İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Editör
Mizan-27, 12 saat önce yazdı:

Geçen seneki tam kapatmada çalışmış mıydı bunlar, hatırlayan var mı?

Evet çalışmıştı diye biliyorum.Komisyon üyeleri incelenek dosya için uzaktan düşüncelerini bir rapor olarak sunuyor bu tür dönemlerde

KHK Forum Editörü | 686 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

nasıl bi şansımız varmış nasıl bı hayatımız varmış bütün olumsuzluklar gelip bizi buluyor. gökte meteor çarpışsa gelip ya komisyonu kapatırlar ya bizi atarlar

• Beğeni 3
  • Onaylama 3

679  adalet bak. ; yıktılar bütün ütopyamı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ali Haydar, Bir saat önce yazdı:

Evet çalışmıştı diye biliyorum.Komisyon üyeleri incelenek dosya için uzaktan düşüncelerini bir rapor olarak sunuyor bu tür dönemlerde

Tam tersi hiç çalışmamışlardı komisyonun en durgun zamanıydı kardeşim yanlış hatırlıyorsun 2.5 ayda 2000 karar çıkmamıştı

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Khkli vatandaş, 13 dakika önce yazdı:

Mesaj yazma yerini bulamadım yanlış yere yazdım kusura bakmayın komisyondan red almıştım bugün gerekçeli karar geldi sıfır lira olan banka hesabı ve çocuğun devlet teşvikiyle gönderdiğim okulu.İki kriter .Bir daha isyan edesim geldi bunlar için mi hayatımı mahvettiniz diye.

Geçmiş olsun. Sakıncası yoksa karar sayınızı ve tarihini paylaşabilir misiniz? Kaç dosya kaldı diye bize fikir vermesi için.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ali Haydar, 5 saat önce yazdı:

Çalışmama gibi bir durum olmaz. Söylediğiniz gibi uzaktan, interaktif sunum yaparlar yine çalışırlar. Ama hızlı, ama yavaş onu onlar bilir ama durma gibi bir saçmalık olmaz ??

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk, 3 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun. Sakıncası yoksa karar sayınızı ve tarihini paylaşabilir misiniz? Kaç dosya kaldı diye bize fikir vermesi için.

Başvuru no 17079650 ,karar no 2021/15549 sayfanın üst kısmına kurşun kalemle 26068 yazmışlar.Ret kararımı da 1 Nisan'da görmüştüm.

686 KHK pasif banka okul inceleme devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Khkli vatandaş, 23 dakika önce yazdı:

Başvuru no 17079650 ,karar no 2021/15549 sayfanın üst kısmına kurşun kalemle 26068 yazmışlar.Ret kararımı da 1 Nisan'da görmüştüm.

Sayıların efendisi @altuğ hocam, nedir bu sayılar? Kaç kişi kalmış?

672 MEB. Takipsizlik alalı çok oldu. Sendikazede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mizan-27, 7 dakika önce yazdı:

Sayıların efendisi @altuğ hocam, nedir bu sayılar? Kaç kişi kalmış?

Kararım da 15 Mart'ta verilmiş.

686 KHK pasif banka okul inceleme devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk, 4 saat önce yazdı:

Bir şey mi oldu acaba üyeliğini silmiş. 

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
    • Merhaba polis memuru olarak çalışırken hakkımda soruşturma açıldı ve kanser oldum. SGK Malülen emekli hakkı ve gih memuru olarak çalışma hakkı sundu. Şu anda gih memuru olarak çalışıyorum. Soruşturma devam ediyor eğer ihraç olursam Malülen emekli olabilirmiyim. Bu hakkım saklı kalıyor mu.
    • Sayın The Oracle; 2017- 2023 arasında KHK' lı ve sigortalı olarak özel hastanelerde çalıştım. Kasım 2023' de memuriyete döndüm. SGK' dan çakışmalı hizmet nedeniyle adıma yatan sigorta primlerini geri istedim. ( Foruma genel not: Üniversite geriye dönük maaşlarımı verdi. Döner sermaye, ek ders ve promosyonları, nöbet ücretlerini vermedi. Bunlar için dava açtım. SGK almış olduğum emekli maaşlarımın üniversitece geri alınarak SGK' na iadesini istedi. Üniversite emekli ikramiyemi geri almak için beni  icraya verdi. Tüm arkadaşlarımın bu tatlı dertlerle uğraşacağı günleri en kısa zamanda görmelerini dilerim.)
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...