İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

AKP nin olmayan vicdani bu Ramazan ayinda birazcik da olsa yumusar mi dersiniz? Ben pek sanmiyorum ama yine de olumlu olmakta fayda var. Malum her sey bunlarin elinde. Bunlar ne derse o oluyor. Isteseler OHAL komisyonu bir ay icinde butun kararlari verir. Fakat bekletiyorlar. Bu kadar vicdansiz ve kotu bir topluluk dunyaya daha once gelmemistir sanirim. insan bunlari tasvir edecek bir kelime bulamiyor. Ne diyelim insallah zulmettiklerinin iki kati kadar zulme ugrarlar. 

Güncelleme • • chosenOne675

YOK, 675 KHK, Superonline ADSL Magduru, KYOK. KABUL karari 07.05.2021 tarihinde alindi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cimere yazı yazıp da cevap alabilen var mı acaba göreve iadelerle ilgili...

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bilge Güneş, 02.05.2021 - 18:30 yazdı:

Merhaba arkadaşlar 

Geçen ay red kararımı komisyon sayfasından gördüm. Karar elime ulaşmadı. Daha önce adres değişikliği yapmıştım. Sistemde yeni adresim var. 

Zaman kısalıyor. Bundan sonraki süreçte ne yapmalıyım. 

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum. 

Milli Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu başkanlığının telefonunu internetten bulun arayın dosyanızın akıbetini öğrenin yeni adrese mi gönderecekler teyit edin

672 KHK 12 ay sendika ve SMS sonuç beklemede adli işlem yok 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
portakal çiçeği, 9 saat önce yazdı:

abim birazdan aort damarı genişlemesinden dolayı ameliyata alınacak. inş. iyi geçer..

yazmış oldukları geçmiş olsun yanıtlarıyla ve iletime ifade bırakan değerli forum üyeleri sizlere çok teşekkür ediyorum. üzüntüme ortak oldunuz.. elleriniz dert, gönlünüz hüzün görmesin

Kardeşim Allah şifa versin kazasız belasız ins

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Arı maya, 15 saat önce yazdı:

Günaydın dostlar, az önce covit pozitif olduğumu öğrendim. Biri kucağımdan hiç inmeyen 2 küçük çocukla dua edin kazasız belasız atlatalım. Hepinize sağlıklı günler diliyorum 

Çok geçmiş olsun, Allah yardımcınız olsun.

• MEB, 672 KHK, hiçbir kriter eşleşmesi yok haliyle hakkında ne adli ne de idari işlemde yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dadaşım2525, 3 dakika önce yazdı:

Milli Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu başkanlığının telefonunu internetten bulun arayın dosyanızın akıbetini öğrenin yeni adrese mi gönderecekler teyit edin

Dosya durumu derken komisyon sonuç evrağı demek istedim 

672 KHK 12 ay sendika ve SMS sonuç beklemede adli işlem yok 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Arı maya, 15 saat önce yazdı:

Günaydın dostlar, az önce covit pozitif olduğumu öğrendim. Biri kucağımdan hiç inmeyen 2 küçük çocukla dua edin kazasız belasız atlatalım. Hepinize sağlıklı günler diliyorum 

Hocam Allah şifa versin ben ayakta atlattım hic korkmayın ins sizde atlatacaksınız bol bol d vitamini ve meyve tüketin tavsiyem ayrıca cok oturmayın egzersiz yapın 15-20 dk hergün

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Arı maya, 18 saat önce yazdı:

Çok çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin moralinizi yüksek tutun inşaallah hafif atlatırsınız benim kızimda sizin gibi iki küçük çocuğuyla kovit oldu küçük olanı emziriyodu çocuklara ve eşine bulaşmadı şükür emzirdiği için kovit ilacı da kullanamadı antibiyotik verdiler sadece çok iyiler şimdi 

portakal çiçeği, 13 saat önce yazdı:

abim birazdan aort damarı genişlemesinden dolayı ameliyata alınacak. inş. iyi geçer..

yazmış oldukları geçmiş olsun yanıtlarıyla ve iletime ifade bırakan değerli forum üyeleri sizlere çok teşekkür ediyorum. üzüntüme ortak oldunuz.. elleriniz dert, gönlünüz hüzün görmesin

Allah acil şifalar versin evlatlarının başından eksik etmesin dularımız sizinle

• Beğeni 2
  • Teşekkür 2

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Arı maya, 19 saat önce yazdı:

Bir an evvel Allah acil şifalar versin ? inşallah bir an evvel de bebeklerinizle doyasıya kucaklaşacağınız eski günlerinize kavuşun. Çok çok geçmiş olsun 

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...