İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Aysegul Oz, 1 saat önce yazdı:

Teşekkürler. Evet kantaron yağı kullanıyoruz. 2. derecenin en ağırı. Çok şükür iyiye gidiyor.

Allah şifa versin hocam 

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

adlı tatilde idare mahkemesine dilekçe komisyon itirazı için dilekçe veriliyor mu

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aysegul Oz, 15 saat önce yazdı:

Herkese merhaba.Bu aralar pek keyfim yok. Küçük kızımın koluna göğsüne çay döküldü bayramda. İlk hafta kâbus gibiydi. Bu hafta daha iyi. Önce sağlık...

Geçmiş olsun allah şifa versin en kısa zamanda 

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

679 mgk ret banka sendika ankara 22 idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@OTTOMAN ARROW ben MEB den  sadece banka  bekliyorum. Kurum görüşü alınalı 1 yılı geçti olumlu gitti... Bakalım sonu güzel olsun inşallah bukadar bekledik. 

686 KHK. MEB. Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
edeb2121, Bir saat önce yazdı:

adlı tatilde idare mahkemesine dilekçe komisyon itirazı için dilekçe veriliyor mu

Evet verebilirsiniz. Normalde süreler uzar; ancak, isteyen süreyi beklemeden verebilir.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aysegul Oz, 17 saat önce yazdı:

Herkese merhaba.Bu aralar pek keyfim yok. Küçük kızımın koluna göğsüne çay döküldü bayramda. İlk hafta kâbus gibiydi. Bu hafta daha iyi. Önce sağlık...

Geçmiş olsun yanık zordur Allah şifa versin inşallah 

• Teşekkür 1
  • Onaylama 1

675 khk sağlık bakanlığı, beraat, komisyon kararı sonuçlanmadı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yiğit, 04.08.2021 - 18:27 yazdı:

Arkadaşlar çok özür dileyerekten bir şey sormak istiyorum. Malum hava aşırı sıcak klima almayı düşünüyorum. Japon markalar bayağı pahallı sizin tavsiye ettiğiniz klima markası varmı? Baymak ve airfel markaları nasıl iyi mi airfel daikininmiş fakat çinde yaptırıyormuş. Baymak 1 hafta içinde bin lira arttı. Şaşırdım kaldım.

Airfel ile Daikin'in imalat açısından bir alakası yok. Tamamı Çin'de üretiliyor klimaların yalnızca Daikin dışında. Yüksek segment isteniyor ise Daikin s

dışında birşeye bakmayın. Daikin'in kendi üretimi olan dayrelex orta segment için iyi seçim

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nazzsn, 2 saat önce yazdı:

@OTTOMAN ARROW ben MEB den  sadece banka  bekliyorum. Kurum görüşü alınalı 1 yılı geçti olumlu gitti... Bakalım sonu güzel olsun inşallah bukadar bekledik. 

Umarım ama artık umut,yada başka birşey hissetmiyorum 5 yılın 15 ayı zaten Medreseyi Yusufiye de geçti sonrasında da kaldığımız yerden devam iş, güç...Kodlama Dahi AD olduğu halde bekletiyorlar bunca hak elbet bir gün sorulacaktır...Allah herkesin yardımcısı olsun...

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

677-İncelemeye Devam-Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar Tarım Bakanlığı 672, halen incelemeye devam ediyorlar. İldeki bütün arkadaşların kararları olumlu yada olumsuz çıktı. Benim halen inceleme devam ediyor. Tarım Bakanlığından bekleyen arkadaşlar var mı acaba ve bu bekleme nedeni sizce ne ola ki ???

672 sayılı khk incelemeye devam ediyorlar

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
    • Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...