İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

derebom, 28 dakika önce yazdı:

Herkese Allah sabırlar versin arkadaşlar. Forumda idare mahkemeleri kararlarıyla ilgili fazla paylaşım olmuyor. Olumlu sonuç alan veya yakın çevresinde kararlarla ilgili bilgisi olan yazarsa hepimiz için faydalı olur. 22 aydır idare mahkemesinde karar bekliyorum. 

Kacinci idare mahkemesi? Benimde 677 KHK 28.idare yazışmalar bitti duruşma için  gün bekliyorum

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
Snf1234, 12 saat önce yazdı:

Sadece bankadan red. Çok umutluydum tek banka dönerim diye ama ?

Geçmiş olsun talimat dönemlerinde para yatırılmış mıydı?

Güncelleme • • Ali Haydar

KHK Forum Editörü | 686 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bu da geçer, 12 saat önce yazdı:

İyi geceler, geçen hafta iki IKM memurunun iade olduğunu öğrendim. Biri beraat almıştı. Daha göreve başlamadılar. 

Adalet bakanlığında karar duymak hele ki olumlu olması daha güzel 

701 KHK - KOMİSYON KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyon açıklama yapmadığına göre yine cok az sayıda dosya inceledi hep beraber memurlar net e yazarsak açıklama yaparlar ne günlere kaldık Allah ım bu nasıl adalet?

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Resmen akla zarar kalbe ziyan bir çağdayız...

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
portakal çiçeği, 20 saat önce yazdı:

teşekkür ediyorum sayın @HEMŞO...  usulen bozulmasına neden olan nedir? öğrenebilir miyim? aynı durumu yaşamamak adına. 1 sene beklemek ? epey de uzun bir süreymiş.

Bizim davalarda müdafi zorunludur, benim kendi avukatım yoktu mahkeme aşamasında, mahkemenin barodan avukat ataması yapması gerekiyordu, mahkeme avukat olmadan yargılama yaptı ve beraat ettim, dosya bu yüzden BAM'da avukatsız yargılama yapılmaz diye usulden bozdu. Mahkeme avukat atayıp tekrar beraat verdi, ancak savcı yine itiraz ettiği için dosya BAM'a gitti.

675 RET - 22. İDARE - ADLİ BERAAT(İkinci kez) - ADALET (SİZLİK) BAKANLIĞI

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyon kararını elden teslim alabilirmiyiz?

..........

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Magdurumm, Bir saat önce yazdı:

Komisyon kararını elden teslim alabilirmiyiz?

kurumuna bağlı kurumunda hangi birim gönderiyorsa iletişime geç bazıları gel al yapabiliyor.

679  adalet bak. ; yıktılar bütün ütopyamı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Hayati, Bir saat önce yazdı:

kurumuna bağlı kurumunda hangi birim gönderiyorsa iletişime geç bazıları gel al yapabiliyor.

Kurumum milli eğitim 

..........

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Magdurumm, Bir saat önce yazdı:

Kurumum milli eğitim 

Daha önceki yorumlardan hatırladığım kadarıyla MEB teftiş kurumuna gelip oradan gönderi yapılıyordu. Bi orayı arayın, forumda tlf paylaşanlar olmuştu. Ankara’ya gidip oradan alanlar olmuştu. 

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
    • Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...