İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

İdare mahkemesinden red geldi 2040 lira vekalet ucreti odeyecem ancak bu avukat kimdir tanimam bu parayi avukata nasil verecem bilenler cevaplarsa mutlu olurum.

679

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
istanbullu, 9 saat önce yazdı:

İdare mahkemesinden red geldi 2040 lira vekalet ucreti odeyecem ancak bu avukat kimdir tanimam bu parayi avukata nasil verecem bilenler cevaplarsa mutlu olurum.

Ret gerekçesi ne gösterilmiş 

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
Adem A., 11 saat önce yazdı:

Nereden haberdar oldunuz?

Gerçi hakkımda soruşturma var mı yok mu 5 yıldır onu bile bilmiyorum ?

Soruşturma varsa haberiniz olurdu. Sendikadaki arkadaşlar bilgi verdi

KHK Forum Editörü | 686 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
istanbullu, 11 saat önce yazdı:

Merak etmeyin. İdare sizden bunu talep edecek zaten. Bekleyin. 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ali Haydar, Bir saat önce yazdı:

Soruşturma varsa haberiniz olurdu. Sendikadaki arkadaşlar bilgi verdi

Teşekkür ederim ?

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

iade olanlara hayirli olsun.beklemeye devam.cok bunaldım.677 KHK EGM.eskibtarihli banka ve SGK var.Fisleme AD.

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dil to pagal ha, 58 dakika önce yazdı:

iade olanlara hayirli olsun.beklemeye devam.cok bunaldım.677 KHK EGM.eskibtarihli banka ve SGK var.Fisleme AD.

umarım ben de iade olurum.AD(Alan disı-Fetö alani disindaki kisiler) kodu genelde iade ediliyor.Digital bilirkisi inceleme  raporu:"Fetö üyesi kisimerden değil"yazmis.Mahkemede beraat edince öğrenmistim.Devlete milete sadakatle bağlı tüm masumların iade olmasını dilerim

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dil to pagal ha, 1 saat önce yazdı:

umarım ben de iade olurum.AD(Alan disı-Fetö alani disindaki kisiler) kodu genelde iade ediliyor.Digital bilirkisi inceleme  raporu:"Fetö üyesi kisimerden değil"yazmis.Mahkemede beraat edince öğrenmistim.Devlete milete sadakatle bağlı tüm masumların iade olmasını dilerim

Ben de banka ve AD ile bekliyorum beraat kesinleşti ama 5 yıl olacak hâlâ bekliyoruz Rabbim yardımcımız olsun bekletme gerekçeleri nedir gerçekten çok garip.

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Rapunzel, 16 saat önce yazdı:

Esime ifade icin tebligat gelmisti gecen gun, ifadeye gitti. Meger isimsiz bir ihbar varmis ta 2016 yılında yapilan hakkımızda tamamen iftiraya dayali hem esim hem benimle ilgili ortak bir sikayet. Kpss sorularini calarak atanmisiz esimin yurt disi seyahatler ine kadar yazilmis. Benimle ilgili cok bir sey olmadigi icin KYOK verdiklerini soylemis savci, esime de banka sorulmuş sadece.ben komisyon karari bekliyorum nasil etkiler acaba ve esimin durumu ne olur sizce, sadece banka var cuzi miktarda

Komisyon eşlerden birine red birine kabul varmeyi çok seviyor. Bu durumun Onları objektif gösterdiğini vurguluyorlar surekli. 

Eşinize yapılan ihbar ispatlanamazsa korkacak bişey yok , bankayla ilgili yüksek miktar veya başka bankadan kredi çekip yatırma yada dekontta destek cümleleri var mı diye bakıyorlar 

Sınavla veya bankayla komisyonun bakış açısı bilgisini geçenlerde yayinlanan komisyonun 2021 faaliyet raporun da bulabilirsiniz

679  adalet bak. ; yıktılar bütün ütopyamı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Hayati, Bir saat önce yazdı:

Komisyon eşlerden birine red birine kabul varmeyi çok seviyor. Bu durumun Onları objektif gösterdiğini vurguluyorlar surekli. 

Eşinize yapılan ihbar ispatlanamazsa korkacak bişey yok , bankayla ilgili yüksek miktar veya başka bankadan kredi çekip yatırma yada dekontta destek cümleleri var mı diye bakıyorlar 

Sınavla veya bankayla komisyonun bakış açısı bilgisini geçenlerde yayinlanan komisyonun 2021 faaliyet raporun da bulabilirsiniz

Komisyon eslerden birine kabul birine red vermeyi seviyor yazmissiniz.benim kardesime red geldi 679 KHK.benim ki hala inceleniyor.677 KHK.kardesime red verileli cok oldu.kardes durumunda durum nasıldır sizce?ben kardesimden önce ihrac edildim.kardesimden once komisyona basvurdugum halde hala inceleniyor.kabul orani bu durumda yüksek olur mu?

Kadir01, 2 saat önce yazdı:

Ben de banka ve AD ile bekliyorum beraat kesinleşti ama 5 yıl olacak hâlâ bekliyoruz Rabbim yardımcımız olsun bekletme gerekçeleri nedir gerçekten çok garip.

Rabbim tüm sucsuzlarin yardimcisi olsun

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...