İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

En son karar tarih 15 Mart sayı numarasına göre kalan 12.750 bugüne kadar 750daha gitmiştir kalan dosya nisan sonu itibariyle 12 bin bunun 11 binin biraz üzeri ihraç işlemine aittir. Ortalama aylık 550-600 dosya geçiyorlar foruma az yansıma olabilir bilmeyenler var takip etmeyenler ben kalan dosyalarda kabul retleri  yakalayacağını öngörüyorum bu hafta kararları bayram öncesi ne yansıtılır tahminim.

• Beğeni 7
  • Teşekkür 2

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İhracımdan bu yana amelelikte yaptım çay temizlik işide, vicdansızlar ikinci defa ekmeğimle oynayana kadar özelde öğretmenlikte yaptım, bir şekilde rızkımın peşinden koştum. O sebepten çoğu zaman sessiz takip ediyorum.  Fakat her iade kararında mutlu oluyor her red kararında üzülüp, öfkeleniyorum.  Sürecin başında eski forumda bu iş en az 5 yıl sürer yazanlara içten içe kızıyordum ne yazıkki haklı çıktılar. Artık bir an önce bitsin bu haksızlıklar. İnşallah bütün masumlar ve mağdurlar bir an önce hak ettikleri görevlerine dönsün. Yorulduk.... 

4.5 yıldır sıfır kriterle,  (iddianamede dahi "kriterler" tek tek yazılıp hiç birinin olmadığı yazılmıştı) duruşma salonunda beni tanımadığını söyleyecek kadar yüzsüz tanık ifadeleri sebebiyle açık olan soruşturma dosyama dava açıldı. Çok şükür ilk duruşmada beraat ettim. Fakat ne yazık ki savcı istinafa gidiyor. Neticede beraatin kesinleşmesi gecikecek. Komisyonda hala incelemeye devam ediyor. Kesinleşmemiş olsa dahi beraat kararımı komisyona göndermelimiyim? Bu konuda fikri öngörüsü olan arkadaşların yorumlarını beklerim. 

KHK 677. Komisyon incelemeye devam. Kurum DiB. 3.5 yıldır açık soruşturma. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Hojda benim de durumum size benziyor kesinlikte vailik aracılığıyla yollayın kararınızı. Çünkü komisyon bu hızla ancak 2022 temmyzda kapanır o zamana kadar adlı durumunuz kesinlesir.

675 KHK okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sabır, 7 dakika önce yazdı:

@Hojda benim de durumum size benziyor kesinlikte vailik aracılığıyla yollayın kararınızı. Çünkü komisyon bu hızla ancak 2022 temmyzda kapanır o zamana kadar adlı durumunuz kesinlesir.

komisyonun belli bir adresi yok mu , valilik aracılığıyla mı göndermemiz gerek. Valla şu ILO'nun sendika ile ilgili kararını göndereceğim, bir şey çıkmasa bile

672 KHK-inceleme devam-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Luis Figo, 37 dakika önce yazdı:

Sayın @Khkli vatandaşvatandaş hocam ret kararını aldığınız da

"Cocugum yanımda aglayamiyorum da üzülmesin diye" yazmıştınız hala bazen aklıma geliyor. Düşünüyorum da gerçekten çiçek gibi insanları kırmışlar

Umarım çok kısa zamanda işe dönüşünüz sağlanır sağlıcakla kalın

Teşekkür ederim güzel dileğiniz için.İnsallah sizler en kısa sürede iade olursunuz.

686 KHK pasif banka okul inceleme devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Khkli vatandaş, 49 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim güzel dileğiniz için.İnsallah sizler en kısa sürede iade olursunuz.

Teşekkürler hocam

Komisyon kabul kararımı 15 gün önce görmüştüm

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Hojda benim de durum aynı.beraat ettim, savcı istinafa götürdü.bir ay oldu istinafta dosya.Komisyon mahkemedeki kararları gördüğü için beraat kararını göndermedim.Ama göndermekte fayda var gibi.

Wi-fi mağduru,adli dava devam ediyor, komisyon kararı bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
mehmet.46, 8 saat önce yazdı:

komisyonun belli bir adresi yok mu , valilik aracılığıyla mı göndermemiz gerek. Valla şu ILO'nun sendika ile ilgili kararını göndereceğim, bir şey çıkmasa bile

Sadece valilikten veya eski kurumunuz aracılığıyla gönderebilirsiniz.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...