İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Bu son paylaşılan komisyon tablosunda gördüm sanırım, kabul kararlarının %62 si kapatılan kurumlara ait diyor. Yani 14000 küsür kabul kararının 2/3 si ihraç iadesi değil mi? ben anlamadım.

679 KHK - Beraat - İnceleme devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Mutaf, 26 dakika önce yazdı:

Bu son paylaşılan komisyon tablosunda gördüm sanırım, kabul kararlarının %62 si kapatılan kurumlara ait diyor. Yani 14000 küsür kabul kararının 2/3 si ihraç iadesi değil mi? ben anlamadım.

Kurum/kuruluş kapatma: 2761

Kabul kararlarının 61'i kapatılan kuruluşların açılmasına ilişkindir yazıyor. 

Yazım hatası mı diye değerlendirdim ama yazılana göre 14455-61= 14394 ihraç iadesi rakamı oluyor.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün tam beş yıl oldu! Dayanma gücü ver Allah' ım...

• Beğeni 1
  • Üzülme 2

672 KHK -Sendika- Takipsizlik-İnceleme devam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün 1 eylül birçoğumuzun en sevmediği tarih.5 yıl bitti.

• Üzülme 1
  • Onaylama 3

Wi-fi mağduru,adli dava devam ediyor, komisyon kararı bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese gunaydin.Inşallah bugün yaşayacağımiz güzellikler için milat olur 

672 inceleme dvm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Değerli arkadaşlar inanın ret almaktansa beklemek bir umutla daha güzel, geçen ay ret almıştım beraat kararım yargıtayda bir kez daha ihraç olmuş gibiyim muhtemelen idaredir istinafıdır en az bi 5 yıl daha var önümüzde doğru düzgün iş bulamıyoruz sermayemiz yok iş yapamıyoruz..

• Beğeni 1
  • Üzülme 2
  • Onaylama 3

672 MEB sendika 2011 tanık sohbette gördüm iddiası..ağır ceza ve istinaf beraat..dosya temyizde 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün 1 Eylül. İhraç edilişimin 5.senesini kutlayacam. Tek başıma. Dükkanımda. Akşam yemeğinden sonra Neco Dayının yanına gidip nevalemi alıp kepengi indirecem.

• Beğeni 5
  • Teşekkür 1

SixSevenTwo

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
desensiz, 31.08.2021 - 00:19 yazdı:

Merhaba Hocam, bence Armut.com veya sahibinden.com üzerinden ücretsiz ilan verip, uzaktan eğitimle (zoom üzerinden) özel ders verebilirsiniz. Emin olun ki kazancınız normal çalışmaya göre çok yüksek olacaktır. Kolaylıklar diliyorum.

Armut'ta ücretsiz verilebiliyor mu ilan? İş teklifi şeklinde olmuyor mu ücret mukabilinde

701-EGM-kyok-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
    • Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...