İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

En son geçen hafta bakmıştım salı günü , takipsizlik almıştım. 

679 KHK - egm-incelemeye devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@MsK. Davası mi var yoksa soruşturması mi açık kurum u nedir

675 KHK okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@Sabır Darbe davasında 25 ay tutuklu yargılama. Beraat c ve e bendinden Yargıtay temyiz aşamasında. Statüsü subay (Araştırma merkezi VHKİ. olarak atandı) onun emir komutasındaki astsubay ve uzman erbaşların hepsi ret aldı.(Uzman erbaşlar yerel idare mahkemesince iade olmuştu ama İstanbul BİM iadelerini bozdu.) Ben ve bir astsubay arkadaş kaldık kararı açıklanmayan. 

Kısaca özeti budur, ben bir çok karar gördüğüm için bu kadar net konuşuyorum. Elimde belgesi var.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

• Beğeni 7
  • Teşekkür 1

KHK Forum Editörü | 686 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karyamirzabey, Bir saat önce yazdı:

679 KHK EGM , kriter yok , başka bir polis memurunun dosyasının karışması , 5 yıl 1 ay sonra  bugün KABUL kararımı gördüm arkadaşlar. 

Gözünüz aydın sizin adınıza sevindim  

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

675 KHK mağduru Yargıtay çalışanı Zabıt Katibi umutla bekler...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karyamirzabey, Bir saat önce yazdı:

679 KHK EGM , kriter yok , başka bir polis memurunun dosyasının karışması , 5 yıl 1 ay sonra  bugün KABUL kararımı gördüm arkadaşlar. 

Hayırlı olsun gözünüz aydın darısı başımıza inşallah 

679 mgk ret banka sendika ankara 22 idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
desensiz, 22 saat önce yazdı:

Merhaba Hocam, bence Armut.com veya sahibinden.com üzerinden ücretsiz ilan verip, uzaktan eğitimle (zoom üzerinden) özel ders verebilirsiniz. Emin olun ki kazancınız normal çalışmaya göre çok yüksek olacaktır. Kolaylıklar diliyorum.

Teşekkürler ?

Karyamirzabey, 1 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun.

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 30.08.2021 - 15:44 yazdı:

Bu sayılar nerden alıntı hocam linki var mı? Su hale bak ya Allah belalarını versin hala 10 bin dosya var yaA hergün küfretsem azdır bunlara kafayı yememek elde değil arkadaş bu nasıl adalet bu nasıl hukuk ya lanet olsun ya

ben de forumda arkadaşın paylaştığı tabloyu kullandım, linki de sanırım nedim şener'in yazısı imiş...

bu hafta topluca bir istatistik yayınlasalar da biz de görsek nedir ne değildir.

adli yılın başlamasının komisyonun çalışmasına bir tesiri olacak mı acaba, bilgisi olan var mı?

695, Savunma Sanayii Başkanlığı, Uzm. Yrd. adli süreç yok, iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@MsK. Teşekkürler y argitaya savci mi taşıdı insaallah siz de iade olursunuz 

675 KHK okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Sabır, 5 dakika önce yazdı:

@MsK. Teşekkürler y argitaya savci mi taşıdı insaallah siz de iade olursunuz 

Davaya katılanın avukatları, savcı. Bu davalarda mutlaka böyle oluyor. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...