İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Günaydın arkadaşlar bugünden itibaren sesimizi daha gur cikarmak KHK lilari unutturmamak adina haber kanallarına milletvekillerine sürekli mesaj atarsak belki gündeme geliriz tekrar örnek olarak EYT liler mesela. Seversiniz veya sevmezsiniz fox tv haber yapıyor bence orayı bugünden itibaren rahatsız edelim ki  sürekli bizi gündeme alsınlar benim şahsi dusuncemdir farklı fikirleri olanlar yorumlarsa herkesin yararına olur iyi haftalar 

• Beğeni 1
  • Onaylama 3

701 khk adalet bakanlığı inceleme devam ediyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672magduru, 1 saat önce yazdı:

Anlamadığım vali kanundan üstün mü?

Danıştayin bu konuda kararı var eski kadrosuna atanmalı diye.

Seçme hakkı bir yana dediğim gibi eski okulumdan 30 evimden 70 km uzaktaki ilçeyi gösteriyorlar. 

Kesinlikle haklısınız ben de fox tv yi arayacağım birazdan. Ekstra cimere yazalım ve komisyonu arayalım. Sesimizi duyuramamız lazım bir şekil.

Vahit Aksay, Bir saat önce yazdı:

Günaydın arkadaşlar bugünden itibaren sesimizi daha gur cikarmak KHK lilari unutturmamak adina haber kanallarına milletvekillerine sürekli mesaj atarsak belki gündeme geliriz tekrar örnek olarak EYT liler mesela. Seversiniz veya sevmezsiniz fox tv haber yapıyor bence orayı bugünden itibaren rahatsız edelim ki  sürekli bizi gündeme alsınlar benim şahsi dusuncemdir farklı fikirleri olanlar yorumlarsa herkesin yararına olur iyi haftalar 

Kesinlikle haklısınız ben de fox tv yi arayacağım birazdan. Ekstra cimere yazalım ve komisyonu arayalım. Sesimizi duyuramamız lazım bir şekil.

672 KHK-evde kalma

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydınlar,

Rutinim olduğu üzere bugünde vekillere ve partilere başvurumu gönderdim.

Hakkımda 4,5 yıl sonra verilen ve forumda da paylaştığım KYOK kararı haricinde bir gelişme yok.

Sayın MSA nın https://forum.khkhaber.com/makaleler/khk_mağdurlari/ohal-komisyonunda-8343-dosya-karar-bekliyor-r131/?_fromLogin=1adresinde paylaştığı son komisyon açıklamasına göre geriye kalan 8343 kişiden birisiyim.

Pes etmek yok mücadeleye devam.

• Beğeni 7
  • Onaylama 1

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
desensiz, 10 saat önce yazdı:

Bıktık canımızdan.. Komisyon iyice durumu yavaşlatarak bu dönemi bekleyenler için cezaya dönüştürüyor. Yazık gerçekten. 

Hocam sizi çok iyi anlıyorum,persembe gününe kadar bende çok umutluydum.Hatta o gün baya mebden iade kararı okuduk.Ancak bana kocaman bir RET yazısı.Hayirlisi olsun diyelim.Benimle aynı durumda olanlarin iade aldığını görüp bu zaman kadar bu umutla yaşamak, sonrası kocaman bir boşluk....inşallah siz iade olurda kurtulursunuz bu cendereden.

• Beğeni 1
  • Üzülme 6

672 KHK - MEB - Temmuz 2018 takipsizlik- Sendika İstifa (Şubat 2016)-Kurum kanaati olumsuz- Komisyon Ret 28 Ekim 2021-25.İdare Mahkemesi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bozok999, 17 saat önce yazdı:

Merhaba iyi akşamlar  arkadaslar özellikle idare mahkemesi aşamasında hukuki Bilgi ve tecrübesi olan arkadaşlara bir sorum olacaktı ben dava dilekçemi  hazırlayıp idare mah göndermiştim bir ay sonra " 2577 sayılı kanunun 3. Maddesine uyulmadığı için dava dilekçeniz  reddedilmiştir. 30 gün içerisinde  tekrar müracaat ediniz " Şeklinde bir tebligat  ulaştı elime sizce nerde yanlış yapmışımdır?

İlk yazdigniz dava dilekçenizi ve dilekce ret kararını bana gonderirseniz yardımcı olurum nerede yanlış yaptığınız konusunda. 

İhrac idari yargı hakimi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

25. İdareye açtığım davada 25 aydır tık yok dosyada tekammul oldugunu telefonda soylemelerine ragmen.cimere yazdım.adalet bakanlığı Ankara bölge idareye yönlendirmis talebimi. Benzer durumda olanlarin da cimere yazabilmeleri için bilgi mahiyetinde bulunsun.

Hasan 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaşlar ilave tedbirlerin kaldirilmasina yonelik şubat ayında milli savunma bakanliğina cimerden basvurduk ayriyetten ptt yoluylada basvurmuştuk,geçen ay cevap gelmiş yalnız bizi evde bulamadiklari icin ptt aracılığiyla geri gitmis belge hic not getirildi belgesi birakmadilar.Aşamalari cimer uzerinden gorduk sonradan girmisler sisteme, her hafta bakiyorduk şansa kacirdik tekrardan dilekce mi yazmamiz gerekiyor o belgeye ulaşabilmemiz için?

OHAL sonrası ihraç ankara 12.idare mah 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Bozok999 mahkemeden iademi. İnsallah bizlerde guzel haberler alırız. 

686 KHK. MEB. Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Selamlar yarın Ankara 21 acm mahkemem var ilk duruşma dua beklerim inşallah Hakkımızda hayırlısı olsun...

4B Mübaşir - 2016 Açığa alınma,  adli KYOK,  2018 göreve iade, 2019 istifa, 2021 yeniden soruşturma, adli süreç devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...