İçeriği gör
SMTBLT

İDARE MAHKEMESİNDE NASIL DAVA AÇARIM

Önerilen Yorum

Arkadaşlar geçen hafta J. Gn. K. lığından ankesör kovuşturması gerekçe gösterilerek ihraç edildim. Şimdi yürütmeyi durdurma ve ihraç a itiraz için dava açacağım. Dava dilekçesini Yazarken nelere dikkat etmeliyim. Bana yardımcı olursanız çok memnun olurum. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

İdari olarak ihraç adli durum yargıtayda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
SMTBLT, 13 saat önce yazdı:

Arkadaşlar geçen hafta J. Gn. K. lığından ankesör kovuşturması gerekçe gösterilerek ihraç edildim. Şimdi yürütmeyi durdurma ve ihraç a itiraz için dava açacağım. Dava dilekçesini Yazarken nelere dikkat etmeliyim. Bana yardımcı olursanız çok memnun olurum. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Şurayı okuyun

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Twitter • @komisyonkarar

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Kalan dosyalar için komisyon kararı büyük önem arz ediyor. Belirli periyotlarda komisyon açıklama yapıyordu bu sene ilk açıklamasını 30 Nisan da yaparsa tahminen kalan dosya 12300 e gerileyebilir incelediği yaklaşık 2 bin dosyada yarı yarıya kabul de olabilir yansıyan kararlara istinaden.  Açıklama yapmaz ise karar verdiği dosya sayısı epey az ve artık KHK komisyon konuları gündeme gelmesi istenmiyor olabilir.  Bekleyen dosyalar kurum görüşü ile şekillenecek ise orada en başa dönülmüş olacaktır arada geçen 5 sene tuhaf bir durum var yok komisyon kurumlara bakın bunlarda bişey yok alın bunlarla çalışın diyecekse o ayrı ancak kurumlara tanınan ihraç yetkisi 3 yıl süre temmuz ayında doluyor uzatilmazsa belki o zamandan sonra komisyon kararları kabul yönünden hız kazanabilir vs vs . Güzel haberler almak dilegiyle  
    • Bugün zamanım olunca konuya daha detaylı bakma fırsatım oldu, mevzuyu dün yanlış ifade etmişim, kisaltilan bekleme süresi değil AİHM başvuruları icin hak düşürücü süre imiş, yani sozkonusu son değişiklik başvuranlar için hak düşürücü süreyi azaltan bir nevi olumsuz bir değişiklik. Dahası, iç hukuk süreci sona erdikten sonra başlayan yeni 4 aylık (eski 6 aylık) hak düşürücü süre iç hukuktaki kanuni yolların artık etkili olmadığını gösteren durumların var oldugunun farkına varildığında da başlıyormuş. Ayrıca, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.
    • Hepimiz hatırlıyoruzdur ( hiç tanımıyorum ) KHK'lı Doç. Dr. Mustafa Çamaşı, vincin altında kalarak can veren değerli bilim insanı. Hah işte dün itibariyle o da göreve iade edilmiş . Allah rahmet eylesin yanlarına kâr kalmasın sebep olanların, öfke soluyorum böyle haberleri görünce duyunca üzüldüm 😑
    • Konuk AGambler_lam
      Привет! [IMG]http://spins777.ru/go-play/6.png[/IMG] RAID: Shadow Legends - Best Free Online Game of 2021 Официальный сайт AGambler.ru/carnage — Carnage (Резня) — игры онлайн бесплатно качество на Официальный сайт AGambler.ru! Переход на сайт внизу описания. Не сочтите за рекламу просто предлагаю Вам посмотреть сайт, где все игры можно играть бесплатно и без регистрации! https://agambler.ru - паук пасьянс играть бесплатно
    • Konuk sildenafil cream
      how much is sildenafil 25 mg https://eunicesildenafilcitrate.com/ sildenafil 20 mg online india
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...