İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Denizyildizi, 8 saat önce yazdı:

Merhabalar. Kafam çok karışık kötüyüm. Bir kusurum olursa öncelikle affedin. Eşim bir ay kadar önce red kararımı görmüş ama Şimdi paylaştı benimle üzülmeyeyim diye. Ve eşim şu an kovitten zatürre nedeniyle hastanede zor nefes aliyor. Öyle dağıldım öyle karısıyım ki. Neye üzüleceğim Ne yapacağım bilmiyorum. Kurum görüşüm iki kere soruldu olumluydu. Umutluydum hem de çok şimdi ne yapacağım. Karar nereye gelecek nasıl gelecek ve ben neyi nasıl hazırlayacağım. Her türlü tavsiyeye desteğe öyle ihtiyacım var ki 

Geçmiş olsun hocam allah şifa versin en kısa zamanda.

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

679 mgk ret banka sendika ankara 22 idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhabalar. Kafam çok karışık kötüyüm. Bir kusurum olursa öncelikle affedin. Eşim bir ay kadar önce red kararımı görmüş ama Şimdi paylaştı benimle üzülmeyeyim diye. Ve eşim şu an kovitten zatürre nedeniyle hastanede zor nefes aliyor. Öyle dağıldım öyle karısıyım ki. Neye üzüleceğim Ne yapacağım bilmiyorum. Kurum görüşüm iki kere soruldu olumluydu. Umutluydum hem de çok şimdi ne yapacağım. Karar nereye gelecek nasıl gelecek ve ben neyi nasıl hazırlayacağım. Her türlü tavsiyeye desteğe öyle ihtiyacım var ki 

Annemde 2. Kez covide yakalandı yoğun bakımda gibiydi bunlarla 1 haftada kaldırdım. 

1.Her gün düzenli vitamin takviyesi verin. Supradyn gibi. (iyileşene kadar günde önerilen 1 olmasına rağmen 2, 2 verdim) 

2.udi hindi yağı

3.kekik suyu

4.propolisli zencefilli keçiboynuzu özü (bu şekilde trendyolda 350 g şeklinde satılıyor) 

VardırBirHayr

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Çok geçmiş olsun. Sağlıktan güzel nimet yok. Allah güç versin. Kötü günleriniz geride kalsın. 

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Denizyildizi, 11 saat önce yazdı:

Çok geçmiş olsun hocam Allah acil şifalar versin 

İki üzüntüyü bir arada yaşamak ağır gelmiş ama bunu da atlatacaksınız  kaderde ne varsa onu yaşıyoruz canınız sağolsun (ailecek).  Profilinize baktım MEB miş özelde çalışırsınız bu arada da hukuki müracaatlarınızı yaparsınız sonu hayrolsun inşallah.Allah yâr ve yardımcınız olsun

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umutlu, 3 saat önce yazdı:

Çok geçmiş olsun hocam Allah acil şifalar versin 

İki üzüntüyü bir arada yaşamak ağır gelmiş ama bunu da atlatacaksınız  kaderde ne varsa onu yaşıyoruz canınız sağolsun (ailecek).  Profilinize baktım MEB miş özelde çalışırsınız bu arada da hukuki müracaatlarınızı yaparsınız sonu hayrolsun inşallah.Allah yâr ve yardımcınız olsun

Sağolun. Özelde çalışmaya izin var mı ki. Ek tedbirler cevabim da gelmedi hala. Nereye ne için başvurmalıyım hiç bilmiyorum kafamı toparlayamıyorum. Çocuklarımdan yıllarca sakladım. Yükün altında ezildikçe eziliyorum. Bu arada bu sabah benim de pozitif geldi. Umarım refakatçi kalmama izin verirler. Eşim yalnız yapamaz çünkü. Her kötü hal üst üste geliyor.

686 KHK Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Denizyildizi, 3 saat önce yazdı:

Sağolun. Özelde çalışmaya izin var mı ki. Ek tedbirler cevabim da gelmedi hala. Nereye ne için başvurmalıyım hiç bilmiyorum kafamı toparlayamıyorum. Çocuklarımdan yıllarca sakladım. Yükün altında ezildikçe eziliyorum. Bu arada bu sabah benim de pozitif geldi. Umarım refakatçi kalmama izin verirler. Eşim yalnız yapamaz çünkü. Her kötü hal üst üste geliyor.

Çok geçmiş olsun. Allah tez zamanda acil şifalar versin.

• Beğeni 2
  • Onaylama 2

Komisyon devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Daşbırk, 17 saat önce yazdı:

Arkadaşlar idare mahkemesi 25 .idare  1 yıl 6 ay oldu ses yok savunma gönderdi kardesimin Bank asya bile dokümanları afedersiniz özel aldığı şeyleri doküman  olarka bile göndermişler ben kardeşim bank asyadan maaş alıyordu bunu belirtti araştırılsın diye savunmaya cevap yazdık   taşeron firma o zmaan o bankayla anlaşmış ama zoruma giden  bunu bile aldığı özel şeyleri bile liste olarak çıkarmışlar mahremiyet denen bişey var bu kadar gücün e gidiyor ki bizde bunaltı yazdık maaş   veriyorlarsa nagapsin o banakdan zamanında bunu sanki düşmüş gibi göstermişler 2 yıl olacak ses yok 

bide ek tedbirler.icin emniyetten yazı geldi milli güvenlik.....bahsetmis güvenlik sertifikası ve silah taşıma ruhsatı için red yazmışlar emniyet ne yapmalıyım yada neler yaptiniz

https://halktv.com.tr/gundem/61-milyon-yatiran-isadamina-erteleme-1000-tl-yatiran-ogretmene-hapis-468732h

701 nolu  25 idr mah

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Denizyildizi, 18 saat önce yazdı:

Banka. Daha uzun / daha kısa sürme durumu nedir? Bilgisayar ve internete pek hakim değilim. 

Kesinlikle haklisiniz. Mümkün değil kafamı toplamam. Eşim bile üzülmeyeyim diye bir aydır söylememiş. Kendimi toplayamadım diyor bir ay. Çocuklarım ihracımı bile bilmiyor, niye okula gitmiyorsun diyordu. Her şey öyle arka arkaya ters gidiyor ki eziliyorum altinda mutlu şeyler gelsin, herkes için de benim bizim içinde... 

Hocam sakinleşmeye çalışın eşinize çok geçmiş olsun Rabbim acil şifa versin. Karar elinize ulaşmadı ise belki muhtarlikltadır. Muhakkak uğrayıp sorun benim bir arkadaş sormamış kurumunu aramış bakanlık tarafını ve sizi evde bulamamışlar muhtalikta demişler ve başvuru süresi bitmesine 15 gün kalmıştı. Dikkat edelim. Sakin olun lütfen çocuklarınız varmış onlar için sabretmek ve ayakta kalmak lazım. Güzel günlerin gelmesi için...

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Denizyildizi çok geçmiş olsun Rabbım acil şifalar versin inşallah. Banka hesap nezaman açılmıştı bende tek bankadan bekliyorum. Sakıncası yoksa yazarmısımız. Sağlıcakla kalın 

686 KHK. MEB. Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyon bu kadar yavaş çalışınca acaba kul hakkına giriyoruz diyor mudur? Yada “biz bir şey yapamayız emir büyük yerden” mi diyorlardır. Rabbim tüm mazlumların yardımcısı olsun ??

Komisyon incelemesi devam ediyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...