İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Merhaba almış olduğum takipsizlik kararını kuruma göndermek istiyorum.Bunun için elinde örnek dilekçe formatı olan var mıdır acaba?

672 KHK - Ret - Banka - Ankara 19. İdari)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
elaf, 25.07.2021 - 15:46 yazdı:

Dostlar çok hastayım test yaptırmaya gidiyorum dua edin ne olur ağrım çok vücudum beni terkediyor gibi.?

Hocam durum nasıl. Test sonucu çıktı mı ?

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kasirga61, 17 saat önce yazdı:

Merhaba almış olduğum takipsizlik kararını kuruma göndermek istiyorum.Bunun için elinde örnek dilekçe formatı olan var mıdır acaba?

Neden takipsizlik kararınızı kurumunuza göndermek istiyorsunuz? İdare mahkemesi sürecine girmişsiniz. İşe yarayabileceği ihtimali ile gönderecekseniz kurumunuzdan dilekçenizle neyi talep edeceksiniz? Bu aşamadayken dilekçe işi benim mantığıma yatmadı. Komisyon aşamasını geçmişsiniz, mahkeme sürecine girmişsiniz, artık kurumla bir işiniz yok bence. Fakat yine de onlar da görsün bilsin derseniz basit bir şekilde durumunuzu izah edip takipsizlik kararınızı ekleyin. Ben dilekçe konusunda size yardım ederim ama sonuç kısmını siz bağlarsınız zira kurumdan ne talep edeceğimizi bilmiyorum.

Konuya hakim değerli arkadaşlarım da fikirlerini yazabilirler. İdari yargı sürecindeyken takipsizlik kararını arkadaşımızı ihraç eden kuruma göndermek olumlu bir etki yaratır mı?

İnşallah bir an önce mahkemeniz lehinize sonuçlanır.

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

677 KHK - MEB - Banka - 2018 Beraat - 2020 Şubat Kurum Görüşü alınmış...Torpilim, referansım yok. Cemaat, tarikat, örgüt, siyasi parti ilgim, alakam, sempatim, irtibatım, iltisakım, dirsek temasım yok, olmadı, olamaz, olmayacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
AYBÜKE, 1 saat önce yazdı:

Neden takipsizlik kararınızı kurumunuza göndermek istiyorsunuz? İdare mahkemesi sürecine girmişsiniz. İşe yarayabileceği ihtimali ile gönderecekseniz kurumunuzdan dilekçenizle neyi talep edeceksiniz? Bu aşamadayken dilekçe işi benim mantığıma yatmadı. Komisyon aşamasını geçmişsiniz, mahkeme sürecine girmişsiniz, artık kurumla bir işiniz yok bence. Fakat yine de onlar da görsün bilsin derseniz basit bir şekilde durumunuzu izah edip takipsizlik kararınızı ekleyin. Ben dilekçe konusunda size yardım ederim ama sonuç kısmını siz bağlarsınız zira kurumdan ne talep edeceğimizi bilmiyorum.

Konuya hakim değerli arkadaşlarım da fikirlerini yazabilirler. İdari yargı sürecindeyken takipsizlik kararını arkadaşımızı ihraç eden kuruma göndermek olumlu bir etki yaratır mı?

İnşallah bir an önce mahkemeniz lehinize sonuçlanır.

Aynı üyemiz aynı soru, farklı bir cümleyle https://forum.khkhaber.com/topic/2183-khk-i̇hraçları-i̇stinaf-i̇tiraz-dilekçesi-1/page/3/?tab=comments#comment-94801  adresinde de var. Burada da belirttiğim üzere OHAL komisyonunu aşmış hele ki idare mahkemesi aşamasını aşmış birisinin kurumuna takipsizlik kararını göndermesinin sürece bir etkisi olmayacaktır. Kaldı ki takipsizliğe konu soruşturma kurum ihbarıyla yapılmışsa sonuç zaten kurumada bildirilmekte.

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@elaf hocam çok geçmiş olsun. Rabbim acil şifalar versin inşallah

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

686 KHK - inceleme devam - 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
elaf, 2 saat önce yazdı:

Pozitif çıktı halsizlik baş ağrısı sersemlik titreme var dua edin lütfen bundan ağır olmasın.koku tat kaybı olunca iştah da gidiyor galiba eşim pek birşey yemek istemiyor zorla yiyor.

Aşı olmadınızz mı

jnjnkj

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
elaf, 3 saat önce yazdı:

Pozitif çıktı halsizlik baş ağrısı sersemlik titreme var dua edin lütfen bundan ağır olmasın.koku tat kaybı olunca iştah da gidiyor galiba eşim pek birşey yemek istemiyor zorla yiyor.

• elaf, 3 saat önce yazdı:

@elaf hocam dualarımız sizinle Allah eşinize ve size acil sifalar versin ağrilaŕiniz için parol alın ilacıniz verilmiştir zaten, kan sulandırıcıyı da ihmal etmeyin (ben de covit geçirmiştim de ? tavsiyeler o yüzden) her geçen gün daha iyi olacaksıniz inşaallah ???? 

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...