İçeriği gör
Kozanoğlu01

Garson SCD Kodlama ile Aktif Çalışan yada İade Edilen EGM Mensubu Var mı?

Önerilen Yorum

Merhabalar SCD kodu ile aktif çalışan ve adlı ve idari biten var mı? Ayrıca açıktan ve ihractan bu kodlama ile dönen var mı. Ben açık ve ihractan dönen var diye duymustum teşekkür ederim 

Aktif görev tüm SCD kodlama

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kozanoğlu01, 55 dakika önce yazdı:

Merhabalar SCD kodu ile aktif çalışan ve adlı ve idari biten var mı? Ayrıca açıktan ve ihractan bu kodlama ile dönen var mı. Ben açık ve ihractan dönen var diye duymustum teşekkür ederim 

Hem aktif çalışan, hem komisyon eliyle iade edilip egm de başlayan ve  hemde komisyonla iade olup araştırma merkezine verilen personel mevcut dostum. Genel itibariyle bu koda sahip personelin -kriter yok ise- göreve dönmesi beklenir.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kriter derken kriterler nedir acaba okul bankasya gibi mi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba tüm liste SEA ve güncel liste EA ve SAKT olanlar hakkında bilginiz var mı? Cevaba cevap aşamasındayım

701 KHK - Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İnanın bu kodlama ile ilgili hiç bir bilgim yok fazla da duymadım siz adlı idari ne durum da 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Adli yok, 22 idareye bugün cevaba cevap dilekçesi gönderdim artık karar için beklemedeyim

701 KHK - Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Koskoca form da bu kodlama ile işlem gören yok mu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bende bekliyorum bu koddan KYOK aldım incelemeye devam. Senin sorusturma oldumu

679 EGM incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Aktif çalışıyorum KYOK aldım idari beklemede ifade vermedim daha 

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...