İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Merhabalar bu ayın 6 sında red aldım 679khk albatros 4 red kararı ne zaman elime geçer. Aynı zamanda anlamadığım olay şu aynı zamanda takipsizlik aldığım kişilerin birkaç kriteri var iade oldular bende sadece albatros kodlaması var ben red aldım tombala çektiklerini düşünüyorum artık

679khk 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Paradise, 8 dakika önce yazdı:

Merhabalar bu ayın 6 sında red aldım 679khk albatros 4 red kararı ne zaman elime geçer. Aynı zamanda anlamadığım olay şu aynı zamanda takipsizlik aldığım kişilerin birkaç kriteri var iade oldular bende sadece albatros kodlaması var ben red aldım tombala çektiklerini düşünüyorum artık

Danıştay;Ceza yargılaması sonucunda beraat eden ile adli soruşturma neticesinde takipsizlik kararı verilen kamu personeli hakkında istihbari ve soyut bilgilere dayanılarak idari işlem tesis edilemez.

https://twitter.com/insan_hukuk/status/1439706406576402439?s=19

Hukuk birgün herkese lazım olur

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Paradise, 7 saat önce yazdı:

Adalet bakanlığı personeliyim. Bende de aynısı oldu. Aynı dosya daha fazla kriteri olan kişiler iade oldular. Hepsi de referans ile iade oldular kendilerinden duydum. 2008 yılı tanık ifadesi ve kurum kanaati ile ihraç oldum. Adalet bakanlığında çok fazla referans dönüyor. Kafana takma. Olur böyle şeyler.

Mustafa Özkan, 6 saat önce yazdı:

Danıştay;Ceza yargılaması sonucunda beraat eden ile adli soruşturma neticesinde takipsizlik kararı verilen kamu personeli hakkında istihbari ve soyut bilgilere dayanılarak idari işlem tesis edilemez.

https://twitter.com/insan_hukuk/status/1439706406576402439?s=19

Bu karar 2004 yılına ait diyorlar. Yani hukukun olduğu dönem. Şuanda bir işe yaramıyor tabiki.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın bol iadeli güzel haberler gelen bir hafta olması dileğiyle...

• Beğeni 7
  • Onaylama 1

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Paradise, 11 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun. Sizde olumsuz kurum görüşü de vardır büyük ihtimalle. Benim de etrafımda albatros 4 le iade olan çok oldu. 

Bahtsız Bedevi 675

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
elaf, 17.09.2021 - 20:10 yazdı:

Hayırlı akşamlar  banka diyanet bugün Red kararımı gördüm. Bu imtihan henüz bitmemiş umarım bekleyen arkadaşlar kabul yazısını görürler. 

???

Gecmis olsun benim de beraat ve banka, demekki banka varsa, beraate veya tarihlere filan bakmadan reddi basiyorlar.

• Beğeni 1
  • Üzülme 1

689-Ret Banka, itirazsiz beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hani, hiç haber yok mu kimseden? 

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Trust, 1 saat önce yazdı:

Gecmis olsun benim de beraat ve banka, demekki banka varsa, beraate veya tarihlere filan bakmadan reddi basiyorlar.

Diyanet sıkıntılı çünkü kamu yoklaması olumsuz oluyor birbirlerine tahammül edemeyen insanların çok olduğu biryer

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

30 Eylül de komisyon açıklama yapar tahmini kalan dosya sayısı 9.300 bitmiyor sanki yol gidiyoruz yol bitmiyor gibi

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...