İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Trust, Bir saat önce yazdı:

Cok tesekkurler, aslinda birkac yil profesor olarak calismistim, insallah masum herkes donecektir. Mesajinizi dun gordum rahatlatti, ancak bu gun size bir sey yazmaya iradem yetti. 

Değerli hocam Sn.@Trust ,baktım sayfalar ilerlemiş,güzel bir iade haberi umuduyla okudum ,üzgünüm inanın her red kararnda hissetmiş olduğum (uz) gibi... 

Olanda da ,olmayanda da bir değil bin hayır vardır desem...Rabbim yar ve yardımcınız olsun....  

Ben de her sabah oğlumu servise bindirdikten sonra eve dönüp gizlice ağlıyorum.Her sene okulda kullanmak için rengarenk kalemler alıyorum.Bu senekiler de çantamda.Bır sabah uyanıp kendımı okulda görmek istiyorum.Okula gıtmek istemeyen oğluma bıle dıyorum ki" Keşke ben de okula gidebilseydim.? 

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1
  • Üzülme 2

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Anayasa mahkemesi 7080 sayılı kanunun iptalini haftaya esastan görüşecekmiş. Büyük bir beklenti de değilim ancak küçük bir patika açıyor bazen bakalım nasıl bir sonuç çıkacak 

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, Bir saat önce yazdı:

Tweetter kullanan arkadaşlar bu haberin altına paylaşım yapıp destek olabilirler. Ne kadar çok ses o kadar hızlı çözüm...

Bizim için en ufak bir ölümlü rüzgar esse  hemen  hepimizi aynı kefeye koyan  çığlıklar yükseliyor ...çok acı ama umutlanamıyorum bile  ...Nedim şenerin dünkü yazısını okuyunca insanın yasam sevinci gidiyor...

672 khk sendika 23 ay  berat inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ohal komisyonu dosyaları bitirsin diye koseyazarlarina mail mi atsak  

Sevilay Yilman , Nihal Bengisu Karaca'ya falan 

672 inceleme dvm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Whipper, 53 dakika önce yazdı:

Konu dışı :

Sevgili kaderdaşlarım duaya ihtiyacımız vardır.Kız kardeşim çocuk emzirdiği için aşıyı ertelemişti.Fakat pozitif çıktı.Nefes problemi var.Hastanede şuan.Dualarınıza talibiz.Allah tüm hastalarımıza Şafi isminin hatrına acil şifalar versin.

Geçmiş olsun hocam zor bir süreç Allah şifa versin kardeşinize ? Mayıs ayında biz de bu süreci yaşadık , ben evde hafif atlattım ama eşim hastanede ve 4 gün yoğun bakımda kaldı, 4 günde 40 yıl yaşlandım desem yalan olmaz. Önce sağlık olsun inşallah kardeşiniz de en kısa zamanda sağlığına kavuşsun diye dua edeceğim ... 

679-yök-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu arada bizim komşu bir ilaçtan bahsetti , özel hastanelerde yüksek meblağlar karşılığında covit ağır hastalara uygulanıyormuş, kendisi de hemşire ve babası için uygulattı, yoğun bakımdan 2 gün sonra çıktı. Biz de bir umut bulunduğumuz hastanedeki doktorlara söyledik, aynı hastanede eşimin ablası hemşire, o da tanıdığı herkese sordu, genel anlamda olumsuz bir şey duymayınca doktorlar da tavsiye edince sağlık bakanlığına yazı yazdılar ve bizden de imza istediler. Eşim araştırma hastanesinde tedavi gördüğü için ücret ödemedik, bakanlık onayı gelince iki doz uygulandı ve söylendiği gibi 2 gün sonra toparlanma ve solunumda düzelme başladı. Hastalığa yakalanan arkadaşlar araştırabilirler, belki faydası olur diye paylaşmak istedim. İlacın adı actemra. 

• Beğeni 3
  • Teşekkür 3
  • Onaylama 1

679-yök-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Nilen, 1 saat önce yazdı:

Bizim için en ufak bir ölümlü rüzgar esse  hemen  hepimizi aynı kefeye koyan  çığlıklar yükseliyor ...çok acı ama umutlanamıyorum bile  ...Nedim şenerin dünkü yazısını okuyunca insanın yasam sevinci gidiyor...

Umutlanin demiyorum ama sessizlik hiçbir şey kazandırmıyor. Bazı arkadaşlar tweet atmaktan daha ileri gidip muhalefet partileri önünü kesip anlatıyorlar. Onları tebrik ediyorum. En güzel mücadeleyi onlar veriyor. Diğer arkadaşlarda en azından tweetter da etkin olarak şu sıralar yükselen sesi devam ettirebilirler. Durmak yok mücadeleye devam. Ne kadar ses o kadar hızlı çözüm...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Arı maya, 37 dakika önce yazdı:

Bu arada bizim komşu bir ilaçtan bahsetti , özel hastanelerde yüksek meblağlar karşılığında covit ağır hastalara uygulanıyormuş, kendisi de hemşire ve babası için uygulattı, yoğun bakımdan 2 gün sonra çıktı. Biz de bir umut bulunduğumuz hastanedeki doktorlara söyledik, aynı hastanede eşimin ablası hemşire, o da tanıdığı herkese sordu, genel anlamda olumsuz bir şey duymayınca doktorlar da tavsiye edince sağlık bakanlığına yazı yazdılar ve bizden de imza istediler. Eşim araştırma hastanesinde tedavi gördüğü için ücret ödemedik, bakanlık onayı gelince iki doz uygulandı ve söylendiği gibi 2 gün sonra toparlanma ve solunumda düzelme başladı. Hastalığa yakalanan arkadaşlar araştırabilirler, belki faydası olur diye paylaşmak istedim. İlacın adı actemra. 

Şöyle bir araştırdım ilacı, sene başında FDA ilacın SARS-Cov19 (Covid19) tedavisinde deneysel kullanımını onaylamış. Söylediğiniz gibi bizim ülkemiz de dahil olmak üzere pek çok Avrupa ülkesinde yine deneysel kullanılıyormuş. Yalnız çok dikkat etmek gereken birşey var ki bu ilaç temelde bir immünosupresan, yani bağışıklık baskılayıcı. (birkaç sene önce hastalıklarım sebebiyle bir süre ben de immünosupresan ilaçlar kullandım (siklosporin, prednizol) ağır yan etkileri oluyor. Bu sebepten imzalı evrak istiyorlar diye düşünüyorum. Bunu da kullanmak isteyenlerin göz önünde bulundurması gerekip doktorlarına iyice danışıp, araştırıp kullanım onayı vermesini öneririm. 

Güncelleme • • perde1un

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Whipper, 1 saat önce yazdı:

Konu dışı :

Sevgili kaderdaşlarım duaya ihtiyacımız vardır.Kız kardeşim çocuk emzirdiği için aşıyı ertelemişti.Fakat pozitif çıktı.Nefes problemi var.Hastanede şuan.Dualarınıza talibiz.Allah tüm hastalarımıza Şafi isminin hatrına acil şifalar versin.

Allah şifa versin.?

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...