar, 24 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar 29 aralığa katılanların hepsini ihraç edemezlerdi. Bir kısmı kurban seçildi ve ihraç edildi.Diğerleri adam buldukları için iade olmadılar sadece sayı çok fazlaydı bu ilerde sorun yaratacaktı onun için açığa alındıktan sonra tekrar iade edilediler. Bence eleştireceğiniz birileri varsa arkadaşlarınız değil bu hukuksuz işlere imza atanlar.

Dostum, ben diyorum ki açığa dahi alınmadılar. Adamın teki, net bulunduğum ilçedeki mal müdürünün oğlu, adı açığa alınmalarda dahi geçirilmesi, ama eyleme katılmamış bir abimiz sırf Eğitimsenli diye açığa alınıp ihraç edildi. Yani diyeceğim o ki tabii ki hırsızın hiç mi suçu yok, ama adam kayırmacılığın solu sağı yok. Namussuzluk her yerde. Her solcu bir Atatürk, bir Che Guavera sanılmasın yani, dediğim budur. 

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bölge idare mahkemesine başvururken, ilk derece mahkemesinin yerinde gördüğü adli yardım talebi için BİM dilekçesinde tekrar dile getirmeye gerek var mı? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adalet, Bir saat önce yazdı:

Herşey boşmuş.  Ne red, ne de iade umrumda bugün.  Canımdan öte can annem ve babamın corona olduklarını öğrendim. Annem ileri derecede kalp ve şeker hastası,  babam ise yüksek tansiyon hastası.  Galiba ablam ve bende de var, birazdan gidip test yaptıracağız. Kısacası sağlıktan öte herşey yalan , dualarınızı bekleriz...

Allah şifa versin hocam. İnşallah kazasız belası atlatırsınız. 

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adalet, 2 saat önce yazdı:

Herşey boşmuş.  Ne red, ne de iade umrumda bugün.  Canımdan öte can annem ve babamın corona olduklarını öğrendim. Annem ileri derecede kalp ve şeker hastası,  babam ise yüksek tansiyon hastası.  Galiba ablam ve bende de var, birazdan gidip test yaptıracağız. Kısacası sağlıktan öte herşey yalan , dualarınızı bekleriz...

Allah şifa versin size ve ailenize.

Wi-fi mağduru,adli dava devam ediyor, komisyon kararı bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Adem A., 14 saat önce yazdı:

Her solcu bir Atatürk, bir Che Guavera sanılmasın yani, dediğim budur. 

Ben solculukla Atatürk'u pek kafamda  bagdastiramiyorum. Ulu önder Atatürk konjonktür gereği ekonomide devletçi anlayışı benimsemek zorunda kalmış olabilir, bu anlayış yanlıştir demiyorum ama o donemde bu durum ülke icin bir nevi zorunluluktur, bunu kabul etmek durumundayız. Ayrıca, Atatürk emperyalist guclere karşı savaşmış olsa da esas ülküsü öncelikle Misak-ı Milliyi tesis etmek olmuş, sonrasında da ülkenin yönünü teknolojik anlamda ileri batı medeniyetine cevirmistir. Ulu onder, Sovyetlerle Kurtuluş Savaşındaki ilişkileri bile ulusal hedeflerimize ulaşmak üzerine kurmuş, bir nevi işgalcilere karşı Sovyetlerden yardım alarak güç dengesi politikası uygulamıştır.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu KHK forumunda devlet bahçelinin reklamı varmış altta.. ?

701 KHK fişleme yok SGK var RET gerekçeli karar elime ulaşmadı..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yakışır.., 26 dakika önce yazdı:

Bu KHK forumunda devlet bahçelinin reklamı varmış altta.. ?

Hiç sorma ?? açıyorum, paso karşımda...

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...