İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

kaktüs, 11 dakika önce yazdı:

en son ne zaman baktınız .birde kriter vifi mağduru yaziyor red kötü olmuş .çok geçmiş olsun.

ÇARŞAMBA BAKMIŞTIM BİR ŞEY YOKTU

679 EGM - wifi mağduru-GARSON KOD-DİL-ADLİ İŞLEM BERAAT

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Tatile mi girdiniz gardaşlarım? Sesiniz çıkmıyor. Bu hafta kararım açıklanmasın diye dua ettim ben. Malum komisyonumuzun devletluları bayram arefesinde red çakmayı çok seviyorlar diye. Hala beklemedeyiz. 

672

Sendika

Adli işlem yok 

Soran yok 

Edit: Yukarıdaki bildirim butonu arızalı heralde kaç gündür bakıyorum yeni mesaj yok diyor. Ben de hepten sessizliğe büründünüz sanıp mesaj attım. Kaza geçirenler varmış, Allahtan şifa diliyorum. Red alanlar varmış. Yeni gördüm. Allah mücadelenizi arttırsın, hakkınızı almanızı nasip etsin duasını bırakıyorum. 

Güncelleme • • GamerTeacher63
  • Beğeni 4
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 3

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 15.07.2021 - 13:23 yazdı:

Boğaziçi'nin seçimsiz atanan rektörü Melih Bulu görevinden alındı.

Demek ki neymiş, barışçıl mücadele geç de olsa sonuç veriyormuş. Haklı olunan konuda geri adım atmamak, dik durmak, sonuna kadar direnmek gerekiyormuş.

Emeği geçen herkese tebrikler.

Gideni aratacak birisini getirmezlerse çook şaşırırım.

Mevcut iktidarın mensuplarının çeşitli nedenlerle "Kandırıldık" dediklerini duydum ama "hata yaptık, düzelttik" dediklerini ne duydum ne gördüm. Duyacağımı da sanmıyorum.

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar seçim olsa dahi bu komisyon dosyaları hemen bitirecek mi ben pek emin değilim. 10 bin dosya kalmış  bu iktidar için oy, toplumsal baskı vs hiç bişey ifade etmiyoruz. Ben seçimlerin yakın hatta bu ittifakın da  yakın zamanda biteceğine inanıyorum ama seçimler biz komisyonu ya da iadeyi bekleyenler için bir anlam ifade ediyor mu?

672 KHK-inceleme devam-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mustafa TAŞ, 20 saat önce yazdı:

Arkadaşlar KHK li kardeşim kaza geçirdi. Kendisinin ve küçük yeğenimin durumları ağır. Kardeşimin kanaması durmuyor. Yeğenimi unutuyorlar. Belki bir mazlumun duası kabul olur. Rabbim şifa verir. Dualarınızı beklerim.

Rabbim acil şifalar versin

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1
  • Üzülme 3
  • Onaylama 1

672 KHK inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sinannnn, 1 dakika önce yazdı:

Red alan kardeşlerime Allah sabır versin. Benim burukta olsa kabul kararımı sizlerle paylaşmak istedim. Bugün kü karar MEB 26 ay sendika hesap hareketi olmayan banka hesabı referansım yoktu.

Maşallah, hayırlı olsun. Yüzü gülen mağdurla bizin de yüzümüz gülüyor. 

• Beğeni 2
  • Onaylama 4

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Sinannnn hayırlı olsun hocam kurum görüşünüz alinmismiydi?Daha detaylı bilgi verirseniz seviniriz 

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Twitter da sağlık bakanligi ndan da bı ret var

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kurum görüşü 2017 de alınmıştı sonrasında alındı mı hiç bilgim yok. Teşekkürler 

2017 'deki Kurum kararı olumluydu  onu biliyorum 

Sihamebu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...