İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

chosenOne675, 21 dakika önce yazdı:

Gordugum kadariyla 672 ve 675 KHK lari en sona birakmislar. Gerci bu canilerden her sey beklenir. Allah hepsinin belasini tez zamanda versin insallah. 

Üstad benim de 686, aramızda var 5 ay ki ben o zamanı açıkta geçirdim zaten. Yani 672 olsa ne 689 olsa ne... Sonuçta hepimizi bekletiyorlar kurbanlık gibi... Allah hakettiklerini verir illa ki. Bekliyoruz mecburen ?

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

"Kafamı çıkarıp dolaba kilitlesem bir haftalığına karanlığına boş bir dolabın

omuzlarıma bir çınar diksem kafamın yerine uyusam gölgesinde bir haftalığına..."

5 yıl geçti...

Ömürden 5 koca yıl...

Daha kaç yıl daha geçecek?! ?

• Beğeni 2
  • Üzülme 2

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar aranızda komisyonu arayan var mı?Özellikle birkaç haftadır neden karar duymuyoruz ?Raporda yayınlanmadı Bilgi duyumu olanlar yazarsa seviniriz 

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Adres değişikliğini komisyona bildirmiştik webde de değiştirirler mi acaba bi hareketlilik görürsem ancak dosyamin kaybolmadigina inanacagim. Bir de ne kadar surer yansimasi

Güncelleme • • Abcdef

672 MEB 6 ay sendika adli işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Abcdef, 3 dakika önce yazdı:

Adres değişikliğini komisyona bildirmiştik webde de değiştirirler mi acaba bi hareketlilik görürsem ancak dosyamin kaybolmadigina inanacagim. Bir de ne kadar surer yansimasi

Adres değişikliği sisteme hiç yansımıyor. Hep ilk adres kalıyor ben de 2 defa değiştirdim. Sistemde hep ilk adres var

672 MEB İstanbul, 18 ay  istifa edilmiş sendika, tanik, 2014 öncesi sohbet, gazete, (Kendim sorgumda söyledim), talimat olmayan banka, iki dosyadan 2017 takipsizlik, iki dosyadan 2019 aralik takipsizlik. kurum görüşü olumlu(eylül2019). Eski müdürümü görüş soruldu olumlu görüş (Kasım 2019),  23.03.2022 komisyon ret            21.idare Kasım 2022 ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Özkan Küçükkapdan, 19.04.2021 - 13:52 yazdı:

Merhaba arkadaslar. Adalet bakanligi kurum gorusu alinali 1 ayi gecti. Karar asamasi daha ne kadar surer acaba?  Biz de iade olduk yazabilecek miyiz acaba buraya?

Bu hafta olmazsa haftaya yazarsın inşallah

Bahtsız Bedevi 675

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Joeu, 9 saat önce yazdı:

Bu kararla birlikte  doğrudan ahim'e başvuru yapmayı düşünelim bence. Benim artık komisyondan ümidim kalmadı ve her sene, bir önceki seneden daha az çalışıp  süreci  iyice uzatıyorlar

672 KHK-inceleme devam-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Abcdef, 1 saat önce yazdı:

Hocam ona güvenmeyin o adres hicbir şekilde değişmiyor bilginiz olsun komisyon kararınız ne yaparsanız yapın yine ilk başvururkenki verdiğiniz adrese gidecek o yüzden kararınız sistemde gözüktüğü an kurumunuzla hemen iletişime geçmeniz gerekiyor ve ilk verdiğiniz adresteki muhtarlığa bilgi verin cünkü oraya bırakınca tebliğ süresi başlıyor

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@YeniBirGün yakındır insallah hocam. Bulunduğum yerde de bir öğretmenin ikinci kez istemişler bizde şaşırmıştım dogrusu ama iade oldu. Sizde en kısa zamanda olursunuz inşallah. Benimde 1yılı geçti kurum görüşü alınmalı hala beklemedeyim.. 

686 KHK. MEB. Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...