İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

incelemeye devam 672 sağlık bakanlığı 

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İncelemeye devam 701 msb

701 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

sağlıktan bekleyen çok var mı

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
edeb2121, 1 saat önce yazdı:

sağlıktan bekleyen çok var mı

Sağlık 675 inceleme devam 

Güncelleme • • fdem

675 khk sağlık bakanlığı, beraat, komisyon kararı sonuçlanmadı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 7 saat önce yazdı:

Bir cuma daha incelemeye devam 5 yıl olacak nerdeyse dile kolay tam 5 yıl ömrümüzden boş yere sebepsiz yere suçsuz yere 5 yıl çaldıkları yetmiyor hala inceleme devam ediyor ben artık her şeye olan inancımı yitirdim Allah topunuzun belasını versin ömrümden çaldığınız 5 yıl sizin de ömrünüzden kat kat fazlasıyla çıksın inşallah başka birşeye de gücüm yetmiyor zaten lanet olsun böyle düzene

701 den beraat edip dönenler var ne düşünürseniz düşünün aynı iddialarla Berat takipsizlik alanlar var aynı iddiaalarla ceza alanlar. Var olan masumlara oluyor torpili olmayanlara oluyor 

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
fdem, 1 saat önce yazdı:

Sağlık 675 inceleme devam 

Kurum bazlı gidiyorlar ihraç sayısı fazla olan kurumlarda her hafta karar açıklanıyor ama genelde bir kurumun kararları o haftaya özel olarak çok çıkıyor

Tahminime göre sağlıkçılar için ya önümüzdeki hafta yada sonraki hafta yoğun kararlar görürüz

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Gülcan Hatilcik Kabakci, 11 saat önce yazdı:

Sakarya İstinaftaydi dosyam.1 yilda kesinlesti.Etkisi oldu mu bilmiyorum istinafa dilekce yazdim dosyamin öne alinmasi için.

Dosyanizi öne alınması için nasil bir dilekçe yazdiniz acaba 

675 KHK okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Esime ifade icin tebligat gelmisti gecen gun, ifadeye gitti. Meger isimsiz bir ihbar varmis ta 2016 yılında yapilan hakkımızda tamamen iftiraya dayali hem esim hem benimle ilgili ortak bir sikayet. Kpss sorularini calarak atanmisiz esimin yurt disi seyahatler ine kadar yazilmis. Benimle ilgili cok bir sey olmadigi icin KYOK verdiklerini soylemis savci, esime de banka sorulmuş sadece.ben komisyon karari bekliyorum nasil etkiler acaba ve esimin durumu ne olur sizce, sadece banka var cuzi miktarda

672 KHK-MEB, sendika 26 ay, kurum gorusu 3 Ekim de alindi- olumlu görüş bildirildi- komisyon inceleme durumunda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

672 devam. Soruşturma bir dahaki ay KYOK ile sonlanacak muhtemelen. Komisyon soruşturmanın bitmesini bekliyor. Dolayısı ile önümüzdeki ay kabul ya da red bir karar çıkacak artık. Umarım idare mahkemesine kalmaz.

672 j.gn.k.lığı subay soruşturma devam ediyor, kriter YOK.. ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ali Haydar, 8 saat önce yazdı:

29 aralık eylemine katılıp hakkında terör soruşturması açılanlara ret kararı veriliyormuş ilgili arkadaşlara duyurulur.

Nereden haberdar oldunuz?

Gerçi hakkımda soruşturma var mı yok mu 5 yıldır onu bile bilmiyorum ?

Güncelleme • • Adem A.

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...