İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Ali Haydar, 16.10.2021 - 21:01 yazdı:

@scienceindex Arkadaşlar yaşam derneği bu anketi düzenliyor. İhraçların yaptığı tahribatı ortaya çıkarmak için bu anket yapılıyor.Anket sonuçlarını onlar paylaşacak

Anket benim telefonda açılmadı hocam 

686-Eğitim-Sen-incelemeye devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

SOMUT BİLGİ VE BELGE NEDİR? SOMUT BİLGİ VE BELGE DERKEN NE KAST EDİLMEKTEDİR? 

VardırBirHayr

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
QwertyTSK, 18 saat önce yazdı:

İdari dava açıcamda  avukat tavsiyesi olan var mıdır ? 

Muğla , kocaeli , ankada ya da eskişehir olursa iyi olur.

Kocaeli'ndeki bir avukatlık bürosu... http://yasa-hukuk.com 

Bizzat çalışmadım ama hem kendi internet sayfalarında hem de Instagram hesaplarında bu tür davalar ile ilgili emsal kararlar paylaşıyorlar. 

Ceza Yargılaması (Kesinleşmiş Beraat),  Bakan Oluru ile İhraç (Göreve İade).

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Vardırbirhayr, 18.10.2021 - 13:29 yazdı:

SOMUT BİLGİ VE BELGE NEDİR? SOMUT BİLGİ VE BELGE DERKEN NE KAST EDİLMEKTEDİR? 

Eskiden tek anlamı vardı o dediğinizin. Ancak son altı yılda kullanılan yere, kullanan kişi ve kuruma göre anlamı değişiyor. O yüzden nereden alıntıladığınızı, ne amaçla sorduğunuzu vs paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışalım.

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 16 dakika önce yazdı:

Hocam eskiden tek anlamı vardı o dediğinizin. Ancak son altı yılda kullanılan yere, kullanan kişi ve kuruma göre anlamı değişiyor. O yüzden nereden alıntıladığınızı, ne amaçla sorduğunuzu vs paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışalım.

İrtibat ve iltisak  somut bilgi ve belge ortaya konulmalıdır deniliyor da somut bilgi ve belge nedir? 

VardırBirHayr

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar bir şey soracam.kurumum cuma günü beni adres teyidi için aradı.kararın belli oldu dediler.ancak cuma gününden beri sisteme bakıyorum inceleme devam yazıyor.bir şey anlamadım.cevaplarsanız sevinirim.selamlar.

Güncelleme • • Şefik

701 devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

irtibat ve iltisak  somut bilgi ve belgelerle ortay konulmalıdır diye idare mahkeme kararları var. BU SOMUT BİLGİ VE BELGE NEDİR? YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİİZ? 

VardırBirHayr

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

@Vardırbirhayr İrtibat iltisak ve somut bilgiyi aynı cümlede kullanmak kendi içinde bir çelişki olmuş. Somut bir bilgi ve belge olsaydı ceza alırdınız ve cezaevine alırlardı sizi.Şu anki hukuk düzeninde  somut bilgi ne inanın söylemek zor.Yalnızca kurum kanaatinden ret alan arkadaşlarımız var.Yorum yapabilmemiz için atfedilen suçun ne olduğunu bilmemiz gerekir.Fetöden ihraçsanız bugünkü hukuk düzeninde somut bilgi bylock, banka hesabından talimat döneminde para girişi, derneğe yardım(sms falan) vb somut bilgi sayılıyor

KHK Forum Editörü | 686 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...