İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk

Arkadaşlarım, kaderdaşlarım çok şükür ben de az önce KABUL kararımı gördüm ??? Ret alan arkadaşlarım için çok üzgünüm, lütfen umudunuzu kaybetmeyin, ben kaybetmiştim. Dualarım her zaman sizinle, ben de buralarda olacağım. Hepinize her şey için sonsuz teşekkürler ? 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dert Babası Yaz, 41 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar an itibariyle kabul kararımı gördüm, hayallerim çok farklı idi ne yapardım kararı görünce diye , ama buruk sevinç, çok şükür Allah herkese bu duyguyu yaşatsın tüm mağdurların dönmesini yüce rabbimden dilerim....

profilde yanlış gözüküyor, 672 KHK EGM rütbeli, 2017 takipsizlik  kriter olarak 2012 açılmış pasif banka hesabım vardı ......herhangi tavassut yok sadece dualarımız...

Hayırlı olsun gözünüz aydın olsun

Her iade alan bir masum dostumuzu görünce mutlu oluyoruz ?

Pasif banka konusunu biraz daha açar mısınız? 

686 KHK incelemeye devam ediyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Virginia Woolf, 10 dakika önce yazdı:

Arkadaşlarım, kaderdaşlarım çok şükür ben de az önce KABUL kararımı gördüm ??? Ret alan arkadaşlarım için çok üzgünüm, lütfen umudunuzu kaybetmeyin, ben kaybetmiştim. Dualarım her zaman sizinle, ben de buralarda olacağım. Hepinize her şey için sonsuz teşekkürler ? 

Hayırlı olsun hocam inanın çok sevindim darısı diğer arkadaşların başına

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Aklima komisyonun KHK lar ile ihraçların göreve iade veya ret kararının mevzuata uygun olup olmadığı yönünde karar alması bir yönüyle kabul edilebilir.ama unutulmamalı ki komisyonda 685 sayılı KHK ile kuruldu ve kanunlaştı.o zaman biz öncelikle 685 sayılı kanunun ilgili maddesinin iptalini tartışmaya açsak daha doğru olur kanaatindeyim. ama yargının buna vereceği cevap zaten belli.  

672 beklemede ankara

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Virginia Woolf, 45 dakika önce yazdı:

Hayırlı olsun hocam. Sendika süresi kurum görüşü vb ayrıntı verir mısınız.

672 MEB. Takipsizlik alalı çok oldu. Sendikazede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Virginia Woolf, 50 dakika önce yazdı:

Allah hayırlı etsin. En kötü günleriniz böyle olsun. 

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Virginia Woolf, Bir saat önce yazdı:

Hayırlı olsun inşallah darısı başımıza forumda yaprak dökümü var biz de hala bekliyoruz inceleme devam ?

Dert Babası Yaz, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar an itibariyle kabul kararımı gördüm, hayallerim çok farklı idi ne yapardım kararı görünce diye , ama buruk sevinç, çok şükür Allah herkese bu duyguyu yaşatsın tüm mağdurların dönmesini yüce rabbimden dilerim....

profilde yanlış gözüküyor, 672 KHK EGM rütbeli, 2017 takipsizlik  kriter olarak 2012 açılmış pasif banka hesabım vardı ......herhangi tavassut yok sadece dualarımız...

Hayırlı olsun sn meslektaşım bizler icin iade olsak da zulüm devam ediyor yok araştırma merkezi yok 8-9 ay sonra başlatma vs vs ama en azından birinci aşamayı geçtiniz darısı başımıza ins

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
686zede, 2 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun gözünüz aydın olsun

Her iade alan bir masum dostumuzu görünce mutlu oluyoruz ?

Pasif banka konusunu biraz daha açar mısınız? 

Teşekkür ederim ? 2010 yılında açılıp hiç kullanılmamış hesap vardı. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
    • Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
    • Merhaba polis memuru olarak çalışırken hakkımda soruşturma açıldı ve kanser oldum. SGK Malülen emekli hakkı ve gih memuru olarak çalışma hakkı sundu. Şu anda gih memuru olarak çalışıyorum. Soruşturma devam ediyor eğer ihraç olursam Malülen emekli olabilirmiyim. Bu hakkım saklı kalıyor mu.
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...