İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

level, 15 saat önce yazdı:

Aslında hiçbiri değil! Uzun bir uykudan uyanmışınız da bazı olayları kaçırmısınız gibi. Hiç menfi bir olay ve ima ile karşılaşmadım, konuştuğum herkes çok mağduriyetlerin yaşandığının farkında.

Bunlar güzel haberler işte rabbim bi daha göstermesin hayırlı olsun darısı başımıza ???

• Beğeni 4
  • Onaylama 1

Khk’sız ama mağdur

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ümitli, 29 dakika önce yazdı:

Okulların bahçelerinde tatlı bir telaş...

Bizim de payımıza,bohçamıza bu yılda hüzün düştü...

Benim de gözüm okulların bahçelerinde parkedilmiş otomobillere takıldı ? biz yokken öğretmenlik zengin işi oldu da benim mi haberim yok? ? Yeni, güzel otomobiller görüyorum ? 

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar nezaman biter bu dosyalar ?Bugün yine mi karar yok .Bekleyiş artık gerçekten büyük hüzne dönüştü ???

• Beğeni 1
  • Onaylama 5

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bakıyoruuuum...

İnceleme devam ??

Güncelleme • • perde1un

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
tustus, 01.09.2021 - 15:36 yazdı:

Bilgi için teşekkür ederim..

Dosyanın ilk başta "Arşiv bölümü teslim aldı" dan "Savcı incelemesinde" ye geçişi yaklaşık ne kadar sürdü? Hatırlıyor musunuz?

Yaklaşık 3 yıl . 2018 mayis_2021 nisan

677 KHK/ sağlık bakanlığı/ret/banka Cihan medya / 19. İdare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
perde1un, 1 saat önce yazdı:

Bakıyoruuuum...

İnceleme devam ??

Aynı. Benim de incelemeye devam.

672 KHK - İncelemeye Devam- Sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
perde1un, 4 saat önce yazdı:

Benim de gözüm okulların bahçelerinde parkedilmiş otomobillere takıldı ? biz yokken öğretmenlik zengin işi oldu da benim mi haberim yok? ? Yeni, güzel otomobiller görüyorum ? 

Öyle hocam kimi Karadeniz turu yapmış kimi sıfır SUV almış kimi yaylada ki evini yaptırmış.

Aysegul Oz, Bir saat önce yazdı:

Küçük kızım 1. sınıfa başladı. Onu beklerken burada değil de okulda olmalıydım diye düşünüp efkarlandım? 

Hayırlı olsun hocam 1. Sınıf ayrı bir mutluluk

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Musa Erkmen, 26 dakika önce yazdı:

Öyle hocam kimi Karadeniz turu yapmış kimi sıfır SUV almış kimi yaylada ki evini yaptırmış.

Hayırlı olsun hocam 1. Sınıf ayrı bir mutluluk

Cidden anlam veremedim ? düşündüm düşündüm biz atıldıktan sonra maaşlar ikiye mi katlandı diye ? söylediğiniz gibi SUV doluydu gördüğüm okullar... Kimsenin malında gözüm olmaz, Allah herkese daha çok versin ama bize de versin, önce işimizi sonra aşımızı ?

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
    • Merhaba polis memuru olarak çalışırken hakkımda soruşturma açıldı ve kanser oldum. SGK Malülen emekli hakkı ve gih memuru olarak çalışma hakkı sundu. Şu anda gih memuru olarak çalışıyorum. Soruşturma devam ediyor eğer ihraç olursam Malülen emekli olabilirmiyim. Bu hakkım saklı kalıyor mu.
    • Sayın The Oracle; 2017- 2023 arasında KHK' lı ve sigortalı olarak özel hastanelerde çalıştım. Kasım 2023' de memuriyete döndüm. SGK' dan çakışmalı hizmet nedeniyle adıma yatan sigorta primlerini geri istedim. ( Foruma genel not: Üniversite geriye dönük maaşlarımı verdi. Döner sermaye, ek ders ve promosyonları, nöbet ücretlerini vermedi. Bunlar için dava açtım. SGK almış olduğum emekli maaşlarımın üniversitece geri alınarak SGK' na iadesini istedi. Üniversite emekli ikramiyemi geri almak için beni  icraya verdi. Tüm arkadaşlarımın bu tatlı dertlerle uğraşacağı günleri en kısa zamanda görmelerini dilerim.)
  • Yeni Oluştur...