İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

ARKADAŞLAR GÜNAYDIN, OHAL KOMİSYONUNDAN GELEN RET KARARI MERSİSTEKİ ADRESİMİZE GELİR, YOKSA BAŞVURU YAPARKEN VERDİĞİMİZ ADRESE Mİ? BİLGİSİ OLAN VARSA YAZARSA SEVİNİRİM.

YÖK 689 KHK adli işlem yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
akademisyen, Bir saat önce yazdı:

ARKADAŞLAR GÜNAYDIN, OHAL KOMİSYONUNDAN GELEN RET KARARI MERSİSTEKİ ADRESİMİZE GELİR, YOKSA BAŞVURU YAPARKEN VERDİĞİMİZ ADRESE Mİ? BİLGİSİ OLAN VARSA YAZARSA SEVİNİRİM.

Ben üniye telefon açtım. Personel müdürlüğüne. Hazır olunca gidip elden aldım.

679 - YÖK 18.06.2018 KYOK, 14.10.2020 tarihinde Komisyon ret kararını gördü. 28.11.2020'de idare mahkemesine başvurdu. 31.03.2023 tarihinde 26. idare mahkemesi 2/3 oy çokluğu ile red verdi. 21.06.2023 tarihinde İstinaf'ta dosya açıldı. Kriterler; 26. İdarenin red kararındaki gerekçeler: 2001 yılı öncesi SGK kaydı, 2009 yılında büyük kızımın dershaneye gitmesi, Türkiye geneli denemeleri için gazete aidatı ödemek, 2014 yılında kızımın dershaneye gitmesi, dershaneye ödenen ücret terörizmin finansmanı, 2015 yılında büyük kızımın yurtta kalması ve yurt için ödenen ücret, 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaslar. Adalet bakanligi kurum gorusu alindiktiktan ne kadar sure sonra cikiyor. Tesekkurler.

701 Khk Adalet bakanlığı. Beraat kararı var. Klavye kursu mağduru.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İade olan arkadaşlara hayırlı olsun peki MEB de benim gibi sadece sendikası olup da kurum görüşü alinmayanlar için öngörüsü olan var mı hala inceleme devam bekliyoruz?

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

bilgilendirme için teşekkürler

tartar10, Bir saat önce yazdı:

Ben üniye telefon açtım. Personel müdürlüğüne. Hazır olunca gidip elden aldım.

bilgilendirme için teşekkürler. ben de aradım evrak henüz gelmemiş

YÖK 689 KHK adli işlem yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sabır, 3 saat önce yazdı:

Hocam hayırlı olsun ben de beraat ettim amadosyam istinafta sizin davanuz hangi istinafta kac ayda kesinleşti paylaşır misiniz

Sakarya İstinaftaydi dosyam.1 yilda kesinlesti.Etkisi oldu mu bilmiyorum istinafa dilekce yazdim dosyamin öne alinmasi için.

21 ay sendika adli islem sonuclanmadi ohal komisyonu inceliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Alone Angel, 11 saat önce yazdı:

Eşinizin sağlık durumunu merak ettim.İnşallah iyidir. 

Teşekkür ederim ilginiz için. Çok şükür daha iyi olacak. Evde istirahat ediyor, ara ara vücudunda karıncalanma oluyor, ilaçlardan olsa gerek ama genel olarak iyi , çok şükür korktuklarimiz olmadı, imtihan dünyası, Allah kimseye yaşatmasın böyle bir durumu.

672 KYOK inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Gülcan Hatilcik Kabakci, 4 saat önce yazdı:

Hocam yorumlariniz tam isabet olmus İki sene önce dava açildiginda bu iş bitti artik dönemeyecegim dedim.Gercektende ohal komisyonu iade edecekse dosyayi bekletiyor.Kimse ümitsizlige kapilmasin.

Hayırlı olsun Allah bir daha böyle sıkıntılar yaşatmasın. sizin durumunuz bana umut oldu. benim dosya da istinafta. Bir yıl oldu bakalım ne olacak..

686 KHK - inceleme devam - 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
murro02, 10 saat önce yazdı:

Arkadaşlar herkese merhabalar foruma yeni üye oldum Adalet bakanlığı 692 KHK şubat ayında red kararı tebliğ edildi.Gelen kararda albatros 3 ile kodlanmışım bu kodlamanın ne anlama geldiğini bilen varmı acaba yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Örgütü bilen anlamında albatros rün beyanına gore

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
akademisyen, 4 saat önce yazdı:

Başvuru yaparken verdiğiniz adrese, üniversiteniz tebliğ edecek.. hukuk müşavirliğini arayın isterseniz.. 

679-YÖK Komisyon İncelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...