İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Nnnkoc, Bir saat önce yazdı:

Az önce kabul kararımı gördüm, arkadaşlar Kadir gecemiz mübarek olsun,her duanın kabul zamanı varmış,bizim ailece yaptığımız duamız bu mübarek gecede kabul olunmuş,

tüm kaderdaşlarım en kısa zamanda iade haberlenizi almanız dileğiyle...

Hayırlı olsun çok sevindim kandiliniz mübarek olsun, darısı benim ve bekleyen herkese olsun, en son ne zaman bakmıştınız

Sağlık bakanlığı kriter yok  675 beraat, incelemeye devam, bu mübarek gecede tüm kaderdaşlarım hepimiz görevlerimize döneriz inşallah dualarım hepimize

675 khk sağlık bakanlığı, beraat, komisyon kararı sonuçlanmadı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nnnkoc, 3 saat önce yazdı:

Az önce kabul kararımı gördüm, arkadaşlar Kadir gecemiz mübarek olsun,her duanın kabul zamanı varmış,bizim ailece yaptığımız duamız bu mübarek gecede kabul olunmuş,

tüm kaderdaşlarım en kısa zamanda iade haberlenizi almanız dileğiyle...

Çok sevindim. Hayırlı olsun. 

Gecemiz mübarek olsun. Dua dua dua...

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Tüm sucsuzların Kadir gecesini tebrik ederim.677 KHK EGM inceleme devam ediyor 

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cok ilginc uzun zamandır forumda bu kadar karar görmemiştik ufak bi hızlanma olmus olabilir mi acaba kararlar gelince karar sayısı ve tarihi paylasırsanız mutlu oluruz

• Beğeni 6
  • Onaylama 2

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu arada kararlar hep öğretmen ve adalet bakanlığı EGM den cok az karar duyuluyor ya EGM den cok az dost kaldı ya da EGM de forumu kullanan yok

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ozan Aysu, 2 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun hocam kurum görüşü alındı mı duydunuz mu. Bende adalet bakanlığı infaz koruma 675 bekliyorum

Teşekkür ederim, kurum görüşü alındığını kabul kararımı görüp yazı işleri müdürümü aradıktan sonra öğrendim, yaklaşık 1 ay önce alınmış, sonucun ne olacağını bilemediği için bana söylememiş olumsuz bir beklenti içerisinde olmayayım diye, inşaallah en kısa zamanda siz de iade haberinizi alırsınız

Aysegul Oz, 45 dakika önce yazdı:

Çok sevindim. Hayırlı olsun. 

Gecemiz mübarek olsun. Dua dua dua...

Sağolasın Allah razı olsun, inşallah siz de en kısa zamanda iade haberlenizi alırsınız

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

Adalet(mi??)  bak. - 675 (mi) KHK-nihayet KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
fdem, 2 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun çok sevindim kandiliniz mübarek olsun, darısı benim ve bekleyen herkese olsun, en son ne zaman bakmıştınız

Sağlık bakanlığı kriter yok  675 beraat, incelemeye devam, bu mübarek gecede tüm kaderdaşlarım hepimiz görevlerimize döneriz inşallah dualarım hepimize

Teşekkür ederim,en son dün saat 14:00de bakmıştım, normalde sadece cuma günleri akşam saatlerinde bakardım, forumda Twitter sayfası paylaşımı gördüm kabul sayfası resmi vardı,dur dedim bir daha bakayım...

Adalet(mi??)  bak. - 675 (mi) KHK-nihayet KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nnnkoc, 28 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim, kurum görüşü alındığını kabul kararımı görüp yazı işleri müdürümü aradıktan sonra öğrendim, yaklaşık 1 ay önce alınmış, sonucun ne olacağını bilemediği için bana söylememiş olumsuz bir beklenti içerisinde olmayayım diye, inşaallah en kısa zamanda siz de iade haberinizi alırsınız

Sağolasın Allah razı olsun, inşallah siz de en kısa zamanda iade haberlenizi alırsınız

İnşallah kardeşim. Benim kurum görüşü alinali 6 ayı geçti. Hala bekliyorum maalesef

Bahtsız Bedevi 675

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...