İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Arkadaşlar bu inceleme işini komisyon nasıl yapıyor demek istediğim şimdi bu kalan dosyalar daha önceden bir ön inceleme falan yapılıp sonra bu dosyaya ileride bir daha bakarız deyip kenara ayrılanlan dosyslardan mı oluşuyor yoksa her dosya sırası geldiğinde ilk kez bakılan dosyalar mı oluyor

672 KHK öğretmen 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Oninceleme yapiliyordur ,kime ne verileceği az buçuk  bellidir , tasnif yapılmıştır 

672 inceleme dvm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

672  Diyanet inceleme devam 

672 Diyanet Beraat istinafta komisyon incelemede 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

KHK Forum Editörü | 686 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ali Haydar, 22 dakika önce yazdı:

Bu nasıl kararlar ya bi ayarı olsun artık bunların aynı kriterler bir red bir kabul neye göre kabul neye göre red ben bu kararla işin tamamen Toto loto oynandığına emin oldum öyle değilse eğer birinde borsa devreye girmiş kimsenin günahına girmek istemem ama başka izahı yok

679 tarım Bakanlığına bağlı il müdürlüğü engelli işçi adli beraat a bendinden  2 gizli tanık marifeti ama bir birlerini yalanlayan gizli tanık

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ilhami bulut, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar bu inceleme işini komisyon nasıl yapıyor demek istediğim şimdi bu kalan dosyalar daha önceden bir ön inceleme falan yapılıp sonra bu dosyaya ileride bir daha bakarız deyip kenara ayrılanlan dosyslardan mı oluşuyor yoksa her dosya sırası geldiğinde ilk kez bakılan dosyalar mı oluyor

Hocam kesinlikle herkesin dosyası incelendi. Sadece birden tüm dosyaları bitirmek istemiyorlar. 2020 yılına kadar ayda ortalama 4000 dosya hakkında karar veren komisyon, ne oldu da birden aylık ortalama 700 dosyaya düştü. Bunun da tek sebebi iç hukuk sayılan komisyonu kapatmak istemiyorlar. Komisyon kapandı mı Avrupa'dan baskı artacak.

Komisyondan sağlam bir kaynaktan aldigim bilgiye göre dosyamin 2 yıldır bekletildigini biliyorum. Ben komisyonun 2022 yılı sonuna kadar çalışacağını düşünüyorum. Eğer birileri isterse komisyon yilsonuna kadar herkes hakkında karar verebilir.Çünkü bekleyen dosyaların % 85 takipsizlik,beraat ya da hakkımda hiç bir işlem olmayan dosyalardir.

Telefon hatti mağduru -TMSF Döneminde 1 Adet Banka Islemi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
gorafda, 10 dakika önce yazdı:

Hocam kesinlikle herkesin dosyası incelendi. Sadece birden tüm dosyaları bitirmek istemiyorlar. 2020 yılına kadar ayda ortalama 4000 dosya hakkında karar veren komisyon, ne oldu da birden aylık ortalama 700 dosyaya düştü. Bunun da tek sebebi iç hukuk sayılan komisyonu kapatmak istemiyorlar. Komisyon kapandı mı Avrupa'dan baskı artacak.

Komisyondan sağlam bir kaynaktan aldigim bilgiye göre dosyamin 2 yıldır bekletildigini biliyorum. Ben komisyonun 2022 yılı sonuna kadar çalışacağını düşünüyorum. Eğer birileri isterse komisyon yilsonuna kadar herkes hakkında karar verebilir.Çünkü bekleyen dosyaların % 85 takipsizlik,beraat ya da hakkımda hiç bir işlem olmayan dosyalardir.

Dönüp dönemeyeceğinizide öğrenebildinizmi ? Kalan dosyalar ne olur çoğunlukta beraat takipsizlik kaldı 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ilhami bulut, 3 saat önce yazdı:

Hocam dosyalar kriterlere göre tasniflenip ayrıldı diye düşünüyorum.KHK sırası kurum önemli değil...şu an kalan dosyalar tek sendika kurum görüşü şikayet vs ..tabi hızda büyük düşüş var sebebi nedir bilinmiyor komisyon aylık açıklama yapmıyor.Keske muhalefet partileri ziyaret yapsada bilgi talep etse

gorafda, 30 dakika önce yazdı:

Komisyonda çalışan doğrudan birinden bunnu öğrendim diyorsanız tamam ama didinin didisi su siyasetçi bu yerde çalışıyor şu haberci derseniz çok inanmayın derim hocam

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karadayı, 5 dakika önce yazdı:

Arkadaslar an itibarı ile ıade oldugumu gordum 2-3 gundur bakmıyordum 677 EGM hıcbır krıterım yoktu adlı ıdarı islem gecırmedım kodlmamıda bılmıyodum. Allah herkese yardımcı olsun bu sureci hep bırlıkte atlacagız 

Hayırlı olsun.Allah bir daha sıkıntılar vermesin.

Wi-fi mağduru,adli dava devam ediyor, komisyon kararı bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...