İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Çiçek, 19 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba KHK ile ihraç olup eşi öğretmen olarak atanan var mı?? Şimdi mülakat güvenlik sorusturmasi var sizce şansımızı deneyelim mi 

Gs sadece şahsi olaylara bakıyo merak etmeyin abisi asker olup ceza almış bi arkadaş atandı eş de aynı şekilde  mutlaka deneyin 

Aklima, 9 saat önce yazdı:

Sayın Gül reçeli,

Avukatınız olmasa; durumunuz bir mağduriyet, doğrudur. Siz nereden veya neden bilesiniz ki mevzuatı, görevlendirmeleri. Avukatınız olan sahsın para alma sebebi sadece dilekçeyi hukuk jargonuyla yazıp, cübbe giyip davaya katılmak değil. Sizin lehinize olacak her şeyi gösterip aleyhinizde olan yada olabileceklere müdahale etmek. Dosyanızın gönderildiği istinaf mahkemesi belli olduktan sonra kontrol edip yetkilimi-değilmi kontrolü 3 dakikasını almaz. Zahmet edip kontrol etmemiş. Mevcut durumdaki mağduriyetin asıl muhatabı avukatınız.

Gaziantem BİM si için süre konusunda br yorum yapamam. İnternette bulunan kararların esas ve karar no larına bakınca 1 yıl civarında karar verildiği anlaşılıyor.

Teşekkür ediyorum siz bunları söylemeseniz bilmeyecektim normal sanıcaktım öğreniyorum sayenizde ne çok mağdur olduk 

Khk’sız ama mağdur

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Çiçek, 12.06.2021 - 00:31 yazdı:

Arkadaşlar merhaba KHK ile ihraç olup eşi öğretmen olarak atanan var mı?? Şimdi mülakat güvenlik sorusturmasi var sizce şansımızı deneyelim mi 

Ben varim.ihrac polisim esim gecen sene atandi.Simdi 1 yili doluyor herhangi bir sorun cikmadi kesinlikle basvurun.Guvenlik sorusturmasi kalkmisti ama  mulakatta birakiyorlardi.Ama MEB kisisel bakiyor kendinde sorun yoksa bir sey olmaz.

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1

701 EGM re

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Gül reçeli, 12.06.2021 - 10:43 yazdı:

Anlıyorum suçlamaları kabul etmeyin o arkadaş gördüm desin varsın kabul etmeyin somut bi suç işlenmediyse kesinlikle bi şey olmaz bi şey çıkaramazlar bi yerde 2 ay kalmak ne zaman suç olabilir ki  inşallah dönecektir merak etmeyin 

Evde kalan herkes komisyondan red aldı sadece eşimin kararı açıklanmadı. Sadece barınma amaçlı kalma harici tek bir suç yok ama resmen terör örgütü evinde kalmış muamelesi görüyoruz. İşin ilginç tarafı hem biz hem ailelerimiz MHP kökenli,cemaatle şunla bunla ömrümüzde alakamız olmadı,dediğim gibi sadece mecburiyetten arkadaş vasıtasıyla 1 yıl evde kaldı. İnsafa gelip de bağımsız karar vermeleri için dua ediyoruz.! Suçsuz yere suçlanmak ölümden betermiş Allah yardımcısı olsun tüm masumların.

672 KHK-evde kalma

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Garson CC kodu ile fişlenip beraat alan yada göreve iade olan var mı lütfen yardım ...

Allah Büyük

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İsmen duyduğum ara sıra kararı ne oldu diye sorduğum biri bildiğim kadarıyla sendikalı ve sanırım sosyal m paylaşımı varmış kişi geçen cuma sistemde görmüş kabul kararını öğretmen farklı bir ilçeye vermek istemişler kabul etmemiş. 

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayırlı olsun  en son ne zaman bakmıştınız 

Acaba hafta sonu açıklama yapılıyor mu 

Sihamebu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...