İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Tolga55, 10 saat önce yazdı:

Tüm masum ve mağdur arkadaşların Allah yardımcısı olsun. Forumu uzun zamandır takip ediyorum ve ilk defa yorum yazıyorum. Ben memurum,eşim adalet bakanlığında çalışırken maalesef ihraç oldu,ihraç olmasındaki neden bekarken malum evlerde sadece 5 ay kalmasıdır. Bunun haricinde hiçbir kriter bulunmamakta. 1 senedir de beraat etti ve komisyon kararını beklemekteyiz lakin gram umudumuz yok.! Çocuklarımız  var ve ciddi anlamda maddi sıkıntı çekiyoruz ve borç batağındayız,çocuklarımızın giderlerini ailelerimiz karşılamakta. Suçsuzken bu durumu yaşamak ölümden beter geliyor bize,soranlara  açıklama yapacak takatimiz kalmadı. Psikolojimiz alt üst.! İşin ilginç tarafı cemaatle nokta alakamız yok,eşim ve ben MHP kökenliyiz,nereye gitsek kapı yüzümüze kapanıyor elimiz kolumuz bağlı. Rabbim inşallah en kısa zamanda tüm masumların görevlerine dönmelerini nasip eder.

Tolga hala Mhp limisin

• Kahkaha 3
  • Onaylama 2

679 Kriter Yok...Hayatı boyunca tüm cemaaetlerden nefret eden Alemci Polis...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 5 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar korona oldum malesef dualarınıza talibim su an gayet iyiyim kendimi iyi hissediyorum muhtemelen ayakta atlatıcam ama bir duanızı alırım🤗

Geçmiş olsun. Sıra sizde demek 😄

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 9 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar korona oldum malesef dualarınıza talibim su an gayet iyiyim kendimi iyi hissediyorum muhtemelen ayakta atlatıcam ama bir duanızı alırım🤗

Gecmis olsun tüm hastalara şifalar insallah. Benim de sonunda takipsizlik kararim geldi. Komisyona ilettik insallah en kısa zamanda bu çukurdan çıkarız 

672 MEB 6 ay sendika adli işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 24 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun umarım hafıf atlatırsınız ALLAH acik şifalar versin 🙏🙏

701 KHK - KOMİSYON KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 25 dakika önce yazdı:

Tez zamanda atların her anlamda güzel günler görün inşallah.

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 2 saat önce yazdı:

Allah şifa versin insallah tez zamanda

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar kriter olarak sosyal medya paylaşımları ile ihraç olan iade olan bekleyen varmı duyduğunuz falan?

675 inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar benim idare dava Danıştayda.İdare mahkemesi dosyamı istemiş müffettis incelemesi için.Böyle birşeyle karşılaşan oldumu? Nedir bu?

Dzkk Asb ohal sonrası ihraç tanık ankesör adli süreç istinaf

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 4 saat önce yazdı:

Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin

677 mor beyin garson ad

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Merhaba güzel insanlar. Nasılsınız, neler yapıyorsunuz. Çocuklar, sizler iyimisiniz. Aşılalrınızı yaptırdınız mı? Bizim 2. Doz pazartesi inşallah. Bide 3. doz çıkardılar.☹️ Allahım 1 ve 2. yi korkarak yaptırıyoruz, 3 dozu işe yarayacak o acaba. Kafamda bi sürü soru. Bakalım neler olacak.  Bu arada ben işe girdim. 23 yıl sonra Konfeksiyona makinacı olarak başladım. Biraz zorlanıyorum, ama çalışmak çok iyi geldi.  Bende haberler böyle. Sizler ne gibi değişiklikler yaşıyorsunuz? Varmı bi gelişme. @wonfer hocam bebiş büyüyor mu. Öpün guzuyu bizim için😘 Tüm dostlar sizleri sevgiyle selamlıyorum    Allah a emanet olunuz 🙋‍♀️        
    • Hayırlısı olsun. Samsun isteğiniz mi. Maaş farkı çok mu.   
    • crabbb adlı üyemiz forumumuza katılmıştır. Aramıza hoşgeldiniz... Üye No: 15560 Profil   : crabbb Tarih   : 07/30/21
    • @abdullah akca İadenizi hatırlıyorum geriye dönük bilgi paylasiminiz için teşekkür ederim. Samsun da basın biriminde göreve başlamanız ile ilgili süreç hakkında bilgi verilebilir misiniz? İl değişikliğininiz ve unvan farklılığı sizin talebinizle mi oldu bu durum ciddi bir mağduriyete yol açıyor mu özlük ve mali haklarınız açısından tekrar yeni yaşamınızda güzellikler dilerim.
    • Kaderdaşlarım EGM 670 Sayılı KHK  ile Emniyet Amiri rütbesiyle Elâzığ'dan ihraç 26 kasım sistemde 04.ocak tebliğ 26 temmuzda Samsun Basın ve halkla ilişkiler müdürlüğünde Şef olarak başladım. Hayırlısı diyorum. Allah masum ve mazlumlarım yardımcısı olsun.
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...