İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

CHP MV. AÇIKLAMA YAPTI:  KOMİSYON DEMİŞ Kİ ELİMİZDE BİLGİ BELGE OLMAYAN İHRAÇLARLA İLGİLİ KURUMLARINDAN KANAAT BİLGİSİ İSTEYECEZ. ORDAN GELEN GÖRÜŞE GÖRE KARAR VERECEZ. ALLAH SİZİ BİLDİĞĞİ GİBİ YAPSIN. NE DEMEK BU YA, BÖYLE SAÇMA SAPAN BİR AÇIKLAMA OLABİLİR Mİ. HUKUK DEVLETİ Mİ GUGUK DEVLETİ Mİ???

YÖK 689 KHK adli işlem yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyon kısaca; siz bu insanları ihraç edip dosyalarını bize göndermişiniz ancak; dosyalarda yeterli delil bulamadık o yüzden yine size soracağız napalım diye...demiş.

Güncelleme • • Mutaf

679 KHK - Beraat - İnceleme devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
akademisyen, 24 dakika önce yazdı:

CHP MV. AÇIKLAMA YAPTI:  KOMİSYON DEMİŞ Kİ ELİMİZDE BİLGİ BELGE OLMAYAN İHRAÇLARLA İLGİLİ KURUMLARINDAN KANAAT BİLGİSİ İSTEYECEZ. ORDAN GELEN GÖRÜŞE GÖRE KARAR VERECEZ. ALLAH SİZİ BİLDİĞĞİ GİBİ YAPSIN. NE DEMEK BU YA, BÖYLE SAÇMA SAPAN BİR AÇIKLAMA OLABİLİR Mİ. HUKUK DEVLETİ Mİ GUGUK DEVLETİ Mİ???

komisyon en baştan beri zaten böyle yapıyordu. sona yaklaşınca bunu itiraf etmişler. idare mahkemeleride çok farklı değil.
yani bir şey bulabilirsek ihracı ona dayandırıyoruz, bir şey bulamazsak kurum kanaati diyoruz. uygulama böyle.

komisyon sonuç bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Geriye kalan dosyaların % 90' i red gelecek  bunun dosya içeriğiyle kriterle falan alâkası yok daha önce de demiştim komisyon aldığı yeni talimatla iade oranını buyuk oranda düşürdü diye düşüş bu ayki açıklamaya da yansır zaten 

• Kahkaha 1
  • Kızma 2
  • Katılmama 8

672 KHK öğretmen 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ilhami bulut, 1 saat önce yazdı:

Geriye kalan dosyaların % 90' i red gelecek  bunun dosya içeriğiyle kriterle falan alâkası yok daha önce de demiştim komisyon aldığı yeni talimatla iade oranını buyuk oranda düşürdü diye düşüş bu ayki açıklamaya da yansır zaten 

Eyvah eyvah ben umutluydum oysa ki ?

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün kararı çıkan var mi 

Beklemek yoruyor artık.Şükür yine .

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
akademisyen, 3 saat önce yazdı:

Maalesef guguk. Böyle bir saçmalık olabilirmi ya. Bizim ihracımızı isteyen zaten kurum değilmi. Olumlu görüş vermesi beklenebilirmi. 

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyon zaten bilmediğimiz birşey dememiş. Olanı itiraf etmiş.  Ama can sıkmayalım dostlar.Rabbim herşeyi görüyor. O bizim bildiklerimizden de bilmediklerimizden de haberdar çok şükür.  "Mevlam görelim neyler. Neylerse güzel eyler." inanciyla umudumuzu kaybetmeyelim. En önemli şey ruh ve beden sağlığımız. Öncelikle sağlıklı günler diliyorum. Bir an önce adaletli günlere de kavuşmak dileğiyle dua ediyorum. Her gecenin bir sabahı var. O sabaha da az kaldı inşallah. Ben böyle umut ediyorum. 

• Beğeni 4
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 3

679 KHK eşim ihraç. Komisyon inceliyor. Okul ve okuldan kaynaklı banka.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...