İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Hemşire683, 21 dakika önce yazdı:

???Şuan hissettiğimi anlatmak imkansız. Ama buradaki herkes anlar. Başka, dünya anlamaz... 

O şekilde de ne ben teklif edebilirim nede bir kurum beni SSK sız çalıştırır. Tutanacak Bir dal vardı oda koptu. Neyse sağlık olsun. Bu sene çocuk gelişimi 4.sınıftayım harç zamanı geldi 400 liracık, boşa kürek çekmek bu olsa gerek. Neyse ben örgü örmeye evde oturmaya devam edeyim

İhracımın ilk günü bana Avukatım In açıklaması buydu, ben de bir daha denemedim bir yere girmeyi ? ama şu olabilir siz yine de ümidinizi yoketmeyin, kurumlara başvurun onlar sizin yerinize valilik aracılığı ile milli eğitim ve özel öğretim şube müdürlüğüne başvuracak. Bakarsınız olumlu sonuçlanır, hem olumlu olmasa bile idare mahkemesine bu şekilde başvuru yapılabileceğini söyleyenler de var. Denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum 

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Hemşire683, 24 dakika önce yazdı:

???Şuan hissettiğimi anlatmak imkansız. Ama buradaki herkes anlar. Başka, dünya anlamaz... 

O şekilde de ne ben teklif edebilirim nede bir kurum beni SSK sız çalıştırır. Tutanacak Bir dal vardı oda koptu. Neyse sağlık olsun. Bu sene çocuk gelişimi 4.sınıftayım harç zamanı geldi 400 liracık, boşa kürek çekmek bu olsa gerek. Neyse ben örgü örmeye evde oturmaya devam edeyim

Merak ettim ret almaya sebebim yok demişsiniz komisyon kararında ret sebebi ne yazılmış?

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
675ihracfazlasi, Bir saat önce yazdı:

hayırlı olsun hocam gözünüz aydın  sizin adınıza sevindim cumartesi pazar sisteme karar girdiklerini bilmiyordum her gün takip ediyorum defalarca darısı başımıza 

hocam perşembe ya da cuma da olabilir ben en son çarşamba günü gece 12'de bakmıştım.

672 KHK-inceleme devam-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mehmet.46, 3 saat önce yazdı:

Arkadaşlar dün gece iade kararımı gördüm. kriterim 25 ay sendika ve istifa yoktu, 1 tane de sms var mıydı tam olarak hatırlamıyorum. Adli işlem hiç olmadı En son yine çarşamba gece bakmıştım. Kurum arandığını da bilmiyorum.  Aileden sonra ilk buraya söyledim ,inşallah hem komisyondan hem de mahkemeden bekleyen herkes aynı duyguları yaşar

Hayırlı olsun gözünüz aydın darısı başımıza inşallah 

• Beğeni 2
  • Onaylama 2

679 mgk ret banka sendika ankara 22 idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mehmet.46, 4 saat önce yazdı:

Arkadaşlar dün gece iade kararımı gördüm. kriterim 25 ay sendika ve istifa yoktu, 1 tane de sms var mıydı tam olarak hatırlamıyorum. Adli işlem hiç olmadı En son yine çarşamba gece bakmıştım. Kurum arandığını da bilmiyorum.  Aileden sonra ilk buraya söyledim ,inşallah hem komisyondan hem de mahkemeden bekleyen herkes aynı duyguları yaşar

Her iadede mutlu oluyorum☺️ Hayırlı olsun hocam

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mehmet.46, 4 saat önce yazdı:

hocam perşembe ya da cuma da olabilir ben en son çarşamba günü gece 12'de bakmıştım.

Anladım hocam ben de hafta sonu diye anlamıştım tekrar darısı başımıza olsun bir umut beklemedeyiz...

675 KHK mağduru Yargıtay çalışanı Zabıt Katibi umutla bekler...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
10947086050, 23 saat önce yazdı:

Sanırım cuma gunü sisteme düştü. Ben bugun gordum. Kurum gorusu 2 kez olumlu olarak alinmisti.

Geçmiş olsun hocam inşallah idareden döner

mehmet.46, 8 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun hocam

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İlave tedbirler itiraz dilekçeme ret geldi.

Ne yapacağım

Karar veremedim.

679 KYOK 14.10.2020 RED Hsbnllhuvnğmlvkl

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@mehmet.46 hayırlı olsun hocam gozunuzaydin kurum görüşünüz alinmismiy di?Bilgi verirseniz sevinirim Darısı biz bekleyenlere insallh 

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aysegul Oz, 5 saat önce yazdı:

Her iadede mutlu oluyorum☺️ Hayırlı olsun hocam

Çok sağolun hocam:)

altirana, 1 saat önce yazdı:

@mehmet.46 hayırlı olsun hocam gozunuzaydin kurum görüşünüz alinmismiy di?Bilgi verirseniz sevinirim Darısı biz bekleyenlere insallh 

Alınmadı diye biliyorum en son bir ay önce okuldaki arkadaşı aramıştım arayan soran yok demişti

672 KHK-inceleme devam-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...