İçeriği gör
kome

ankarada kalacak yer arıyorum 1 laptopum var o kadar.

Önerilen Yorum

merhaba arkadaşlar.
sıra sıra gelen olumsuzluklara artık dayanamadık ve eşimle ayrılma kararı aldık. evden çıktım. eşyalarımı alıp. arabaya yükledim ve bu gecelik ankarada bi oda buldum ama bu gecelik tabii.

uygun fiyata oda/kira arıyorum. bi laptopum var bi de ben, 1 oda şöyle 6-7 metrekare olsa da yeterli. laptopumu koyacak yer ve uyuyabileceğim bi alan.

KHK lı oldugum için dostum yok o yüzden arayıp yardım isteyebilme lüksüm yok.

kesinleşmiş bi cezam yok. yani yardım etmek isteyen kişinin başına bela olmam.
erkek 39 yaşındayım.
bana evinde bi oda verebilecek bi arkadaş varsa bana mesaj atabilir mi?
teşekkür ederim.

701-tanık-2007

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaslar oda arayisi iptal. Tekrar bi araya geldik esimle, benimle beraber soykirima ugramaya razi oldu yine. Simdi onu da ihrac etcekler esim oldugu icin. Bu nasil bi zulumdur yarab. Bizi diri diri topraga gömdüler

• Üzülme 1

701-tanık-2007

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kome, 06.08.2020 - 23:25 yazdı:

merhaba arkadaşlar.
sıra sıra gelen olumsuzluklara artık dayanamadık ve eşimle ayrılma kararı aldık. evden çıktım. eşyalarımı alıp. arabaya yükledim ve bu gecelik ankarada bi oda buldum ama bu gecelik tabii.

uygun fiyata oda/kira arıyorum. bi laptopum var bi de ben, 1 oda şöyle 6-7 metrekare olsa da yeterli. laptopumu koyacak yer ve uyuyabileceğim bi alan.

kesinleşmiş bi cezam yok. yani yardım etmek isteyen kişinin başına bela olmam.
erkek 39 yaşındayım.
bana evinde bi oda verebilecek bi arkadaş varsa bana mesaj atabilir mi?
teşekkür ederim.

Bu mesaj beni neden bu kadar üzdü ☹️

kome, 06.08.2020 - 23:25 yazdı:

Galiba faili bu cümle...

Yardımcı olan var mı diye mesajlarda aşağı indim ki eşinizle tekrar barıştığınızı okudum. Duygudan duyguya sürüklediniz beni ?

İnşallah bir daha ayrılık yaşamazsınız mutlu olursunuz

• Teşekkür 2

677 KHK - MEB - Banka - 2018 Beraat - 2020 Şubat Kurum Görüşü alınmış...Torpilim, referansım yok. Cemaat, tarikat, örgüt, siyasi parti ilgim, alakam, sempatim, irtibatım, iltisakım, dirsek temasım yok, olmadı, olamaz, olmayacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...